UEFA - Liga mistrů 2017/2018 - výsledky, rozlosování, tabulky

základní skupiny - skupina A

12.09.201720:45
SL Benfica (POR) - CSKA Moskva (RUS)
1:2
12.09.201720:45
Manchester United (ENG) - FC Basilej (SUI)
3:0
27.09.201720:45
FC Basilej (SUI) - SL Benfica (POR)
5:0
27.09.201720:45
CSKA Moskva (RUS) - Manchester United (ENG)
1:4
18.10.201720:45
CSKA Moskva (RUS) - FC Basilej (SUI)
0:2
18.10.201720:45
SL Benfica (POR) - Manchester United (ENG)
0:1
31.10.201720:45
FC Basilej (SUI) - CSKA Moskva (RUS)
1:2
31.10.201720:45
Manchester United (ENG) - SL Benfica (POR)
2:0
22.11.201718:00
CSKA Moskva (RUS) - SL Benfica (POR)
2:0
22.11.201720:45
FC Basilej (SUI) - Manchester United (ENG)
1:0
05.12.201720:45
SL Benfica (POR) - FC Basilej (SUI)
0:2
05.12.201720:45
Manchester United (ENG) - CSKA Moskva (RUS)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)650112:315
2.FC Basilej (SUI)640211:512
3.CSKA Moskva (RUS)63038:109
4.SL Benfica (POR)60061:140
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)33007:19
2.FC Basilej (SUI)32017:26
3.CSKA Moskva (RUS)31023:63
4.SL Benfica (POR)30031:50
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)32015:26
2.CSKA Moskva (RUS)32015:46
3.FC Basilej (SUI)32014:36
4.SL Benfica (POR)30030:90

základní skupiny - skupina B

12.09.201720:45
Bayern Mnichov (GER) - RSC Anderlecht (BEL)
3:0
12.09.201720:45
Celtic FC (SCO) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:5
27.09.201720:45
Paris Saint-Germain (FRA) - Bayern Mnichov (GER)
3:0
27.09.201720:45
RSC Anderlecht (BEL) - Celtic FC (SCO)
0:3
18.10.201720:45
RSC Anderlecht (BEL) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:4
18.10.201720:45
Bayern Mnichov (GER) - Celtic FC (SCO)
3:0
31.10.201720:45
Paris Saint-Germain (FRA) - RSC Anderlecht (BEL)
5:0
31.10.201720:45
Celtic FC (SCO) - Bayern Mnichov (GER)
1:2
22.11.201720:45
RSC Anderlecht (BEL) - Bayern Mnichov (GER)
1:2
22.11.201720:45
Paris Saint-Germain (FRA) - Celtic FC (SCO)
7:1
05.12.201720:45
Bayern Mnichov (GER) - Paris Saint-Germain (FRA)
3:1
05.12.201720:45
Celtic FC (SCO) - RSC Anderlecht (BEL)
0:1
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)650125:415
2.Bayern Mnichov (GER)650113:615
3.Celtic FC (SCO)61055:183
4.RSC Anderlecht (BEL)61052:173
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)330015:19
2.Bayern Mnichov (GER)33009:19
3.Celtic FC (SCO)30031:80
4.RSC Anderlecht (BEL)30031:90
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)320110:36
2.Bayern Mnichov (GER)32014:56
3.Celtic FC (SCO)31024:103
4.RSC Anderlecht (BEL)31021:83

základní skupiny - skupina C

12.09.201720:45
Chelsea FC (ENG) - Qarabağ Ağdam (AZE)
6:0
12.09.201720:45
AS Řím (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
0:0
27.09.201718:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - AS Řím (ITA)
1:2
27.09.201720:45
Atlético Madrid (ESP) - Chelsea FC (ENG)
1:2
18.10.201718:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Atlético Madrid (ESP)
0:0
18.10.201720:45
Chelsea FC (ENG) - AS Řím (ITA)
3:3
31.10.201720:45
Atlético Madrid (ESP) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:1
31.10.201720:45
AS Řím (ITA) - Chelsea FC (ENG)
3:0
22.11.201718:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Chelsea FC (ENG)
0:4
22.11.201720:45
Atlético Madrid (ESP) - AS Řím (ITA)
2:0
05.12.201720:45
Chelsea FC (ENG) - Atlético Madrid (ESP)
1:1
05.12.201720:45
AS Řím (ITA) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:0
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)63219:611
2.Chelsea FC (ENG)632116:811
3.Atlético Madrid (ESP)61415:47
4.Qarabağ Ağdam (AZE)60242:142
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)32104:07
2.Chelsea FC (ENG)312010:45
3.Atlético Madrid (ESP)31114:34
4.Qarabağ Ağdam (AZE)30121:61
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)32016:46
2.AS Řím (ITA)31115:64
3.Atlético Madrid (ESP)30301:13
4.Qarabağ Ağdam (AZE)30121:81

