21.09.201620:13

Krejčí dvakrát asistoval

Výborný zápas za sebou má Ladislav Krejčí. Ze hřiště byl sice proti Sampdorii stažen po 73 minutách, již v té době ale jeho Bologna vedla 2:0 a velký podíl na tom měl právě český reprezentant, který na oba góly nahrával.

11.09.201614:56

Krejčí pomohl k výhře Bologny

Hráči Boloni s českým záložníkem Ladislavem Krejčím v sestavě porazili ve třetím kole italské ligy nováčka Cagliari 2:1. Bývalý záložník pražské Sparty byl jednou z nejvýraznějších postav zápasu: asistoval u druhého gólu a ještě předtím se zasloužil o přesilovku svého týmu, neboť se na něm v 54. minutě vyfauloval gólman soupeře Marco Storari.

ČTK
13.08.201609:18

Krejčí přispěl k postupu v poháru

Ladislavu Krejčímu se povedla soutěžní premiéra v dresu Boloni, do níž zamířil v létě ze Sparty. Český křídelník se včera podílel na postupu do dalšího kola Italského poháru, pod výhru 2:0 nad Trapani se podepsal jedním gólem.

football-italia.net
01.06.201620:30

Krejčí: Byl to náročný zápas

Česko sice s Ruskem záhy prohrávalo, nakonec ale po změně stran přípravné utkání otočilo a slaví cennou výhru. "Myslím, že to byl velice náročný zápas. Potkal nás velmi dobrý soupeř. Vytvořili jsme si docela dost šancí. Já sám měl dvě tři, je škoda, že jsem nějakou neproměnil. Jsem rád, že jsme to otočili. To je na tom to důležité," prohlásil po utkání křídelník Ladislav Krejčí.

ČTK
10.05.201510:13

Měl jsem dát gól, uvědomuje si Krejčí

Sparta včera podlehla 0:2 Plzni a ztratila skoro všechny šance na titul. Dobré vzpomínky na duel nebude mít ani Ladislav Krejčí, který v první půli neproměnil obrovskou šanci, když byl sám před brankářem Matúšem Kozáčikem. "Měl jsem dát v první půli gól, zápas by se odvíjel jinak. Bohužel Kozáčik rychle vyběhl a já ho trefil do paty. Dal jsem si to dlouhé, měl jsem si to lépe zpracovat, abych měl více času. Chtěli jsme vyhrát, nepovedlo. Co si budeme povídat. Teoretická šance je, popereme se, ale je to spíše sci-fi," prohlásil.

ČTK
14.04.201520:18

Janov má zájem o Krejčího

Janov v minulosti koupil ze Sparty Juraje Kucku, jehož by mohl následovat Ladislav Krejčí. Informaci o zájmu CFC o českého reprezentačního křídelníka přinesl Sky Sport Italia.

transfermarketweb.com
18.07.201419:04

Krejčí má problémy se stehenním svalem

Ladislav Krejčí nedohrál dnešní utkání o Superpohár s Plzní, záložník Sparty si poranil stehenní sval a ve druhé půli musel střídat.

24.02.201421:21

Krejčí nedohrál kvůli stehnu

Sparta dnes smetla Brno, v první půli se jí ale zranil Ladislav Krejčí. "Láďa odstoupil kvůli bolestem v zadní straně stehna. V nejbližších dnech podstoupí vyšetření, které ukáže, jak je to s ním vážné," uvedl trenér Vítězslav Lavička.

ČTK
05.07.201218:26

Lavička se ještě Krejčího úplně nevzdal

Sparťan Ladislav Krejčí připomíná německý zázrak jménem Marco Reus nejen visáží, a proto si ho Mönchengladbach podle všeho vytipoval coby náhradu za 23letého křídelníka. Což Lavička chápe - v Borussii na mladé hráče sázejí -, zároveň se ale s odchodem svého nejžhavějšího artiklu prozatím úplně nesmířil. "Chci věřit, že Láďa své schopnosti dá v této sezoně ještě ve prospěch Sparty," sdělil Deníku Sport 49letý kouč.

29.12.201013:05

Kadlec, Krejčí nebo Vydra nejlepším dorostencem

O cenu pro nejlepšího českého fotbalistu dorosteneckého věku se ucházejí dva hráči ligového kádru Sparty Václav Kadlec a Ladislav Krejčí spolu s Matějem Vydrou z italského Udine. Vítěz převezme ocenění 9. ledna na galavečeru Grassroots neprofesionálního fotbalu, který na pražském Žofíně pořádá Českomoravský fotbalový svaz.

10.03.201017:24

Eindhoven má prý zájem o Krejčího

Ladislav Krejčí ještě vstřebává své dojmy z prvního ligového zápasu a už je v hledáčku zahraničního klubu. Podle listu De Telegraaf by 17letého záložníka Sparty chtělo do svých služeb zlákat PSV Eindhoven.