Výsledky vyhledávání výrazu "stadion hradec"

Hradec v této sezóně ještě neporazil Olomouc. Podaří se mu to v nadstavbě?

Po vleklém jarním trápení se olomoucká Sigma v uplynulých týdnech alespoň trochu zmátořila, přesto jí unikla nadstavbová skupina o titul. Hanáci však i tak nadále živí šanci na kvalifikaci do evropských pohárů. Nejprve ale musí porazit Hradec Králové, jenž má velkou chuť tým z Androva stadionu zdolat.

Jarní auru hradeckého stadionu nenabouralo ani utrápené Slovácko

Hradec Králové porazil ve 28. kole Fortuna ligy tápající Slovácko 1:0 a upevnil si před nadstavbou pozici ve skupině o evropské poháry. Domácí měli několik možností strhnout utkání na svou stranu, což se jim nakonec podařilo v 77. minutě, kdy se prosadil Štěpán Harazim. Díky němu se tak Východočeši posunuli na osmé místo a připsali si první triumf nad celkem z Uherského Hradiště od roku 2017. Zároveň prodloužili kouzlo svého stadionu, na kterém ani v pátém jarním duelu nenašli přemožitele.

Premiérové derby o východní Čechy na novém hradeckém stadionu rozhodl domácí Čihák

Hradec Králové porazil ve 24. kole Fortuna ligy Pardubice 2:0. Přestože měli "Votroci", kteří svého regionálního rivala poprvé přivítali v Malšovické Areně otevřené v září roku 2023, od úvodních minut mírnou převahu, skórovat dokázali až po necelé hodině hry. Hlavou se o to postaral Filip Čihák, jenž se prosadil proti svému bývalému zaměstnavateli. Domácí se tedy dočkali prvního vítězství po zimní přestávce a v tabulce se přiblížili na rozdíl jediného bodu skupině zaručující play off o Konferenční ligu. Hosté si naopak připsali třetí porážku v řadě.

Konečně i v Malšovicích. Nový stadion bude hostit derby mezi Hradcem a Pardubicemi

Po dvou utkáních v Pardubicích se východočeské derby poprvé odehraje taky na druhém zbrusu novém stadionu. Domácí Hradec Králové bude pochopitelně toužit po vítězné premiéře. Obzvlášť s ohledem na to, že regionálnímu rivalovi má co vracet.

Hradec Králové chce ligové jaro zvládnout bez větších nervů

Hráči Hradce Králové si před jarní částí sezony nedávají konkrétní cíl v podobě umístění. Dvanáctý celek tabulky chce dohrát prvoligový ročník bez větších nervů a vyhnout se bojům o záchranu. Východočeši budou dál spoléhat na sílu domácího prostředí. Svěřenci trenéra Václava Kotala na novém stadionu získali během podzimu většinu bodů.

Poradci Hradce pro prodej fotbalu budou Havel & Partners a Česká spořitelna

Poradcem města Hradec Králové pro prodej akcií městského prvoligového klubu a pro výběr provozovatele nového stadionu bude sdružení právnické firmy Havel & Partners a České spořitelny.

Komorní atmosféra Dynamo neprobrala. Hradec zavzpomínal na slavnostní otevření stadionu

České Budějovice prohloubily v 17. kole FORTUNA:LIGY trápení, když na vlastní půdě prohrály s Hradcem Králové 0:2. Hosté rozhodli o osudu utkání již v první půli, když na brzký gól Lukáše Čmelíka navázal v nastaveném čase Jakub Kučera. Votroci tak i podruhé v letošním ročníku na Jihočechy vyzráli. Poprvé soupeře porazili při slavnostním otevření Malšovické Areny, kde Hradečáci zvítězili vysoko 5:1. Naopak pro Dynamo, které nezvykle nechalo uzavřít část vlastní tribuny kvůli nepokojům fanoušků v Plzni, se jednalo již o osmou soutěžní prohru v řadě.

Baník zarazil hradecký domácí sběr bodů. Ostravané v závěru přejeli Votroky Tankem

Fotbalisté Baníku Ostrava zvítězili v 18. kole Fortuna ligy v Hradci Králové 3:2. Do vedení se sice jako první dostali hosté, černobílí nicméně ještě do poločasu zásluhou asistence a proměněné penalty Václava Pilaře vývoj duelu otočili. To ovšem nebyl poslední zvrat, který byl v Malšovické Aréně k vidění. V závěrečné desetiminutovce totiž zužitkoval dva přesné pasy Jiřího Klímy Abdullahi Tanko a dvěma góly zvrátil stav utkání zpět na stranu Slezanů. Ostravané tak narušili dosud stabilní výkonnost Východočechů na jejich nově otevřeném stadionu, kde doposud nasbírali podstatně více bodů než na hřištích soupeřů.

