UEFA - Liga mistrů 2017/2018 - výsledky, rozlosování, tabulky

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

27.06.201718:00
Alashkert FC (ARM) - FC Santa Coloma (AND)
1:0
27.06.201720:00
Víkingur Gøta (FRO) - KF Trepça '89 (KOS)
2:1
27.06.201720:00
Hibernians FC (MLT) - FC Infonet (EST)
2:0
27.06.201720:00
The New Saints FC (WAL) - Europa FC (GIB)
1:2
28.06.201720:45
Linfield FC (NIR) - SP La Fiorita (SMR)
1:0

předkola - 1. předkolo - odvety

04.07.201718:00
KF Trepça '89 (KOS) - Víkingur Gøta (FRO)
1:4
04.07.201718:00
FC Infonet (EST) - Hibernians FC (MLT)
0:1
04.07.201719:30
Europa FC (GIB) - The New Saints FC (WAL)
1:3e
04.07.201720:30
FC Santa Coloma (AND) - Alashkert FC (ARM)
1:1
04.07.201720:30
SP La Fiorita (SMR) - Linfield FC (NIR)
0:0

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

11.07.201719:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - FC Samtredia (GEO)
5:0
11.07.201720:30
Hibernians FC (MLT) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:3
11.07.201720:45
NK Rijeka (CRO) - The New Saints FC (WAL)
2:0
11.07.201720:45
FK Partizan (SRB) - Budućnost Podgorica (MNE)
2:0
12.07.201718:00
FK Spartaks (LAT) - FC Astana (KAZ)
0:1
12.07.201719:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - FK Kukësi (ALB)
1:0
12.07.201719:00
APOEL Nikósie (CYP) - F91 Dudelange (LUX)
1:0
12.07.201719:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Honvéd Budapešť (HUN)
2:1
12.07.201719:00
Malmö FF (SWE) - Vardar Skopje (MKD)
1:1
12.07.201719:00
Zrinjski Mostar (BIH) - NK Maribor (SLO)
1:2
12.07.201719:30
BATE Borisov (BLR) - Alashkert FC (ARM)
1:1
12.07.201720:00
IFK Mariehamn (FIN) - Legia Varšava (POL)
0:3
12.07.201720:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:1
12.07.201720:15
MŠK Žilina (SVK) - FC Kodaň (DEN)
1:3
12.07.201720:45
Dundalk FC (IRL) - Rosenborg BK (NOR)
1:1
12.07.201721:15
FH Hafnarfjördur (ISL) - Víkingur Gøta (FRO)
1:1
14.07.201718:00
Linfield FC (NIR) - Celtic FC (SCO)
0:2

předkola - 2. předkolo - odvety

18.07.201716:00
FC Astana (KAZ) - FK Spartaks (LAT)
1:1
18.07.201718:00
Vardar Skopje (MKD) - Malmö FF (SWE)
3:1
18.07.201718:00
Alashkert FC (ARM) - BATE Borisov (BLR)
1:3
18.07.201719:00
FC Samtredia (GEO) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:1
18.07.201720:00
The New Saints FC (WAL) - NK Rijeka (CRO)
1:5
18.07.201720:00
Víkingur Gøta (FRO) - FH Hafnarfjördur (ISL)
0:2
18.07.201720:45
Budućnost Podgorica (MNE) - FK Partizan (SRB)
0:0
19.07.201718:00
F91 Dudelange (LUX) - APOEL Nikósie (CYP)
0:1
19.07.201719:15
Rosenborg BK (NOR) - Dundalk FC (IRL)
2:1e
19.07.201719:30
FK Kukësi (ALB) - Sheriff Tiraspol (MDA)
2:1
19.07.201719:30
FC Kodaň (DEN) - MŠK Žilina (SVK)
1:2
19.07.201720:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Žalgiris Vilnius (LTU)
4:1
19.07.201720:15
NK Maribor (SLO) - Zrinjski Mostar (BIH)
1:1
19.07.201720:30
Red Bull Salzburg (AUT) - Hibernians FC (MLT)
3:0
19.07.201720:45
Legia Varšava (POL) - IFK Mariehamn (FIN)
6:0
19.07.201720:45
Celtic FC (SCO) - Linfield FC (NIR)
4:0
19.07.201721:15
Honvéd Budapešť (HUN) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
2:3

