Články

Kapitán Rada prodloužil v Hradci Králové smlouvu o další rok

Kapitán Jakub Rada prodloužil s Hradcem Králové smlouvu do konce následující sezony. Klub o tom informoval na svém webu. Šestatřicetiletý záložník působí ve východočeském celku od roku 2020.

Rada myslí na 10 gólů, o nynější střelecké formě bude jednou vyprávět vnoučatům

Královéhradecký Jakub Rada si užívá, do jaké střelecké formy se v posledních měsících dostal. Zkušený záložník zaznamenal v tomto ligovém ročníku už osm branek a ve 34 letech zažívá nejpovedenější sezonu v kariéře. Rada, který dvěma trefami zařídil "Votrokům" remízu 2:2 s Českými Budějovicemi, by rád minimálně zaokrouhlil počet gólů na deset.

Rada dal proti Plzni svůj nejhezčí gól, kouč ho přitom chtěl stáhnout už po půli

Jakub Rada z Hradce Králové označil svůj vítězný gól proti Plzni v zápase 6. kola první ligy (1:0) za nejhezčí v kariéře. K výstavní střele se přitom v 58. minutě vůbec nemusel dostat, protože trenér východočeského nováčka Miroslav Koubek přemýšlel, že záložníka stáhne ze hry už po prvním poločase.