08.03.2009 15:00 CET
0 : 0
(0:0)

1. FC Brno - Bohemians Praha 0:0

Střížkovská Bohemka po remíze se Slavií dokázala plichtit i v Brně. Oba týmy si do tabulky připisují po bodu za bezbrankový duel.

První šanci měl ve 14. minutě domácí Dvorník. Kalivoda rozehrál přímý kop ze středu hřiště a míč doplachtil až na hlavu zmíněného Dvorníka, který ovšem mířil jen do náruče brankáře Beláně. O tři minuty později se do zakončení dostal i sám Kalivoda. Brněnský hráč napálil skákající balon na kraji vápna a gólman hostí s námahou jeho střelu vytěsnil mimo tři tyče. Deset minut před koncem první půle se málem prosadili hosté. Dobeš technicky překopl zeď Brňanů a míč, který směřoval do brány, nakonec vyhlavičkoval ven Švejnoha. První půle tak skončila smírně 0:0.

Druhá půle byla na šance střídmější než ta první a jedinou gólovku neproměnil deset minut před koncem domácí Šural. Ten se po rohu dostal k odraženému míči a vypálil, ovšem trefil pouze vyběhnuvšího Beláně. Zápas tak skončil bezbrankovou plichtou.

Autor: Michal Havlický / idnes.cz