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

25.07.201719:00
Slavia Praha (CZE) - BATE Borisov (BLR)
1:0
25.07.201719:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:0
25.07.201720:00
Vardar Skopje (MKD) - FC Kodaň (DEN)
1:0
25.07.201720:45
FK Partizan (SRB) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:3
26.07.201716:00
FC Astana (KAZ) - Legia Varšava (POL)
3:1
26.07.201718:45
Red Bull Salzburg (AUT) - NK Rijeka (CRO)
1:1
26.07.201719:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:0
26.07.201720:00
Viitorul Constanţa (ROU) - APOEL Nikósie (CYP)
1:0
26.07.201720:20
NK Maribor (SLO) - FH Hafnarfjördur (ISL)
1:0
26.07.201720:45
Celtic FC (SCO) - Rosenborg BK (NOR)
0:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

01.08.201719:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:2
02.08.201719:00
BATE Borisov (BLR) - Slavia Praha (CZE)
2:1
02.08.201719:00
APOEL Nikósie (CYP) - Viitorul Constanţa (ROU)
4:0e
02.08.201720:00
FC Kodaň (DEN) - Vardar Skopje (MKD)
4:1
02.08.201720:30
FH Hafnarfjördur (ISL) - NK Maribor (SLO)
0:1
02.08.201720:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
3:1
02.08.201720:45
Legia Varšava (POL) - FC Astana (KAZ)
1:0
02.08.201720:45
Rosenborg BK (NOR) - Celtic FC (SCO)
0:1
02.08.201720:45
NK Rijeka (CRO) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:0
02.08.201720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - FK Partizan (SRB)
2:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

25.07.201719:30
FCSB (ROU) - Viktoria Plzeň (CZE)
2:2
25.07.201719:30
AEK Atény (GRE) - CSKA Moskva (RUS)
0:2
26.07.201718:30
Dynamo Kyjev (UKR) - BSC Young Boys (SUI)
3:1
26.07.201720:45
OGC Nice (FRA) - AFC Ajax (NED)
1:1
26.07.201721:00
Club Bruggy (BEL) - Istanbul Başakşehir (TUR)
3:3

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

02.08.201719:00
CSKA Moskva (RUS) - AEK Atény (GRE)
1:0
02.08.201719:45
Istanbul Başakşehir (TUR) - Club Bruggy (BEL)
2:0
02.08.201720:15
Viktoria Plzeň (CZE) - FCSB (ROU)
1:4
02.08.201720:15
BSC Young Boys (SUI) - Dynamo Kyjev (UKR)
2:0
02.08.201720:45
AFC Ajax (NED) - OGC Nice (FRA)
2:2

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

15.08.201718:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - FC Kodaň (DEN)
1:0
15.08.201720:45
APOEL Nikósie (CYP) - Slavia Praha (CZE)
2:0
16.08.201720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - NK Rijeka (CRO)
2:1
16.08.201720:45
Celtic FC (SCO) - FC Astana (KAZ)
5:0
16.08.201720:45
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - NK Maribor (SLO)
2:1

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

22.08.201717:30
FC Astana (KAZ) - Celtic FC (SCO)
4:3
22.08.201720:45
NK Rijeka (CRO) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
22.08.201720:45
NK Maribor (SLO) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:0
23.08.201720:45
FC Kodaň (DEN) - Qarabağ Ağdam (AZE)
2:1
23.08.201720:45
Slavia Praha (CZE) - APOEL Nikósie (CYP)
0:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

15.08.201720:45
BSC Young Boys (SUI) - CSKA Moskva (RUS)
0:1
15.08.201720:45
TSG Hoffenheim (GER) - Liverpool FC (ENG)
1:2
15.08.201720:45
Sporting CP (POR) - FCSB (ROU)
0:0
16.08.201720:45
Istanbul Başakşehir (TUR) - Sevilla FC (ESP)
1:2
16.08.201720:45
SSC Neapol (ITA) - OGC Nice (FRA)
2:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