základní skupiny - skupina D

12.09.201720:45
FC Barcelona (ESP) - Juventus FC (ITA)
3:0
12.09.201720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Sporting CP (POR)
2:3
27.09.201720:45
Sporting CP (POR) - FC Barcelona (ESP)
0:1
27.09.201720:45
Juventus FC (ITA) - Olympiakos Pireus (GRE)
2:0
18.10.201720:45
Juventus FC (ITA) - Sporting CP (POR)
2:1
18.10.201720:45
FC Barcelona (ESP) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:1
31.10.201720:45
Sporting CP (POR) - Juventus FC (ITA)
1:1
31.10.201720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - FC Barcelona (ESP)
0:0
22.11.201720:45
Juventus FC (ITA) - FC Barcelona (ESP)
0:0
22.11.201720:45
Sporting CP (POR) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:1
05.12.201720:45
FC Barcelona (ESP) - Sporting CP (POR)
2:0
05.12.201720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Juventus FC (ITA)
0:2
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)64209:114
2.Juventus FC (ITA)63217:511
3.Sporting CP (POR)62138:97
4.Olympiakos Pireus (GRE)60154:131
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)33008:19
2.Juventus FC (ITA)32104:17
3.Sporting CP (POR)31114:34
4.Olympiakos Pireus (GRE)30122:51
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)31201:05
2.Juventus FC (ITA)31113:44
3.Sporting CP (POR)31024:63
4.Olympiakos Pireus (GRE)30032:80

základní skupiny - skupina E

13.09.201720:45
NK Maribor (SLO) - Spartak Moskva (RUS)
1:1
13.09.201720:45
Liverpool FC (ENG) - Sevilla FC (ESP)
2:2
26.09.201720:45
Sevilla FC (ESP) - NK Maribor (SLO)
3:0
26.09.201720:45
Spartak Moskva (RUS) - Liverpool FC (ENG)
1:1
17.10.201720:45
Spartak Moskva (RUS) - Sevilla FC (ESP)
5:1
17.10.201720:45
NK Maribor (SLO) - Liverpool FC (ENG)
0:7
01.11.201720:45
Sevilla FC (ESP) - Spartak Moskva (RUS)
2:1
01.11.201720:45
Liverpool FC (ENG) - NK Maribor (SLO)
3:0
21.11.201718:00
Spartak Moskva (RUS) - NK Maribor (SLO)
1:1
21.11.201720:45
Sevilla FC (ESP) - Liverpool FC (ENG)
3:3
06.12.201720:45
NK Maribor (SLO) - Sevilla FC (ESP)
1:1
06.12.201720:45
Liverpool FC (ENG) - Spartak Moskva (RUS)
7:0
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)633023:612
2.Sevilla FC (ESP)623112:129
3.Spartak Moskva (RUS)61329:136
4.NK Maribor (SLO)60333:163
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)321012:27
2.Sevilla FC (ESP)32108:47
3.Spartak Moskva (RUS)31207:35
4.NK Maribor (SLO)30212:92
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)312011:45
2.Sevilla FC (ESP)30214:82
3.NK Maribor (SLO)30121:71
4.Spartak Moskva (RUS)30122:101

základní skupiny - skupina F

13.09.201720:45
Feyenoord Rotterdam (NED) - Manchester City (ENG)
0:4
13.09.201720:45
Šachtar Doněck (UKR) - SSC Neapol (ITA)
2:1
26.09.201720:45
SSC Neapol (ITA) - Feyenoord Rotterdam (NED)
3:1
26.09.201720:45
Manchester City (ENG) - Šachtar Doněck (UKR)
2:0
17.10.201720:45
Manchester City (ENG) - SSC Neapol (ITA)
2:1
17.10.201720:45
Feyenoord Rotterdam (NED) - Šachtar Doněck (UKR)
1:2
01.11.201720:45
SSC Neapol (ITA) - Manchester City (ENG)
2:4
01.11.201720:45
Šachtar Doněck (UKR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
3:1
21.11.201720:45
Manchester City (ENG) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:0
21.11.201720:45
SSC Neapol (ITA) - Šachtar Doněck (UKR)
3:0
06.12.201720:45
Feyenoord Rotterdam (NED) - SSC Neapol (ITA)
2:1
06.12.201720:45
Šachtar Doněck (UKR) - Manchester City (ENG)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)650114:515
2.Šachtar Doněck (UKR)64029:912
3.SSC Neapol (ITA)620411:116
4.Feyenoord Rotterdam (NED)61055:143
 TýmZVRPSB
1.Šachtar Doněck (UKR)33007:39
2.Manchester City (ENG)33005:19
3.SSC Neapol (ITA)32018:56
4.Feyenoord Rotterdam (NED)31023:73
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32019:46
2.Šachtar Doněck (UKR)31022:63
3.SSC Neapol (ITA)30033:60
4.Feyenoord Rotterdam (NED)30032:70

