Getafe CF Španělsko - Getafe CF - Zprávy

V záchranářském souboji se utkají Cádiz a Getafe

Důležité utkání ze spodka tabulky hostí "Los Piratas". Cádiz potřebuje proti Getafe bodovat a tím se přiblížit nesestupovým příčkám. Pád do nižší soutěže hrozí i Getafe, ovšem to se na přelomu roku výrazně zvedlo.

Atlético v neuvěřitelné přestřelce zdolalo Getafe

Neuvěřitelný první poločas a velmi krutý závěr zápasu pro hostující tým. Vývoj malého madridského derby mezi Atléticem a Getafe nabídl vskutku divokou podívanou plnou zvratů. Atlético poměrně rychle vedlo o dva góly, ale Azulones zvládli do poločasu otočku, načež své vedení také neudrželi. Po vyloučení Felipeho Monteira mělo Getafe ideální možnost dobýt Wanda Metropolitano, ale v závěru inkasovalo z ojedinělé akce a prohrálo.

Getafe se pokusí zopakovat úspěchu s Realem i proti Atléticu

Sobotní program 24. kola LaLigy zakončí populární derby z hlavního města. Utkání Atlética s Getafe sice samozřejmě není nejprestižnějším derby v Madridu, ale oba soupeři mají hodně co napravovat. Takže se dá očekávat, že do utkání dají minimálně sto procent.

Getafe vyhrálo v novém roce už třetí zápas, tentokrát zdolalo Levante

Hráči Getafe dál stoupají tabulkou. V páteční předehrávce bez problému skolili Levante 3:0 a lví podíl na tom měl dvougólový Enes Ünal. Konečnou podobu výsledku dal v páté minutě nastavení třetím gólem Carles Aleňá. Ve druhém poločase se dostal na trávník i Jakub Jankto.

Enormně se trápící Levante zkusí štěstí v Madridu

Třiadvacáté kolo španělské LaLigy začne jako již tradičně páteční předehrávkou a ta se zaměří primárně na dva týmy bojující o záchranu. Mohutně posilující Getafe se doma utká s návštěvou z Valencie.

V zápase Realu Sociedad proti Getafe gól nepadl

Marně čekali na branku diváci v Baskicku. Na Anoetě hrál domácí "La Real" s Getafe a gól za devadesát minut nepadl. Místy až drtivou územní převahu vyjádřil Real Sociedad jen třemi střelami na branku, ze kterých se ale vítězný gól nepodařilo vstřelit.

Getafe chce dál od sestupového pásma. Zvládne po Granadě i Real Sociedad?

Baskický Real Sociedad by musel už dlouho vzpomínat na porážku, protože poslední týdny se mu buď daří na hřišti, nebo je jeho zápas odložen. Připomenout mu pachuť porážky bude chtít Getafe, které minule naznačilo, že umí překvapit.

Getafe zvládlo přestřelku s Granadou

Celkem šest branek padlo v utkání madridského Getafe s Granadou. Domácí zvítězili v jinak vyrovnaném utkání 4:2 a v tabulce se posunuli mimo sestupové příčky. První poločas nabídl vyrovnanou partii i výsledek a až po změně stran strhli domácí vedení definitivně na svojí stranu.

Azulones hostí lépe postavenou Granadu

Důležitý záchranářský duel mají před sebou fotbalisté Getafe. Do hlavního města tentokrát zavítá Granada, která už v LaLize sedm zápasů v řadě neprohrála a s Getafe padla v uplynulých pěti letech jen jednou.

Villar a Mayoral zamířili z AS Řím na hostování do Getafe

Getafe ve zbytku sezony čeká boj o záchranu v LaLize, k čemuž mají pomoci Gonzalo Villar a Borja Mayoral. Zmíněná dvojice přišla na půlroční hostování z AS Řím...

Sevilla vyhrála těsně, ale dál pronásleduje vedoucí Real Madrid

FC Sevilla splnila roli favorita a Getafe zdolala jedinou brankou Mira z 22. minuty. Přitom gólů padlo na stadionu Ramóna Sáncheze Pizjuána několik, avšak většinu z nich zastavil praporek pomezního. Sevilla je po výhře na druhém místě a stíhá vedoucí Real Madrid.

Sevilla musí v honbě za Realem odklidit z cesty Getafe

V sobotu odpoledne se do boje pustí i Sevilla, která pronásleduje první Real a cítí, že nyní má velkou šanci se mu přiblížit. Porazit Getafe by nemusel být takový problém, byť madridský celek vyhrál poslední dva duely. Mimo jeho hájemství se mu ale moc nedaří.

Getafe na nový rok šokovalo Real a porazilo ho

Když by se v Getafe ujalo známé rčení "Jak na nový rok, tak po celý rok", asi by se fandové vůbec nezlobili. V prvním utkání nového roku se totiž Getafe povedlo šokovat Real Madrid a díky jediné trefě Enese Ünala vyhrát!

Getafe se pokusí zabránit pádu do propasti proti lídrovi

Malé madridské derby rozehraje nedělní program 19. kola LaLigy a nabídne Realu Madrid další šanci, jak odskočit svým pronásledovatelům. O body se ho pokusí obrat Getafe, kterému se to ale dlouhodobě vůbec nedaří.

Darío Poveda rozhodl v nastavení o nejtěsnější výhře Getafe nad Osasunou

Getafa slaví a rozhodně má co. Tři body ze zápasu s Osaunou mu pomůžou vylepšit stávající postavení a po tomto víkendu zůstanou mimo sestupové příčky. Vyrovnané utkání rozhodl až v nastaveném čase Darío Poveda.