22.08.201720:45
Sevilla FC (ESP) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:2
22.08.201720:45
OGC Nice (FRA) - SSC Neapol (ITA)
0:2
23.08.201720:45
CSKA Moskva (RUS) - BSC Young Boys (SUI)
2:0
23.08.201720:45
Liverpool FC (ENG) - TSG Hoffenheim (GER)
4:2
23.08.201720:45
FCSB (ROU) - Sporting CP (POR)
1:5
18.07. Program 2. předkola Ligy mistrů
Program 2. předkola fotbalové Ligy mistrů (první zápasy 24. a 25. července, odvety 31. července a 1. srpna):
Mistrovská část:
Astana - Midtjylland, Ludogorec Razgrad - Videoton Székesfehérvár, Kukësi - Karabach, Kluž - Malmö, Dinamo Záhřeb - Hapoel Beerševa, CZ Bělehrad - Süduva Marijampole, BATE Borisov - HJK Helsinky, Shkëndija - Šeriff Tiraspol, Legia Varšava - Trnava, Celtic Glasgow - Rosenborg Trondheim.
Nemistrovská část:
PAOK Soluň - Basilej, Ajax Amsterdam - Sturm Graz. (ČTK)
18.07. Rada přispěl k postupu Trnavy
Záložník Jakub Rada si připsal asistenci i v odvetě 1. předkola Ligy mistrů a výrazně přispěl k postupu Trnavy přes bosenský Zrinjski Mostar. Dvojnásobný český reprezentant, který ve Spartaku hostuje z Mladé Boleslavi, nejprve v úvodním duelu přihrál na jediný gól zápasu Eriku Jirkovi a dnes zařídil i důležitý gól na hřišti soupeře. (ČTK)
18.07. Liga mistrů - výsledky
Odvetné zápasy 1. předkola fotbalové Ligy mistrů: Valletta (Malta) - Kukësi (Alb.) 1:1 (0:0), první zápas 0:0, postoupilo Kukësi; HJK Helsinky - Víkingur Göta (Faer. ostr.) 3:1 (3:1), první zápas 2:1, postoupil HJK; APOEL Nikósie - Süduva Marijampole (Lit.) 1:0 (1:0), první zápas 1:3, postoupila Süduva; Hapoel Beerševa (Izr.) - Flora Tallinn 3:1 (2:0), první zápas 4:1, postoupila Beerševa; Malmö - Drita (Kos.) 2:0 (0:0), první zápas 3:0, postoupilo Malmö; The New Saints (Wales) - Škendija Tetovo (Mak.) 4:0 (3:0), první zápas 0:5, postoupila Škendija; Videoton Székesfehérvár (Maď.) - F91 Dudelange (Luc.) 2:1 (1:0), první zápas 1:1, postoupil Videoton; CZ Bělehrad - Spartaks Jürmala (Lot.) 2:0 (0:0), první zápas 0:0, postoupila CZ Bělehrad; Legia Varšava - Cork City (Ir.) 3:0 (1:0), první zápas 1:0, postoupila Legia; Crusaders (Sev. Ir.) - Ludogorec Razgrad (Bulh.) 0:2 (0:1), první zápas 0:7, postoupil Ludogorec. (ČTK)
13.07. Celtic se musí obejít bez Griffithse
Zraněním začal letošní sezonu Leigh Griffiths, útočník Celticu si během přípravy poranil stehenní sval a čeká ho několikatýdenní pauza. Griffiths chyběl už v týdnu v prvním zápase prvního předkola Ligy mistrů na půdě arménského Alashkert FC, kde glasgowský celek vyhrál 3:0, nyní přijde o odvetu a chybět bude pravděpodobně i v nadcházejícím dvojutkání proti lepšímu z dvojice Rosenborg - Valur. (dailymail.co.uk)
11.07. Rada pomohl asistencí Trnavě
Hráči Trnavy v úvodním utkání 1. předkola Ligy mistrů udolali doma před prázdným hledištěm bosenský Zrinjski Mostar 1:0. O výhře svěřenců nového českého trenéra Radoslava Látala rozhodl v 79. minutě v přesilovce jediným gólem Erik Jirka po asistenci od českého záložníka Jakuba Rady. Rada teprve na začátku týdne odešel do Trnavy na hostování z Mladé Boleslavi a hned nastoupil v základní sestavě. V 79. minutě kolmicí vysunul dvacetiletého Jirku a ten vysokým obloučkem přehodil brankáře. V té chvíli už byli hosté devět minut o deseti a vyloučení v předposlední minutě potkalo i domácí tým. (ČTK)
19.06. Los 1. předkola Ligy mistrů
Los 1. předkola Ligy mistrů (první zápasy 10. a 11. července, odvety 17. a 18. července):
Torpedo Kutaisi (Gruz.) - Šeriff Tiraspol (Mold.), Shkëndija (Mak.) - The New Saints (Wales), Süduva Marijampole (Lit.) - APOEL Nikósie, Olimpija Lublaň - Karabach, F91 Dudelange (Luc.) - Videoton Székesfehérvár (Maď.), Santa Coloma (And.)/Drita (Kos.)/La Fiorita (San Mar.)/Lincoln Red Imps (Gibr.) - Malmö, HJK Helsinky - Víkingur Göta (Faer. ostr.), Ludogorec Razgrad (Bulh.) - Crusaders (Sev. Ir.), Cork City (Ir.) - Legia Varšava, Valur Reykjavík - Rosenborg Trondheim, Kukësi (Alb.) - Valletta (Malta), Flora Tallinn - Hapoel Beerševa (Izr.), Spartaks Jürmala (Lot.) - CZ Bělehrad, Alaškert (Arm.) - Celtic Glasgow, Trnava - Zrinjski Mostar (Bosna), Astana - Sutjeska Nikšič (Č. Hora). (ČTK)
15.06. Atlético dostalo trest, zavře část stadionu
Atlético Madrid obdrželo od UEFA trest za transparent s krajně pravicovou tématikou, který se objevil na finále Evropské ligy. UEFA nařídila španělskému klubu uzavřít část stadionu v prvním domácím zápase Ligy mistrů v příští sezóně. Atlético tak nesmí prodávat zhruba 3 tisíce vstupenek. (espn.com)
12.06. Losování kvalifikace LM a EL
Losování kvalifikace Ligy mistrů:

