14.07.201312:29

Pogba nejlepším hráčem MS do 20 let

Paul Pogba může být na výsost spokojen s letošním MS hráčů do dvaceti let. Francie získala zlaté medaile, záložník Juventusu byl k tomu vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje.

13.07.201322:40

MS hráčů do 20 let ovládli mladí Francouzi

Výsledek finále MS hráčů do 20 let: Francie - Uruguay 0:0 i po prodloužení, 4:1 na penalty.

13.07.201318:52

Bronz na MS do 20 let bere Ghana

Výsledek zápasu o třetí místo na letošním MS hráčů do dvaceti let: Ghana - Irák 3:0 (35. Attamah, 45. Assifuah, 78. Acheampong).

10.07.201322:58

Druhými finalisty MS do 20 let jsou Uruguayci

Výsledek druhého semifinále světového šampionátu hráčů do 20 let: Irák - Uruguay 1:1 i po prodloužení, 6:7 na penalty (34. Adnan - 87. Bueno). Vítěz se ve finále střetne s Francií.

10.07.201318:54

Francie prvním finalistou MS do 20 let

Výsledek prvního semifinále MS hráčů do dvaceti let: Francie - Ghana 2:1 (43. a 74. Thauvin - 47. Assifuah).

07.07.201322:34

MS hráčů do 20 let - výsledky

Výsledky dnešních čtvrtfinálových zápasů světového šampionátu hráčů do 20 let: Irák - Korejská republika 2:2, po prodloužení 3:3, na penalty 5:4 (21. Faez z penalty, 42. a 118. Shakor - 25. Chang-Hoon, 50. Gwang-Hoon, 120+2. Hyun-Chul), Ghana - Chile 2:2, po prodloužení 4:3 (11. Odjer, 72. a 120+1. Assifuah, 113. Salifu - 23. Castillo, 27. a 98. Henríquez).

07.07.201311:42

Avenatti gól nečekal

Favorizovaní Španělé vypadli na mistrovství světa hráčů do 20 let ve čtvrtfinále po prohře 0:1 s Uruguayí po prodloužení. Mladé reprezentanty země úřadujících světových i evropských šampionů vyřadil ve 103. minutě 196 centimetrů vysoký útočník Felipe Avenatti, který pět minut po příchodu na hřiště vstřelil hlavou jediný gól zápasu v tureckém Burse. "O tom se mi ani nesnilo, že přijdu v prodloužení a dám vítězný gól zrovna proti Španělsku," uvedl hrdina zápasu Avenatti.

06.07.201322:29

Výsledky dnešních čtvrtfinálových zápasů světového šampionátu hráčů do 20 let: Francie - Uzbekistán 4:0 (31. Sanogo, 35. Pogba, 43. Thauvin, 64. Zouma), Uruguay - Španělsko 1:0 po prodloužení (103. Avenatti).

05.07.201317:59

Kondogbia není stoprocentně fit

Francii čeká na MS hráčů do dvaceti let čtvrtfinále proti Uzbekistánu a chybět by jí mohl Geoffrey Kondogbia, záložník Sevilly kvůli nevolnostem a bolestem hlavy nedokončil dnešní trénink.

03.07.201322:55

Výsledky dnešních osmifinálových zápasů světového šampionátu hráčů do 20 let: Chorvatsko - Chile 0:2 (81. Castillo, 85. vlastní Šimunović), Portugalsko - Ghana 2:3 (71. Ferreira, 73. Ie Edgar - 19. Ashia, 79. Anaba, 85. Boakye), Irák - Paraguay 1:0 po prodloužení (94. Shakor), Kolumbie - Korejská republika 1:1 po prodloužení, na penalty 7:8 (90+4. Quintero - 16. Joo-Hoon).

02.07.201321:54

Výsledky úterních osmifinálových zápasů světového šampionátu hráčů do 20 let: Řecko - Uzbekistán 1:3 (33. z penalty Stafylidis - 27. Machštaljev, 61. z penalty Sergejev, 83. z penalty Rachmanov), Španělsko - Mexiko 2:1 (74. Osede, 90+1. Jese - 2. Gonzalez), Francie - Turecko 4:1 (19. Kondogbia, 34. Bahebeck, 68. Sanogo, 74. Veretout - 77. Bakis), Nigérie - Uruguay 1:2 (69. Kayode - 66. a 84. z penalty Nicolas).

