Zbrojovka Brno   -   Bohemians Praha 1905

0 : 0 (0:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.50 - 3.26 - 3.20

Zbrojovka Brno - Bohemians Praha 1905 0:0

Na vítězství dál čeká Zbrojovka Brno, která remizovala s Bohemians 1905 0:0. Navzdory bezgólovému výsledku šance byly, hosté neproměnili v začátku zápasu pokutový kop a rána brněnského Kratochvíla se rozbila o břevno!

Zbrojovka se po velmi špatném začátku připravovala na Klokany především z psychického hlediska, nicméně dle úvodu zápasu se to nejspíše minulo účinkem. Už po dvanácti minutách fauloval Kijanskas Kabajeva a sudí nemilosrdně odpískal pokutový kop! Jenomže Jan Kuchta na skvělého Melichárka nevyzrál, Klokani neproměnili penaltu a při Zbrojovce stáli všichni svatí. Až právě neproměněný pokutový kop Zbrojovku nakopl a k vidění byly zejména její šance. Nejblíže byl gólu Koné, ale Fryšták jeho hlavičku zpacifikoval. Stejný hráč se pokoušel pět minut před koncem o akrobatické zakončení, místo balónu ale trefil protihráče.

Začátek druhého poločasu patřil spíše Klokanům, žádná velká šance ale k vidění nebyla. Až v 56.minutě zakončoval Pilík a svůj um musel opět předvést Fryšták a Fortes prozměnu pálil nad. Skóre se neměnilo ani v 64.minutě, po jedné z největších příležitostí orazítkoval břevno Kratochvíl! Stejný hráč vzápětí pálil ještě jednou a opět mnoho nescházelo. Domácí v závěru Boehmku pořádně zatlačili, ovšem diváci nakonec stejně ostrouhali. Branka totiž za devadesát minut nepadla.
#
To sice ne, ale Bohemka je adept na sestup. A jelikož se nováčci zapsali dobře, začíná se mi rýsovat dvojice do druhé ligy.. Bohemka a Jihlava.. Nahradí je Opava a Hradec..
Brno má kvalitní tým, ale trenér se tam bohužel už přes 30 zápasů neprobudil.. Nevěřím ani, že by padla aktuálně poslední Dukla.. Ale je to jen můj pohled..
#
I pod tím Kotalem ten týmový guláš v Brně vypadal podobně, ale na rozdíl od Habance, měl Kotal kvalitu..a sbíral body!
#
1:1 Brno je sice v prdeli, ale Klokan tam nevyhraje...
patrikhm
13.08.2017 15:28
#
To jo, ale začínám mít pocit, že hlavní problém je Habanec.. Ze Slovácka vypadnul a tým se zvedá, porazil 5:2 ty ostravské chuje. Brno opustil zkušený Kotal, týmu se dařilo, dokud se neobjevil Habanec..
ondrasch77
13.08.2017 18:39
#
Slovácko se nezvedá, povedl se jim zápas proti Baníku (který po výhře v Brně a plichtě proti Slavii asi lítal trochu v oblacích). Viděl jsem Slovácko hrát v 1. kole proti nám...., v 1. poločase se proti nám (vyjma gólu v 1. minutě) vůbec nechytali, druhý poločas srovnali, ale celkově nic moc... Habanec to v Brně rozesral už loni, když vyřadil Koště a další hráče... a celkově je to taková bramboračka, podle mě v Brně nejsou ani prachy a tak to tam zkouší nejrůznější zoufalci, kteří by si jinde ani nekopli... Nevím, Brno je podle mě největší adept na 2. ligu a nepomůže tomu ani obměna Habance...
masked.hero
12.08.2017 18:15
#
Koho uz chco porazit,kdyz remizujo s takovema kasparama...
Radzha
13.08.2017 07:09
#
Hm super, říkal jsem si, že na začátek máme celkem snadnej los a zvedneme si sebevědomí proti rozjetý Olomouci, se Spartou a Bolkou nám taky moc nevěřím, i když se trápí stejně. Bojím se, aby Brno nespadlo spolu s Jihlavou
patrikhm
13.08.2017 15:30
#
Brno nespadne, pokud zavčasu zareaguje na situaci a odvolá toho nýmanda Habance!!
11:58 Na utkání Brna se Spartou dohlédnou policisté
Policie se připravuje na sobotní zápas první fotbalové ligy mezi Zbrojovkou Brno a Spartou Praha, na utkání 5. kola dohlédne 300 policistů a necelá stovka strážníků. Na webu policie to dnes uvedla mluvčí Andrea Cejnková. Policisté budou zajišťovat bezpečnost a veřejný pořádek v okolí stadionu, v centru města a na příjezdových trasách. Utkání začne na stadionu v Srbské v 17:00. Brno půjde do zápasu z posledního místa v tabulce, když zatím uhrálo jen bod za bezbrankovou remízu s Bohemians. Kvůli neuspokojivým výsledkům vedení Zbrojovky v pondělí odvolalo trenéra Svatopluka Habance, tým v sobotním zápase povedou dosavadní asistenti Richard Dostálek a Lukáš Přerost. Sparta je s osmi body čtvrtá. (ČTK)
20.08. Klucký: Na Duklu jsme se připravili
