Články

Obránce Šmíd odešel z Bohemians do Slavie pomáhat mladým

Obránce Michal Šmíd skončil v Bohemians 1905 a vrátil se do mateřské Slavie, kde bude v třetiligovém B-týmu pomáhat mladým hráčům. Úřadující mistři o angažování třiatřicetiletého stopera informovali na svém webu.

Remízu ve vršovickém derby zařídili odchovanci soupeře

Remízu 1:1 ve vršovickém derby mezi fotbalisty Slavie a Bohemians 1905 zajistili svými brankami odchovanci soupeřova klubu. Skóre ve čtvrté minutě otevřel stoper "klokanů" Michal Šmíd, který vyrostl v Edenu, a dělbu bodů zařídil vyrovnávací trefou o devět minut později Milan Škoda. Ten přišel do Edenu z Ďolíčku.