Řezník: S Giurgiu jsme neměli štěstí, v EL budeme dál bojovat

Podle obránce Radima Řezníka plzeňským hráčům v utkání Evropské ligy na hřišti Giurgiu chybělo i trochu štěstí a remízu 1:1 považoval za ztrátu. Se spoluhráči ještě chce zabojovat o postup ze skupiny, byť je český mistr už v hodně složité pozici.
04.11.2016 | Aktuality | 8 komentářů

Dočkal věří, že Sparta už o postup v EL nepřijde

Sparťané mají po dnešní výhře 2:0 nad Hapoelem Beer Ševa na dosah postup do play off Evropské ligy a záložník Bořek Dočkal by byl rád, kdyby si letenský celek zajistil postup už v nadcházejícím domácím duelu se Southamptonem.
04.11.2016 | Aktuality | 3 komentáře

Nitrianský musel ve Florencii nečekaně naskočit na nezvyklý post

Obránce Milan Nitrianský odehrál za poslední měsíc a půl za Liberec jediný zápas, ve čtvrtečním duelu Evropské ligy na půdě Fiorentiny ale musel v 17. minutě nečekaně naskočit místo zraněného Davida Hovorky. Návrat byl pro něj o to těžší, že poprvé hrál na stoperu. Se spoluhráči favorita nezaskočili a Slovan prohrál 0:3.
04.11.2016 | Aktuality | 4 komentáře

Podle Pivarníka Plzeň v obou duelech s Astrou srazily velké chyby

Hráči Plzně v Evropské lize s Astrou Giurgiu nenapravili 14 dní starou domácí porážku 1:2 a také v Rumunsku ztratili body po remíze 1:1. Podle trenéra Romana Pivarníka, jehož tým je na pokraji vyřazení ze skupiny, udělali hráči Viktorie v obou zápasech příliš mnoho velkých individuálních chyb.
04.11.2016 | Aktuality | 15 komentářů

První dva góly jsme jim darovali, litoval neobvyklý stoper Coufal

Obránce Vladimír Coufal se musel v utkání 4. kola základní skupiny Evropské ligy na půdě Fiorentiny vzhledem k marodce spoluhráčů posunout z pravého kraje obrany na stopera. Hráči Liberce v improvizované sestavě italského favorita zaskočit nedokázali a po prohře 0:3 už jsou jejich šance na postup jen teoretické.
04.11.2016 | Aktuality | 7 komentářů

Holoubek: Postup si zasloužíme, chci bodovat i v dalších duelech

Trenér pražské Sparty David Holoubek dovedl svůj tým ke třetímu vítězství v Evropské lize. Ve čtvrtém zápase skupiny K zvítězil letenský celek nad Hapoelem Beer Ševa 2:0 a výrazně se přiblížil k postupu do vyřazovací fáze. Ten může potvrdit už v příštím zápase se Southamptonem, právě následující duel vidí jako pravděpodobnější cestu do play off i Holoubek.
04.11.2016 | Aktuality | 39 komentářů

Hráli jsme jako při letní přípravě, zlobil se po prohře Mourinho

Manažer Manchesteru United José Mourinho si po prohře ve čtvrtém kole základních skupin Evropské ligy 1:2 na hřišti Fenerbahçe Istanbul stěžoval na přístup svých svěřenců. Podle portugalského manažera se fotbalisté "Rudých ďáblů" prezentovali intenzitou jako v letním přátelském utkání.
03.11.2016 | Aktuality | 194 komentářů

Liberec prohrál ve Florencii 0:3 a postup je už spíš teorií

Liberečtí hráči prohráli ve 4. kole skupiny Evropské ligy na půdě Fiorentiny 0:3 a jejich postupové šance před závěrečnými dvěma zápasy jsou už spíše jen teoretické. Slovan s mnoha absencemi především v obraně prohrával ve Florencii od 30. minuty, kdy Josip Iličič proměnil penaltu. Druhý gól lídra tabulky přidal ve 42. minutě Nikola Kalinič a skóre uzavřel po pauze Sebastián Cristóforo.
03.11.2016 | Komentáře a souhrny | 48 komentářů

Evropská liga - souhrn čtvrtých zápasů základních skupin

Ze tří českých zástupců vyhrála pouze pražská Sparta, která si poradila s Hapoelem Beer Sheva a výrazně se přiblížila k postupu do vyřazovací fáze. Liberec padl na půdě Fiorentiny, zatímco Plzeň si veze z Rumunska bod za remízu. Inter nestačil na Southampton, Manchester United pro změnu prohrál s Fenerbahçe. Bláznivé přestřelky zvládly AS Řím a Athletic Bilbao...
03.11.2016 | Komentáře a souhrny | 50 komentářů