Jalonec nad Duklou vedl již o dvě branky, nakonec však proti pražskému celku zapisuje pouze bod za remízu 2:2. "Na Duklu jsme se připravili. Od začátku jsme postavili čtyři útočníky. Přesto si první šance, které jsme naštěstí přežili, vytvořila Dukla. V dalším průběhu jsme hráli dobře, dali dvě krásné branky. Věděli jsme, že Dukla bude hrát na brejky, ale bohužel po jednom takovém snížila. Do druhé půle jsme šli s tím, že si na to budeme dávat větší pozor, že nebudeme nechávat strany volné. Ovšem po jedné ztrátě jsme inkasovali na 2:2. V poslední minutě Trávník neproměnil penaltu. Mohli jsme mít body tři, máme jeden. I přesto, že jsme všechny dosavadní zápasy mohli vyhrát, nestalo se a máme pouze tři body. Penalta byla obrovská šance a ne zbytečně se říká, že se nedá chytit pouze špatně kopnout a Trávník ji špatně kopnul. Michalovi se dnes moc nedařilo, proto ji měl kopat někdo jiný, ale po bitvě je každý generál," zhodnotil trenér Zdeněk Klucký. (ČTK)
20.08. Jílek: Fotbal nám nastavuje přívětivou tvář
Olomoucká Sigma porazila Brno a po čtyřech kolech se s devíti body vyhoupla na průběžnou druhou pozici. "Fotbal nám tady v současnosti nastavuje velmi přívětivou tvář. Myslím, že se prezentujeme kvalitou, rychlostí, aktivitou. Hráči jsou v současnosti schopni plnit přesně to, co po nich vyžaduji. Je ale potřeba tady udržet pokoru, abychom v tomhle pokračovali. Není automatické ukazovat takové výkony. Musím pochválit diváky, kteří nám vytvářejí výborné prostředí. Byl to fotbal se vším všudy. Měli jsme obrovskou produktivitu, v úvodu jsme třikrát vystřelili na branku a dali tři góly. Druhý poločas už neměl takové parametry, polevili jsme a soupeř se dostal do zápasu," řekl kouč hanáckého mužstva Václav Jílek. (ČTK)
20.08. HET liga - výsledky
Výsledky dnešních utkání české nejvyšší soutěže: Jablonec- Dukla 2:2 (15. Tecl, 30. Mehanović - 32. Schranz, 78. Holenda), Jihlava - Plzeň 1:2 (1. Ikaunieks - 64. Hrošovský, 90+3. Bakoš), Olomouc - Brno 3:0 (9. a 13. Texl, 11. Houska).
20.08. Slavia s nevídaně chudou gólovou nadílkou
Ještě nikdy v historii samostatné české ligy nevstoupila Slavia do nové sezony s takhle neproduktivní ofenzivní vozbou. Méně než tři góly v prvních čtyřech kolech naposledy sešívaní zaznamenali v dávné sezoně 1970/71. (twitter.com/fotbal_cs)
19.08. Uhrin: Budu z toho muset vyvodit důsledky
Mladá Boleslav dnes kompletně propadla s Libercem a generální sportovní manažer Dušan Uhrin ml. tak logicky nebyl spokojen: "My jsme propadli v bojovnosti, propadli jsme v obranné řadě, jediný Stronati hrál dobře. Každý překopnutý míč pro nás byl problém. Liberec si zasloužil vítězství, protože do všeho šel stoprocentně, my ne. Takovýmhle způsobem nemůžeme vyhrát nad nikým, i když to nebude první liga, i kdyby to byla druhá, třetí. Chyběla nám opravdu bojovnost a v osobních soubojích jsme propadali. Asi jsou někteří spokojení v Mladé Boleslavi, ale já z toho budu muset vyvodit nějaké důsledky, protože takhle to dál nejde. Musím se zamyslet nad tím, že výkonnost některých hráčů je hodně kolísavá." (ČTK)
19.08. HET liga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů české ligy: Ostrava - Teplice 3:3 (48. Azevedo, 52. Hrubý, 70. Mičola - 21. Rezek, 30. Vaněček, 90. Fillo), Zlín - Karviná 1:0 (65. Moses), Bohemians Praha 1905 - Slavia Praha 0:0, Mladá Boleslav - Liberec 0:3 (39. a 64. Graiciar, 90+3. Havelka).
19.08. Graiciar si otevřel střelecký účet
Velký talent českého fotbalu Martin Graiciar se dnes proti Mladé Boleslavi radoval z první branky v nejvyšší soutěži. Stal se tak nejmladším libereckým střelcem v lize od čerstvě osmnáctiletého Jana Blažka z jara 2006.
19.08. Papadopulos se opět trefil za Piast
Už ve třech startech v řadě se za Piast Gliwice prosadil český útočník Michal Papadopulos. Tentokrát otevíral skóre zápasu s Koronou Kielce a v tomto ročníku se již trefil tolikrát, kolikrát se mu to povedlo ve dvou předešlých sezonách Ekstraklasy dohromady.
19.08. Zlín políčil na Juliše
Zlín se ve dvou ze tří ligových zápasů střelecky neprosadil, a tak podle manažera Zdeňka Grygery plánuje ještě posílit ofenzívu - tvořivým záložníkem a útočníkem Sparty Julišem, který má přijít na hostování. "Máme o něho zájem. Od jeho manažera víme, že by se Zlínu nebránil. Přes víkend chceme jednání o jeho příchodu rozpohybovat," potvrdil Grygera. (fotbal.idnes.cz)