Getafe CF Španělsko - Getafe CF - Zprávy

Getafe bylo pro Real snadným soustem, jubilejním gólem si na soupeři pošmákl Vázquez

Real Madrid zvítězil v utkání 31. kola LaLigy v malém madridském derby nad Getafe 2:0 a zvýšil průběžný náskok na čele tabulky na 12 bodů. Hosté spoléhali na pevnou defenzivu, ani ta však nezabránila ve vstřelení rozhodující trefy Casemirovi, na kterého navázal v 68. minutě svou jubilejní 20. brankou v nejvyšší španělské soutěži Lucas Vázquez. Jakub Jankto v nominaci hostů úplně chyběl.

Real Madrid před odvetou s Chelsea hostí Getafe

Před odvetou čtvrtfinále Ligy mistrů se Real Madrid představí na Santiago Bernabéu proti madridskému konkurentovi Getafe. Ancelottiho tým je suverénem LaLigy a dle předpokladů by měl učinit další krok na cestě za titulem. Na druhé straně až čtrnácté Getafe ještě nemá jistou záchranu a překvapení by se mu hodilo.

Getafe díky střídajícímu duu Mayoral - Villar porazilo Mallorku

Vedení Getafe si může opět gratulovat k tomu, že nedávno přivedlo z Itálie zpátky do Španělska Borju Mayorala. Odchovanec Realu Madrid totiž dnes opět gólem rozhodl utkání s Mallorkou, která zůstává až v sestupovém pásmu.

Getafe hostí Mallorcu, od níž ho dělí jen tři body

Mallorca zoufale bojuje o záchranu a zatím se její snahy míjí účinkem. Už v šesti ligových duelech po sobě totiž svěřenci trenéra Aguirreho prohráli a dávno je uvítalo i sestupové pásmo. Od něj se naopak chce co nejvíc vzdálit domácí Getafe.

Athletic dokázal s Getafe jen remizovat

Getafe sice znovu nevyhrálo a na vítězství tím pádem čeká už šest utkání, ale i bod z duelu proti Athleticu budou fanoušci jistě vnímat pozitivně. A to především proto, že dohrávalo třicet minut bez vyloučeného Cuency.

O záchranu bojující Getafe cestuje do Bilbaa. Athletic stále doufá v poháry

Athletic stále myslí na poháry, jenže porážky se na jeho kontě vrší mnohem větším tempem, než by bylo záhodno. Podobnou rychlostí sbírá Getafe alespoň remízy, které by mohly hodně pomoci k jeho definitivní záchraně.

Střelecká mizérie na předměstí Madridu, Getafe se sestupovým příčkám nevzdálilo

Utkání 28. kola španělské LaLigy vítěze nepoznalo, Getafe s Valencií remizovalo 0:0. Přestože se Azulones v 71. minutě branky dočkali, krátké nadšení jim následně sebral hlavní rozhodčí, který po shlédnutí videa gól pro zahrání rukou neuznal. Český reprezentant Jakub Jankto do zápasu nenaskočil, sledoval jej pouze z lavičky náhradníků.

Valencia se pokusí vylepšit obranu proti Getafe

Valencia se v poslední době vzmáhá a ještě tak úplně nevzdává boj o poháry. Musí ale v dobrých výkonech pokračovat a další šanci k tomu bude mít v sobotu večer. Podívá se na Coliseum Alfonso Perez do Getafe.

Espanyol ukončil čekání na vítězství, Getafe porazil 2:0

Důležité tři body vybojoval ve vyrovnaném zápase s Getafe katalánský Espanyol. Periquitos zvítězili 2:0, když obě branky vstřelili už v průběhu prvního poločasu. Nejprve se prosadil Cabrera a krátce potom si vstřelil vlastní gól Cabaco.

Espanyol potřebuje najít lepší formu proti Getafe

Getafe se vymanilo ze sestupového pásma a jen tak se do něj vracet nechce. K postupu tabulkou mu může sloužit i sobotní duel s Espanyolem, byť je pravda, že Getafe se v Katalánsku moc nedaří.

Ünal dovedl Getafe k bodu proti Deportivu Alavés

V sobotním utkání 26. kola španělské LaLigy se utkalo Getafe s Deportivem Alavés. Oba týmy jsou namočeny do záchranářských bojů a potřebují v druhé polovině sezóny zabrat, aby se udržely v nejvyšší soutěži. Po půlhodině hry byl vyloučen stoper Getafe Cuenca a přesilovky dokázalo Deportivo využít ještě v první půli, když skóre zápasu otevřel Escalante. Za domácí srovnal Ünal, ale vedení vrátil Deportivu Méndez. Na konečných 2:2 srovnal svým druhým gólem v utkání Enes Ünal.

Duel o záchranářské body - Getafe favoritem proti Alavésu

V sobotu odpoledne čeká španělskou nejvyšší soutěž důležitý záchranářský duel mezi Getafe a Deportivem Alavés. Oba celky odděluje v tabulce šest bodů a především pro hosty je to velká příležitost, jak z manka ukrojit.

Cádiz si rozdělil body s Getafe

Nerozhodný výsledek přineslo utkání mezi Cádizem a Getafe. Všechny branky padly v prvním poločase, přičemž ho orámovaly. Do vedení šli hosté, když na začátku utkání proměnil pokutový kop Borja Mayoral, ale Cádiz do šaten prostřednictvím Álvara Negreda vyrovnal.

V záchranářském souboji se utkají Cádiz a Getafe

Důležité utkání ze spodka tabulky hostí "Los Piratas". Cádiz potřebuje proti Getafe bodovat a tím se přiblížit nesestupovým příčkám. Pád do nižší soutěže hrozí i Getafe, ovšem to se na přelomu roku výrazně zvedlo.

Atlético v neuvěřitelné přestřelce zdolalo Getafe

Neuvěřitelný první poločas a velmi krutý závěr zápasu pro hostující tým. Vývoj malého madridského derby mezi Atléticem a Getafe nabídl vskutku divokou podívanou plnou zvratů. Atlético poměrně rychle vedlo o dva góly, ale Azulones zvládli do poločasu otočku, načež své vedení také neudrželi. Po vyloučení Felipeho Monteira mělo Getafe ideální možnost dobýt Wanda Metropolitano, ale v závěru inkasovalo z ojedinělé akce a prohrálo.