Česko "19"54801000100
Česko "21"31971000000
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Trefil se Novák v Turecku, Vaclík vede se Sevillou ligu

Gólově úrodný víkend mají za sebou čeští fotbalisté v zahraničí. Skórovat se podařilo v turecké lize Filipu Novákovi, v Polsku Michalu Papadopulosovi, či na slovensku obránci Filipu Kašovi. Brankář Tomáš Vaclík vede se Sevillou španělskou LaLigu a totéž navzdory první porážce v sezóně platí pro Zdeňka Zlámala a jeho Hearts ve Skotsku...
08.10. | Aktuality | 30 komentářů

Češi v zahraničí: Necid se poprvé trefil v lize, Čech se zranil

Útočník Tomáš Necid vstřelil první ligový gól za ADO Den Haag v nizozemské lize a navázal tak na dvě trefy z poháru. O poznání horší víkend zažil brankář Petr Čech, který musel střídat kvůli zranění. Tomáš Vaclík v dresu Sevilly byl zase svědkem zřícení tribuny v Eibaru, kde jen díky štěstí nedošlo k vážným zraněním.
01.10. | Aktuality | 173 komentářů

Češi v zahraničí: Poprvé se trefil Vydra, Čech překonal tisícovku a Vaclík chytil penaltu

Dva čeští brankáři-legionáři mají za sebou obzvlášť povedený víkend. Petr Čech přispěl k vítězství Arsenalu 2:0 nad Evertonem a zapsal se do dějin Premier League jako první brankář, který dosáhl na 1000 úspěšných zákroků. Tomáš Vaclík ze Sevilly zase zlikvidoval penaltu na hřišti Levante a se spoluhráči mohl oslavit vítězství 6:2. Drobnou oslavu si zaslouží i útočník Matěj Vydra.
24.09. | Aktuality | 58 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
13.06. Inzaghi je novým koučem Bologni
Novým trenérem fotbalistů italské Bologni je někdejší vynikající útočník Filippo Inzaghi. Ten dosud vedl ve druhé lize Benátky. Smlouvu podepsal Inzaghi, který na lavici vystřídá jiného bývalého reprezentanta squadry azzurry Roberta Donadoniho, na dva roky. V Bologni bude trénovat i českého záložníka Ladislava Krejčího. (football-italia.net)
19.03.2017 Krejčí asistoval u vítězství Boloni
Bologna otočila utkání proti Chievu a vyhrála 4:1, k čemuž dopomohl i Ladislav Krejčí. Český křídelník v 61. minutě nahrával na vyrovnávací branku Verdiho.
29.01.2017 Jankto a Krejčí úspěšně asistovali
V italské lize byli dnes hodně vidět ofenzivní čeští fotbalisté. Patrik Schick se gólem podílel na výhře Sampdorie 3:2 nad AS Řím, Jakub Jankto gólovou asistencí přispěl k triumfu Udinese nad AC Milán a vidět byl i Ladislav Krejčí, jeho přihrávka pomohla k remíze Boloni na půdě Cagliari.
22.01.2017 Krejčí přihrával na gól
Bologna se krátce před přestávkou zápasu s Turínem FC ujala vedení a svůj podíl na tom má také český legionář Ladislav Krejčí, který asistoval u branky Džemailiho.
15.01.2017 Krejčí přispěl asistencí k výhře Boloni
Ladislav Krejčí přispěl asistencí k výhře Boloni v 20. kole italské ligy 1:0 na hřišti Crotone. Domácí prohráli poslední tři zápasy, nevstřelili v nich ani branku a propadli se na poslední místo. Jediný gól dal po přihrávce bývalého hráče pražské Sparty švýcarský záložník Blerim Džemaili. (ČTK)
18.12.2016 Krejčí proměnil penaltu
Ladislav Krejčí dal první branku v italské nejvyšší soutěži, český záložník v 56. minutě proměnil penaltu a Bologna díky tomu vede v Pescaře už 3:0.
14.11.2016 O Krejčího se prý zajímá AS Řím
Ladislav Krejčí se prezentuje solidními výkony v dresu Boloni a není vyloučeno, že v dohledné době změní dres - o českého reprezentanta se podle italských médií zajímá AS Řím. (football-italia.net)
28.09.2016 Krejčí hráčem Bologni za září
Velice vydařený vstup do nového angažmá za sebou má Ladislav Krejčí, což boloňský klub na svém anglickém twitteru oficiálně potvrdil tím, že českého křídelníka jmenoval nejlepším hráčem týmu za měsíc září. (twitter.com/BolognaFC1909en)
21.09.2016 Krejčí dvakrát asistoval
Výborný zápas za sebou má Ladislav Krejčí. Ze hřiště byl sice proti Sampdorii stažen po 73 minutách, již v té době ale jeho Bologna vedla 2:0 a velký podíl na tom měl právě český reprezentant, který na oba góly nahrával.
11.09.2016 Krejčí pomohl k výhře Bologny
Hráči Boloni s českým záložníkem Ladislavem Krejčím v sestavě porazili ve třetím kole italské ligy nováčka Cagliari 2:1. Bývalý záložník pražské Sparty byl jednou z nejvýraznějších postav zápasu: asistoval u druhého gólu a ještě předtím se zasloužil o přesilovku svého týmu, neboť se na něm v 54. minutě vyfauloval gólman soupeře Marco Storari. (ČTK)