Sparta porazila Hapoel a nakročila k postupu do jarní fáze

Velký krok k postupu ze skupiny do jarní fáze Evropské ligy dnes udělala Sparta. Český vicemistr dnes proti Hapoelu Beer Sheva předvedl takticky vyspělý, disciplinovaný výkon a díky výbornému výkonu Bořka Dočkala, který se výrazně podílel na obou brankách, i znovuzrození Davida Lafaty dnes zvítězil 2:0.
03.11.2016 | Komentáře a souhrny | 582 komentářů
11:24 Naldo si přivodil svalové zranění
Schalke po výhře 3:0 na půdě PAOKu Soluň stačila včera před vlastním publikem k postupu do dalšího kola Evropské ligy remíza 1:1, pohodovou cestu do osmifinále ale narušil jeden moment ze druhého poločasu. V 72. minutě musel kvůli zranění třísla střídat obránce Naldo, jehož nyní čeká podrobné vyšetření. (kicker.de)
10:39 Villarreal se dnes obejde bez Sansoneho
Na marodce Villarrealu se ocitl Nicola Sansone. Italský útočník si přivodil svalové zranění a určitě nenastoupí dnes proti AS Řím, vážně ohrožen je pak jeho nedělní start v duelu s Realem Madrid. (marca.com)
22.02. Manchesteru United se zranil i Carrick
Henrik Mchitarjan není jediným čerstvě zraněným hráčem Manchesteru United. Dnešní zápas v Saint-Étienne nedohrál ani záložník Michael Carrick, ten si poranil lýtko a rovněž jemu hrozí, že přijde o finále Ligového poháru proti Southamptonu. (soccerway.com)
22.02. Evropská liga - výsledky
Výsledky dnešních odvet druhého kola Evropské ligy: Fenerbahce - FK Krasnodar 1:1 (41. Souza - 7. Smolov), první zápas 0:1, postupuje FK Krasnodar. Schalke - PAOK Soluň 1:1 (23. Schöpf - 25. vlastní Nastašić), první zápas 3:0, postupuje Schalke. Saint-Étienne - Manchester United 0:1 (17. Mchiratjan), první zápas 0:3, postupuje Manchester United.
22.02. Manchester United přišel o Mchitarjana
Smíšené vzpomínky bude mít na dnešní zápas se Saint-Étienne Henrik Mchitarjan. Ofenzivní fotbalista Manchesteru United v první půli sice otevřel skóre, o několik minut později se ovšem zranil a musel střídat. (uefa.com)
22.02. Gladbach znovu i s Raffaelem
Borussia Mönchengladbach se může znovu spolehnout na Raffaela. Brazilský útočník doléčil zranění, zapojil se do tréninku a bude k dispozici na zítřejší odvetu Evropské ligy proti Fiorentině. (sport1.de)
22.02. Perrin bude hrát proti Man Utd
Saint-Étienne v odvetném vyřazovacím utkání prvního kola Evropské ligy nebude chybět Loïc Perrin. Kapitán francouzského klubu se zotavil po otřesu mozku, který utrpěl během prvního měření sil. (lequipe.fr)
21.02. Rooney se zapojil do tréninku
Wayne Rooney si dnes znovu zatrénoval se spoluhráči z Manchesteru United. Anglický útočník vinou svalového zranění přišel o poslední dva soutěžní zápasy a hrát nebude ani zítra v odvetě Evropské ligy proti Saint-Étienne. (soccerway.com)
21.02. Rooney by mohl vynechat finále League Cupu
Finále League Cupu, ve kterém Manchester United vyzve Southampton, by nemusel stihnout Wayne Rooney. Historicky nejlepší střelec Red Devils má potíže svalového charakteru, načež s jistotou vynechá čtvrteční vyřazovací utkání Evropské ligy se Saint-Étienne. (lequipe.fr)
19.02. Athletic se musí obejít bez Adurize
Hodně nešťastný zápas sehrál Athletic, který dnes prohrál 0:2 ve Valencii. Baskický celek přišel o nejlepšího střelce, v úvodu druhého poločasu si poranil stehenní sval Aritz Aduriz, který bude podle prvních zpráv chybět dva až tři týdny. (marca.com)