základní skupiny - skupina G

13.09.201720:45
RB Lipsko (GER) - AS Monaco (FRA)
1:1
13.09.201720:45
FC Porto (POR) - Beşiktaş JK (TUR)
1:3
26.09.201720:45
Beşiktaş JK (TUR) - RB Lipsko (GER)
2:0
26.09.201720:45
AS Monaco (FRA) - FC Porto (POR)
0:3
17.10.201720:45
AS Monaco (FRA) - Beşiktaş JK (TUR)
1:2
17.10.201720:45
RB Lipsko (GER) - FC Porto (POR)
3:2
01.11.201718:00
Beşiktaş JK (TUR) - AS Monaco (FRA)
1:1
01.11.201720:45
FC Porto (POR) - RB Lipsko (GER)
3:1
21.11.201718:00
Beşiktaş JK (TUR) - FC Porto (POR)
1:1
21.11.201720:45
AS Monaco (FRA) - RB Lipsko (GER)
1:4
06.12.201720:45
RB Lipsko (GER) - Beşiktaş JK (TUR)
1:2
06.12.201720:45
FC Porto (POR) - AS Monaco (FRA)
5:2
 TýmZVRPSB
1.Beşiktaş JK (TUR)642011:514
2.FC Porto (POR)631215:1010
3.RB Lipsko (GER)621310:117
4.AS Monaco (FRA)60246:162
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)32019:66
2.Beşiktaş JK (TUR)31204:25
3.RB Lipsko (GER)31115:54
4.AS Monaco (FRA)30032:90
 TýmZVRPSB
1.Beşiktaş JK (TUR)33007:39
2.FC Porto (POR)31116:44
3.RB Lipsko (GER)31025:63
4.AS Monaco (FRA)30214:72

