17.06.202122:08

Lukaku je znovu hráčem zápasu

Romelu Lukaku byl už podruhé zvolen nejlepším hráčem utkání na letošním evropském šampionátu. Belgický útočník nejprve přispěl k výhře nad Ruskem, dnes se podílel na triumfu nad Dány.

sport-express.ru
17.06.202119:55

Belgie otočila zápas s Dánskem

Výsledek podvečerního utkání mistrovství Evropy: Dánsko - Belgie 1:2 (2. Poulsen - 55. T. Hazard, 70. De Bruyne).

17.06.202118:49

Dánsko po poločase vede nad Belgií

Poločasový výsledek podvečerního utkání mistrovství Evropy: Dánsko - Belgie 1:0 (2. Poulsen).

17.06.202117:01

Sestavy: Dánsko - Belgie

Základní sestavy pro dnešní utkání mistrovství Evropy:
Dánsko:
Schmeichel - Christensen, Kjaer, Vestergaard, Mæhle - Wass, Højbjerg, Delaney - Y. Poulsen, Damsgaard, Braithwaite.
Belgie: Courtois - Alderweireld, Boyata, Vertonghen - Meunier, Tielemans, Dendoncker, T. Hazard - Mertens, Lukaku, Carrasco.

15.06.202115:05

Castagne má v obličeji šest zlomenin

Timothy Castagne se dnes podrobí operaci, po níž definitivně přijde o zbytek evropského šampionátu. Belgický obránce v souboji s Ruskem inkasoval úder do hlavy a jeho zranění je nakonec vážnější, nejedná se totiž jen o dvojnásobnou frakturu očnice, fotbalista má v obličeji celkem šest zlomenin.

lequipe.fr
14.06.202121:16

De Bruyne dnes trénoval s týmem

Kevin De Bruyne si dnes poprvé zatrénoval se spoluhráči z belgické reprezentace. Záložník Manchesteru City se nedávno podrobil operaci zlomeného nosu a očnice, v průběhu nadcházejících desítek hodin padne verdikt o tom, zda bude moci nastoupit k zápasu proti Dánsku.

lequipe.fr
14.06.202111:17

Vertonghen by neměl chybět dlouho

Volnější program má Jan Vertonghen. Belgický obránce si z utkání s Ruskem odnesl zraněný kotník, nemělo by se ale jednat o nic vážného. "Několik zranění kotníku jsem už prodělal, takže si na ně dávám větší pozor. Všechno bude v pořádku," ujistil fanoušky.

abola.pt
13.06.202113:13

Castagne se nevyhne operaci

Timothy Castagne se v průběhu dnešního dne podrobí operaci. Belgický obránce nedohrál včerejší zápas s Ruskem, utrpěl dvojnásobnou zlomeninu očnice a na mistrovství Evropy si už nezahraje.

lequipe.fr
13.06.202109:56

Meunier se zapsal do historie

Belgie si včera poradila s Ruskem 3:0 a výraznou měrou se pod to podepsal Thomas Meunier, který dal jednu branku a jednu navíc připravil. Obránce se na trávník dostal ve 27. minutě a stal se prvním hráčem historie evropských šampionátů, který jako náhradník skóroval už v prvním poločase.

13.06.202109:38

Lukaku dostal cenu pro hráče zápasu

Nejlepším hráčem večerního utkání mistrovství Evropy mezi Belgií a Ruskem byl zvolen Romelu Lukaku. Útočník dal dvě branky, Belgičané vyhráli 3:0.

13.06.202109:09

Vertonghen má problémy s kotníkem

Timothy Castagne včera utrpěl dvojnásobnou zlomeninu očnice, letošní mistrovství Evropy pro něho skončilo a pro Belgii se nejedná o jedinou nepříjemnost spojenou s obránci. Fit není ani Jan Vertonghen, ten si ze souboje s Ruskem odnesl zranění kotníku.

dailymail.co.uk
13.06.202109:02

Castagne přijde o zbytek ME

Timothy Castagne si včera na své konto připsal první a také poslední start na letošním mistrovství Evropy. Belgický obránce se v prvním poločase duelu s Ruskem srazil hlavou s jedním z protihráčů a utrpěl dvojnásobnou zlomeninu očnice, turnaj pro něho skončil.

12.06.202122:34

Lukaku poslal vzkaz Eriksenovi

Belgický útočník Romelu Lukaku otevřel na Euru už po deseti minutách skóre zápasu proti Rusku. Branku věnoval spoluhráči z Interu Milán Christianu Eriksenovi, který po děsivém kolapsu v zápase Dánů s Finskem skončil v nemocnici. "Chrisi! Chrisi! Zůstaň silný! Máme tě rád!" zakřičel Lukaku do kamery.

12.06.202120:09

Sestavy: Belgie - Rusko

Belgie: Courtois - Alderweireld, Boyata, Vertonghen - Castagne, Dendoncker, Tielemans, T. Hazard - Mertens, Lukaku, Carrasco.
Rusko: Šunin - Fernandes, Semjonov, Džikia, Žirkov - Ozdojev, Barinov - Zobnin, Golovin, Kuzjajev - Dzjuba.

11.06.202113:47

Witsel nebude hrát proti Rusku

Belgická reprezentace bude úvodním zápase mistrovství Evropy s Ruskem postrádat také Axela Witsela. Defenzivní záložník Borussie Dortmund není připravený nastoupit po zranění Achillovy šlachy.

lequipe.fr
11.06.202112:58

Belgie proti Rusku bez De Bruyneho

Kevin De Bruyne nepomůže Belgii v úvodním zápase mistrovství Evropy s Ruskem. Ofenzivní záložník stále není plně fit po zlomenině nosu a očnice z finále Ligy mistrů.

vi.nl
10.06.202118:57

Belgie trénovala bez De Bruyneho

Kevin De Bruyne chyběl na tréninku belgické reprezentace před cestou do Ruska k úvodnímu zápasu mistrovství Evropy. Opora Manchesteru City stále není fit po zlomenině nosu a očnice z finále Ligy mistrů.

07.06.202120:28

De Bruyne se připojil k týmu

Kevin De Bruyne se připojil k belgické reprezentaci. Ofenzivní záložník Manchesteru City si z nedávného finále Ligy mistrů odnesl zlomený nos a očnici a minulý týden se podrobil operaci, po níž s největší pravděpodobností nebude k dispozici na utkání evropského šampionátu proti Rusku.

lequipe.fr
05.06.202116:35

De Bruyne v pondělí začne trénovat

Belgická reprezentace očekává návrat Kevina De Bruyneho. Ofenzivní záložník Manchesteru City se po zranění z finále Ligy mistrů v pondělí zapojí do tréninku.

lequipe.fr
03.06.202112:15

De Bruyne nebude hrát proti Rusům

Trenér belgické reprezentace Roberto Martínez potvrdil, že záložník Kevin De Bruyne nebude hrát v prvním zápase mistrovství Evropy proti Rusku. Důvodem jsou zranění v obličeji, které si fotbalista Manchesteru City odnesl z finále Ligy mistrů. V dalších duelech by měl De Bruyne nastupovat s ochrannou maskou.