Votrokům cesta na cizí stadion opět nevyšla. Karviné přinesl štěstí Nigerijec Ezeh

Hradec Králové se nedočkal premiérového vítězství mimo domácí půdu ani ve 12. kole FORTUNA:LIGY, ve kterém podlehl Karviné 0:1. Slezané se prezentovali sympatickým výkonem a měli více ze hry, přesto jim výhru zařídil až v 78. minutě premiérovou trefou mezi českou elitou Lucky Ezeh. Nigerijský útočník zároveň minimálně na chvíli odrazil svůj celek z barážových pozic.

Liga divácky táhne. Překoná rekord návštěvnosti ze sezony 1996/97?

FORTUNA:LIGA útočí na překonání letitého rekordu v průměrné návštěvnosti na jedno utkání. V úvodních 11 kolech aktuální sezony přišlo na stadiony v průměru 6780 diváků, rekord drží ročník 1996/97 se 7155 fanoušky. Návštěvnost táhnou především Slavia a Sparta, velký skok oproti minulé sezoně udělaly Hradec Králové a Teplice. Ligová fotbalová asociace (LFA), která řídí první a druhou ligu, o tom informovala v tiskové zprávě.

Sparta se již těší na reprezentační pauzu, ještě předtím ale hodlá porazit Hradec

Sparta zvládla dvě náročná ligová klání a statečně bojovala též v Evropské lize, byť v Seville nakonec padla. I kvůli náročnému programu již Letenští vyhlíží reprezentační pauzu, ještě před ní však odcestují do Hradce Králové. Na východě Čech se Pražanům dlouhodobě daří, domácí "Votroky" však bude dopředu hnát vyprodaný malšovický stadion.

Hradec Králové bude hledat poradce pro prodej prvoligového klubu

Hradec Králové bude ve výběrovém řízení hledat poradce pro prodej akcií městského prvoligového klubu a pro výběr provozovatele nového stadionu. Poradce by za svou práci pro město mohl dostat kolem pěti milionů korun.

Žákovská chyba stopera téměř stála Hradec celé derby. Částečnou nápravu zařídil Harazim

Pardubice remizovaly na vlastním stadionu v 10. kole Fortuna ligy s Hradcem Králové 1:1. Pikantní souboj soupeřů z východu Čech nabídlo první šanci v závěru úvodní půle a hned šlo o situaci gólovou. Nesmyslnou rozehrávkou směrem do vlastního vápna se o ni zapříčinil hostující stoper Ondřej Ševčík, který navíc následně fauloval uvnitř pokutového území a penaltu proměnil Pavel Černý, jenž se prosadil ve třetím vzájemném klání v řadě. "Votroci" ale nakonec derby bez bodů neopustili, jelikož v 61. minutě hlavou srovnal Štěpán Harazim.

Hradecký návrat do Boleslavi dopadl tragicky. Při domácím poločase snů exceloval Mareček

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v duelu osmého kola v Mladé Boleslavi 1:5. Votroci, kteří využívali stadion ve středočeském městě minulé dva ligové ročníky jako svůj náhradní domov, absolutně nezachytili začátek zápasu. Svěřenci Marka Kuliče totiž potrestali nedůsledné počínání hostující defenzivy již v páté minutě, kdy domácí nasměroval k tříbodové pouti Daniel Mareček. Ten se navíc trefil do poločasové pauzy ještě jednou, a potvrdil tak skvělou formu z prvních měsíců nové sezony, v nichž rozvlnil síť už čtyřikrát. Svou pohádkovou půli navíc 25letý hráč obohatil i o asistenci na gól Ondřeje Karafiáta.

Mladá Boleslav přivítá v bitvě o horní polovinu tabulky Hradec Králové

Ještě v minulé sezoně hráči Hradce Králové užívali mladoboleslavský stadion coby svůj azyl a sehráli na něm všechny domácí zápasy, v tomto ročníku už se na něj vypraví jen jednou coby hosté. A tento čase přijde právě tuto sobotu, v době, kdy ani jeden z celků není v optimálním rozpoložení.