základní skupiny - skupina H

13.09.201720:45
Real Madrid (ESP) - APOEL Nikósie (CYP)
3:0
13.09.201720:45
Tottenham Hotspur (ENG) - Borussia Dortmund (GER)
3:1
26.09.201720:45
Borussia Dortmund (GER) - Real Madrid (ESP)
1:3
26.09.201720:45
APOEL Nikósie (CYP) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:3
17.10.201720:45
APOEL Nikósie (CYP) - Borussia Dortmund (GER)
1:1
17.10.201720:45
Real Madrid (ESP) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:1
01.11.201720:45
Borussia Dortmund (GER) - APOEL Nikósie (CYP)
1:1
01.11.201720:45
Tottenham Hotspur (ENG) - Real Madrid (ESP)
3:1
21.11.201720:45
APOEL Nikósie (CYP) - Real Madrid (ESP)
0:6
21.11.201720:45
Borussia Dortmund (GER) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:2
06.12.201720:45
Real Madrid (ESP) - Borussia Dortmund (GER)
3:2
06.12.201720:45
Tottenham Hotspur (ENG) - APOEL Nikósie (CYP)
3:0
 TýmZVRPSB
1.Tottenham Hotspur (ENG)651015:416
2.Real Madrid (ESP)641117:713
3.Borussia Dortmund (GER)60247:132
4.APOEL Nikósie (CYP)60242:172
 TýmZVRPSB
1.Tottenham Hotspur (ENG)33009:29
2.Real Madrid (ESP)32107:37
3.Borussia Dortmund (GER)30123:61
4.APOEL Nikósie (CYP)30121:101
 TýmZVRPSB
1.Tottenham Hotspur (ENG)32106:27
2.Real Madrid (ESP)320110:46
3.Borussia Dortmund (GER)30124:71
4.APOEL Nikósie (CYP)30121:71
11:10 Schalke se musí obejít bez Nalda
Schalke v zítřejším zápase Ligy mistrů na půdě Galatasaraye nepomůže Naldo, zkušený obránce je nemocný. (kicker.de)
10:14 Bruggy se nemusejí obávat Falcaa
V nominaci AS Monaco na zápas v Bruggách podle očekávání chybí Radamel Falcao, kolumbijského útočníka ze hry vyřadilo zranění stehenního svalu. (lequipe.fr)
08:36 FC Porto může znovu počítat s Hernânim
Do sestavy FC Porto se vrací Hernâni, ofenzivní fotbalista je v pořádku po problémech se stehenním svalem a znovu trénuje se spoluhráči. (abola.pt)
22.10. Benfica se připravuje bez Fejsy
Problémy s levou nohou má Ljubomir Fejsa, záložník Benfiky netrénuje a zřejmě přijde o utkání Ligy mistrů na půdě Ajaxu. (abola.pt)
22.10. Lopetegui prý přijde o práci zítra večer
Real Madrid se trápí a v médiích se množí spekulace o tom, že od týmu bude odvolán Julen Lopetegui. K jeho propuštění údajně dojde zítra večer, a to po utkání s Viktorií Plzeň. (sport-express.ru)
22.10. Šachtar se musí obejít bez Marlose
Šachtaru Doněck bude minimálně v nejbližších dvou zápasech chybět Marlos. Záložník ukrajinského klubu má zdravotní problémy, zranil se v průběhu souboje s Desnou. (abola.pt)
22.10. Alaba nedokončil dnešní trénink
Bayern Mnichov se chystá na souboj s AEK Atény a jeho dnešní trénink nedokončil David Alaba. Rakouský obránce má drobné zdravotní problémy, kvůli nimž nedohrál už sobotní duel s Wolfsburgem, o jeho startu proti řeckému celku se rozhodne po zítřejším tréninku. (kicker.de)
22.10. Taison si nezahraje šest týdnů
Měsíc a půl stráví nakonec na marodce Šachtaru Doněck Taison. Ofenzivní fotbalista je mimo hru od 7. srpna, to si poranil kolenní vazy. (abola.pt)
22.10. Carvajal zítra neohrozí Plzeň
Realu Madrid se pro nadcházející duel Ligy mistrů s Viktorií Plzeň vrátila celá řada hráčů, jedna z opor se však uzdravit nestihla. Zraněný lýtkový sval drží na marodce Daniela Carvajala. (lequipe.fr)
22.10. Monaco žádá o výjimku pro brankáře
Do problémů s obsazením brankářského postu ve středečním duelu Ligy mistrů s Bruggami se dostalo Monaco. To má zraněné Danileja Subašiče i Diega Benaglia a třetí gólman Seydou Sy pro změnu není napsaný na soupisce pro milionářskou soutěž, načež knížecí celek žádá o výjimku. Pokud UEFA francouzskému celku nevyhoví, bude muset mezi tři tyče teprve 20letý Loïc Badiashile, který odchytal jenom dva profesionální zápasy. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
02.10.
TSG Hoffenheim - Manchester City
1:2
02.10.
Juventus FC - BSC Young Boys
3:0
02.10.
Bayern Mnichov - AFC Ajax
1:1
02.10.
AEK Atény - SL Benfica
2:3
02.10.
Olympique Lyon - Šachtar Doněck
2:2
02.10.
CSKA Moskva - Real Madrid
1:0
02.10.
AS Řím - Viktoria Plzeň
5:0
02.10.
Manchester United - Valencia CF
0:0
03.10.
Paris SG - FK Crvena Zvezda
6:1
03.10.
Lokomotiv Moskva - Schalke 04
0:1
03.10.
Atlético Madrid - Club Bruggy
3:1
03.10.
Borussia Dortmund - AS Monaco
3:0
03.10.
Tottenham Hotspur - FC Barcelona
2:4
03.10.
PSV Eindhoven - Inter Milán
1:2
03.10.
SSC Neapol - Liverpool FC
1:0
03.10.
FC Porto - Galatasaray SK
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.10.18:55
AEK Atény - Bayern Mnichov
info
23.10.18:55
BSC Young Boys - Valencia CF
info
23.10.21:00
AFC Ajax - SL Benfica
info
23.10.21:00
TSG Hoffenheim - Olympique Lyon
info
23.10.21:00
Š. Doněck - Manchester City
info
23.10.21:00
AS Řím - CSKA Moskva
info
23.10.21:00
Real Madrid - Viktoria Plzeň
info
23.10.21:00
Manchester United - Juventus FC
info
24.10.18:55
Club Bruggy - AS Monaco
info
24.10.18:55
PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur
info
24.10.21:00
Dortmund - Atlético Madrid
info
24.10.21:00
FC Barcelona - Inter Milán
info
24.10.21:00
Paris Saint-Germain - SSC Neapol
info
24.10.21:00
Liverpool FC - FK Crvena Zvezda
info
24.10.21:00
Lokomotiv Moskva - FC Porto
info
24.10.21:00
Galatasaray SK - Schalke 04
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak dopadne střetnutí Manchesteru United s Juventusem?
Hlasovat