29.06.201321:53

Výsledky dnešních zápasů světového šampionátu hráčů do 20 let: Chorvatsko - Nový Zéland 2:1 (11. Perica, 75. Rebić - 84. Fenton z penalty), Uzbekistán - Uruguay 0:4 (38. Acevedo, 47. N. Lopez, 64. De Arrascaeta, 77. Betancourt), Egypt - Anglie 2:0 (79. Trezeguet, 90+3. Mahgoub), Irák - Chile 2:1 (15. Kamil, 67. Salman - 28. Mora Aliaga).

28.06.201321:51

Výsledky dnešních zápasů světového šampionátu hráčů do 20 let: Řecko - Paraguay 1:1 (68. Diamantakos . 74. Montenegro), Mali - Mexiko 1:4 (62. S. Diallo - 2. Bueno, 13. Corona, 69. Escoboza, 86. Luna), Austrálie - Turecko 1:2 (53. Maclaren - 55. Calhanoglu, 87. Yokuşlu), Salvador - Kolumbie 0:3 (21. Renteria, 25. Cordoba z penalty, 90. Quintero).

27.06.201320:59

Výsledky dnešních zápasů světového šampionátu hráčů do 20 let: Jižní Korea - Nigérie 0:1 (9. Kayode), Portugalsko - Kuba 5:0 (15. Ricardo, 37. Gomes, 43. a 62. Bruma, 69. Toze), Ghana - USA 4:1 (38. Acheampong, 58. a 78. Assifuah, 83. Ashia - 69. O'Neill), Španělsko - Francie 2:1 (23. Alcacer, 56. Jesé - 90+1. Vion).

26.06.201321:53

Výsledky dnešních zápasů světového šampionátu hráčů do 20 let: Chile - Anglie 1:1 (32. Castillo z penalty - 64. Kane), Nový Zéland - Uruguay 0:2 (4. De Arrasceata, 75. Nicolas López), Irák - Egypt 2:1 (33. Abdulhussein, 79. Abdulrahim - 27. Mahgoub), Chorvatsko - Uzbekistán 1:1 (65. Livaja - 24. Rachmanov).

25.06.201321:53

Výsledky dnešních zápasů světového šampionátu hráčů do dvaceti let: Austrálie - Salvador 1:2 (9. Brillante - 17. Coca, 40. Peña), Mexiko - Paraguay 0:1 (52. Gonzalez), Mali - Řecko 0:0, Turecko - Kolumbie 0:1 (52. Quintero).

24.06.201321:52

Výsledky dnešních zápasů světového šampionátu hráčů do dvaceti let: Francie - USA 1:1 (48. Sanogo z penalty - 85. Cuevas), Kuba - Nigérie 0:3 (19. a 23. Umar, 67. Ajagun), Španělsko - Ghana 1:0 (13. Jesé), Portugalsko - Jižní Korea 2:2 (3. Gomes, 60. Bruma - 45. Ryu Seung-Woo, 76. Kim Hyun).

23.06.201321:58

Výsledky nedělních zápasů světového šampionátu hráčů do 20 let: Nový Zéland - Uzbekistán 0:3 (14. Machštalijev, 53. Sergejev, 67. Turapov), Chile - Egypt 2:1 (25. Castillo, 77. Bravo - 10. Kahraba), Uruguay - Chorvatsko 0:1 (41. Rebič), Anglie - Irák 2:2 (41. Coady, 52. Williams - 75. z penalty Faez, 90+3. Adnan).

22.06.201321:53

Výsledky druhého hracího dne: Kolumbie - Austrálie 1:1 (78. Córdoba - 46. De Silva), Mexiko - Řecko 1:2 (40. Espericueta - 16. Bouchalakis, 88. Kolovos), Turecko - Salvador 3:0 (9. Ucan, 46. a 64. Sahin), Paraguay - Mali 1:1 (7. Rojas - 3. Niane).

22.06.201308:37

Sudí mohou použít sprej

Mistrovství světa hráčů do 20 let v Turecku je první akcí FIFA, na níž mohou rozhodčí využívat sprej, kterým označí místo, kde má při volném kopu stát zeď bránícího mužstva. Sudí na turnaji mohou sprejem označit jak přesný bod pro míč, tak vzdálenost 9,15 metru od něj, kde musí stát zeď. Pomůcku pro rozhodčí schválila IFAB v březnu 2012. Zatím byla využívána především v Jižní Americe v regionálních soutěžích, ale i v prestižním Poháru osvoboditelů. "Pokud nebudou problémy, mohli bychom se dostat až na mistrovství světa do Brazílie v příštím roce," doufá vynálezce spreje Pablo Silva z Argentiny. Aerosol 9-15, jak ho Silva nazval, zmizí po nastříkání do 45 sekund až dvou minut. Dá se použít na jakémkoli povrchu.