Semifinále (26. června): FC Santa Coloma (And.) - KF Drita (Kos.), SP La Fiorita (San Mar.) - Lincoln FC (Gibr.).

Finále (29. června).

Turnaj se bude hrát na Gibraltaru, vítěz postoupí do 1. předkola LM, zbylé tři týmy půjdou do 2. předkola EL.

Losování kvalifikace Evropské ligy (28. června a 5. července):

Europa FC (Gibr.) - FC Priština (Kos.), UE Sant Julia (And.) - Gzira United FC (Malta), UE Engordany (And.) - S.S. Folgore (San Mar.), B36 Tórshavn (Faer. ostr.) - St Joseph's FC (Gibr.), Birkirkara FC (Malta) - KÍ Klaksvík (Faer. ostr.), SP Tre Fiori (San Mar.) - Bala Town FC (Wales), Cefn Druids AFC (Wales) - FK Trakai (Lit.). (ČTK)
07.06. Beşiktaş musí zaplatit vysokou pokutu
Vběhnutí kočky na hřiště v osmifinálovém utkání Ligy mistrů vyjde Beşiktaş Istanbul draho. UEFA potrestala klub za nedostatečnou pořadatelskou službu v zápase s Bayernem Mnichov pokutou 34.000 eur (870.000 korun). Beşiktaş dostal trest také za to, že fanoušci při březnovém utkání házeli věci na trávník a blokovali schodiště na stadionu. Zrzavá kočka se objevila na hřišti v 50. minutě za stavu 2:0 pro Bayern a rozhodčí Michael Oliver kvůli ní na chvíli přerušil hru. Německý šampion nakonec vyhrál 3:1 a po domácím jasném vítězství 5:0 stvrdil postup. (ČTK)
05.06. Liga mistrů se štědrými bonusy
Na 15,25 milionu eur si od nové sezóny přijde každý z 32 účastníků Ligy mistrů. Každé vítězství na poli nejprestižnější evropské klubové soutěže navíc přinese 2,7 milionu eur a remíza 900 tisíc. Dalších 15 milionů evropské měny obdrží týmy, které se kvalifikovaly do finále, pro vítěze je navíc připravena ještě další odměna ve výši 4 milionů. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.07.
HJK Helsinky - Víkingur Gøta
3:1
17.07.
Valletta FC - FK Kukësi
1:1
17.07.
APOEL Nikósie - Sūduva
1:0
17.07.
Hapoel Beer-Sheva - Flora Tallinn
3:1
17.07.
Malmö FF - KF Drita
2:0
17.07.
The New Saints FC - FK Škendija
4:0
17.07.
Videoton FC - F91 Dudelange
2:1
17.07.
FK Crvena Zvezda - FK Spartaks
2:0
17.07.
Crusaders FC - Ludogorec Razgrad
0:2
17.07.
Legia Varšava - Cork City
3:0
18.07.
Sheriff Tiraspol - Torpedo Kutaisi
3:0
18.07.
Qarabağ Ağdam - Olimpija Lublaň
0:0
18.07.
Zrinjski Mostar - Spartak Trnava
1:1
18.07.
Rosenborg BK - Valur Reykjavík
3:1
18.07.
Sutjeska Nikšić - FC Astana
0:2
18.07.
Celtic FC - Alashkert FC
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Anketa
Kdo získá Evropský Superpohár?
Hlasovat