Nabil Fekir si ve čtvrtek poranil kyčel a rychle se vrátil na marodku Betisu - ofenzivního fotbalistu čeká několikatýdenní klid.

marca.com
02.12.202316:37

Individuální ocenění pro Gregoritsche

Nejlepším hráčem pátého hracího dne Evropské ligy se stal Michael Gregoritsch. Freiburg doma deklasoval Olympiakos (5:0), útočník dal tři branky.

uefa.com
01.12.202319:54

Marseille může chybět Correa

Joaquín Correa nemusí být k dispozici Olympique Marseille v nedělním zápase se Stade Rennes. Ofenzivní hráč si ze včerejšího duelu Evropské ligy s Ajaxem (4:3) odnesl zraněný kotník.

lequipe.fr
01.12.202311:13

Mourinho po remíze kritizoval

"Opravdu tomu nerozumím. V Lize mistrů jsem odtrénoval 150 zápasů - byla to daleko důležitější utkání - a přesto moje motivace zůstala stejná i pro tenhle zápas. Jenže se mi zdá, že někteří hráči, kteří nemají tolik zkušeností z pohárové Evropy, těmto duelům nedávají takovou váhu," kroutil hlavou portugalský trenér AS Řím José Mourinho po remíze 1:1 se Servette Ženeva.

livesport.cz
01.12.202308:57

Souček si užívá život

Tomáš Souček se ve čtvrtek večer trefil proti TSC v pátém zápase za sebou, navíc už potřetí rozhodl o těsné výhře West Hamu. V rozhovoru pro klubovou televizi po zápase řekl, že si aktuálně užívá života a gólů si cení o to více, že rozhodují vyrovnaná utkání. "Rád bych se trefil i příště. Chci být připraven. Nabízet se spoluhráčům, hledat odražené míče," neskrýval také svou chuť 28letý záložník.

01.12.202308:40

West Ham drží krok s Realem Madrid

West Ham United porazil srbský celek Bačka Topola a od začátku sezony 2021/2022 zaznamenal už 22. triumf v evropských pohárech. Londýnský klub je v tomto ohledu na čele pořadí, o první místo se dělí s Realem Madrid.

abola.pt
30.11.202322:59

Evropská liga - výsledky (2)

Výsledky dnešních zápasů Evropské ligy: Häcken - Leverkusen 0:2 (14. Boniface, 74. Schick), Liverpool - LASK 4:0 (12. Díaz, 15. a 90+2. Gakpo, 51. Salah z penalty), Marseille - Ajax 4:3 (9. z penalty, 48. a 90+3. z penalty Aubameyang, 26. Mbemba - 10. a 30. Brobbey, 80. Akpom), Molde - Karabach 2:2 (83. a 87. Eriksen - 12. Juninho, 90+5. Mustafazada), Rangers - Aris Limassol 1:1 (49. McCausland - 28. Babicka), Servette - AS Řím 1:1 (50. Bedia - 21. Lukaku), Shefiff - Slavia 2:3 (45+3. Tovar, 56. Ngom - 19. Jurečka, 78. Zafeiris, 90+5. Tijani z penalty), Toulouse - Royale Union SG 0:0, Villarreal - Panathinaikos 3:2 (29. Baena, 34. Comesana, 47. Morales - 66. Palacios, 81. Ioannidis).

30.11.202322:54

Slavia v závěru utrhla výhru

Výsledek utkání Evropské ligy: Šeriff - Slavia 2:3 (45+3. Tovar, 56. Ngom Mbekeli - 19. Jurečka, 78. Zafeiris, 90+5. Tijani z penalty).

30.11.202322:32

Schickův gólový návrat

Leverkusen měří síly s Häckenem a v 64. minutě se na trávníku objevil i Patrik Schick. Český útočník je v pořádku po zranění lýtka a jeho návrat je gólový, na zápis do listiny střelců mu stačilo jen deset minut.

30.11.202322:10

Fekir střídal vinou zranění

Nabil Fekir se po vážném zranění vrací do sestavy Betisu a na dnešní zápas proti Spartě nebude mít dobré vzpomínky. Španělský klub prohrál 0:1, ofenzivní fotbalista si navíc poranil kyčel a o poločasové pauze musel střídat.

football-espana.net
30.11.202321:48

Poločas: Šeriff - Slavia 1:1

Poločasový výsledek utkání Evropské ligy: Šeriff - Slavia 1:1 (45+3. Tovar - 19. Jurečka).

30.11.202321:15

Schick usedl na lavičku náhradníků

Leverkusenu je znovu k dispozici Patrik Schick. Český útočník doléčil zranění lýtka, pro zápas s Häckenem usedl na lavičku náhradníků.

30.11.202320:42

Evropská liga - výsledky (1)

Výsledky dnešních zápasů Evropské ligy: AEK Atény - Brighton 0:1 (55. Joao Pedro z penalty), Atalanta - Sporting 1:1 (23. Scamacca - 56. Edwards), Freiburg - Olympiakos 5:0 (3., 8. a 36. Gregoritsch, 42. Sildillia, 77. Doan), Maccabi Haifa - Rennes 0:3 (29. Terrier, 47. Gouiri, 90+3. Rieder), Sparta - Betis 1:0 (54. Haraslín), Sturm Graz - Raków 0:1 (81. Yeboah), TSC Bačka Topola - West Ham 0:1 (89. Souček).

30.11.202320:37

Sparta našla recept na Betis

Výsledek utkání Evropské ligy: Sparta - Betis 1:0 (54. Haraslín).

30.11.202320:33

Souček přidal další branku

Tomáš Souček je při chuti a potvrdil to i v závěru utkání proti srbskému celku Bačka Topola. West Ham vede 1:0, český záložník se prosadil v 89. minutě.

30.11.202320:09

Základní sestavy: Šeriff - Slavia

Základní sestavy pro dnešní utkání Evropské ligy:

Šeriff: Koval - Apostolakis, Tovar, Garananga, Artunduaga - Ngom, Ricardinho, Talal, Badolo, Joao Paulo - Luvannor.

Slavia: Mandous - Masopust, Ogbu, Bořil - Douděra, Zafeiris, Dorley, Provod, Dumitrescu - Jurečka, Van Buren.

30.11.202319:31

Poločas: Sparta - Betis 0:0

Poločasový výsledek utkání Evropské ligy: Sparta - Betis 0:0.

30.11.202318:32

Sparta postrádá Sørensena

Sparta za chvíli nastoupí proti Betisu a ani na lavičku neusedne Asger Sørensen. Obránce není k dispozici, zranil se během včerejšího tréninku.

30.11.202318:04

Čtyři cizinci napadli v Praze dva Čechy

Policisté dnes v Praze zadrželi čtyři cizince, kteří jsou podezřelí z nočního napadení dvou Čechů v centru města, při němž jeden z nich utrpěl tržnou ránu na hlavě. Napadení zřejmě iniciovala čepice Sparty Praha, kterou měl jeden z Čechů na hlavě. ČTK to řekl mluvčí pražské policie Richard Hrdina. Fotbalisté Sparty se dnes večer na svém hřišti utkají ve skupině Evropské ligy se španělským Betisem Sevilla. K vypátrání cizinců kriminalisté využili kamerové záznamy, zadrželi je odpoledne na Senovážném náměstí. "Provádíme výslechy, zjišťujeme, co se stalo," řekl před 18:00 Hrdina. Útok na sparťanské fanoušky se stal kolem 02:00 v ulici Na Příkopě. Rány od cizinců směřovaly do oblasti hlavy, tržnou ránu na hlavě má jeden z napadených po úderu lahví, řekl mluvčí.