Ze sestavy Celty Vigo opětovně vypadne Mihailo Ristić, srbský obránce si natrhl stehenní sval a na marodce si pobude zhruba pět týdnů.

marca.com
17.02.202421:31

Barce se daří v závěrečných fázích

Barcelona uspěla na půdě Celty Vigo v rámci 25. kola LaLigy, rozhodující trefu přitom katalánský celek zapsal v nastavení druhé půle. Potvrdil tak, že velmi rád střílí branky v posledních fázích utkání, v této sezóně nikdo nezískal více bodů (celkem 24) díky gólům, které padly od 76. minuty. Naopak výběr z Galicie ztratil v tomto ohledu bodů vůbec nejvíce (dohromady 13).

twitter.com/OptaJose
16.02.202414:51

Celta Vigo bez Manquilla

Javier Manquillo nenastoupí za Celtu Vigo do sobotního utkání s Barcelonou. Zimní posila z Newcastlu United má přetížený stehenní sval na pravé noze.

marca.com
12.02.202420:20

Aspas zkrizitoval spoluhráče

Celta Vigo v závěru utkání s Getafe sice nejprve vyrovnala, ještě ale stihla obdržet rozhodující gól. Kvůli tomu své spoluhráče zkritizoval kapitán Iago Aspas, dle jehož slov šlo o žákovskou chybu.

football-espana.net
10.02.202414:59

Celta v neděli bez Dotora

Na poslední chvíli se Rafael Benítez musí vypořádat s jednou absencí. Kvůli potížím s pánevní kostí nebude Celtě pro zápas s Getafe k dispozici Carlos Dotor.

mundodeportivo.com
02.02.202414:57

Celta Vigo bude jednat s Tapiou

Renato Tapia má s Celtou Vigo smlouvu jenom do konce sezony, vzájemná spolupráce by však mohla pokračovat déle. Obě strany jsou ochotné jednat o prodloužení kontraktu.

01.02.202417:53

Celta Vigo dohodla příchod Allendeho

Celta Vigo hlásila v předposlední přestupový den, tedy ve středu, tohoto transferového okna úspěšně dokončená jednání s argentinským klobem Godoy Cruz ohledně příchodu Tadea Allendeho. Čtyřiadvacetiletý útočník míří poprvé ve své kariéře mimo rodnou Jižní Ameriku, smlouvu s účastníkem LaLigy stvrdil do roku 2028. Argentinská legenda Carlos Tevez, současný trenér Independiente, mimochodem nedávno zařadil Allendeho mezi tři současné nejlepší hráče argentinského fotbalu.

rccelta.es
31.01.202415:14

Swedberg si natrhl stehenní sval

Celtě Vigo bude v nadcházejících třech týdnech chybět Williot Swedberg, záložník ve službách španělského klubu si natrhl stehenní sval.

30.01.202422:35

Dilrosun má další dva nápadníky

Javairô Dilrosun v uplynulých týdnech začal naskakovat do sestavy Feyenoordu, i tak se nadále spekuluje o jeho odchodu. Křídelníka začátkem ledna chtělo Lecce, nyní o něho usilují Lorient a Celta Vigo.

vi.nl
28.01.202414:47

Portu potvrdil dobrou bilanci se Celtou

Girona rozehrála nedělní bitvu LaLigy provedeným způsobem, do vedení na půdě Celty Vigo dostal celek, který mimochodem usiluje o posun na první příčku tabulky, útočník Portu. Pro jednatřicetiletého Španěla se jednalo již o pátý gól z posledních čtrnácti zápasů, do kterých s Os Celestes nastoupil, více gólů nezaznamenal ve své kariéře proti žádnému jinému soupeři.

21.01.202418:56

Manquillo vyměnil Newcastle za Celtu

Javier Manquillo po šesti a půl letech opustil Newcastle, za který letos neodehrál ani minutu. Španělský obránce se vrací do vlasti, přestup ohlásila Celta Vigo.

abola.pt
17.01.202423:04

Douvikasovi se v poháru stále daří

Celta Vigo ve středu postoupila přes Valencii do čtvrtfinále Španělského poháru, o dva góly se přitom postaral řecký útočník Anastasios Douvikas. Ten se tak stal od sezóny 1993/94 dalším hráčem klubu z Galicie, který v rámci této soutěže nastřílel za jeden kalendářní ročník celkem šest branek. Dokonce sedm jich tehdy zvládnul Vladimir Gudelj, bosensko-hercegovský útočník narozený v Jugoslávii.

13.01.202422:29

Aspas vstřelil 150. gól v LaLize

Celta Vigo neudržela vedení na Mallorce (1:1), kde otevřel skóre Iago Aspas. Pro kapitána galicijského klubu to byla jubilejní 150. branka v nejvyšší španělské soutěži.

marca.com
11.01.202422:13

Villar spojil budoucnost s Celtou Vigo

Celta Vigo si pojistila Ivána Villara - galicijský klub s brankářskou jedničkou prodloužil smlouvu do roku 2027.

marca.com
11.01.202412:11

Tapia jedná o nové smlouvě

Renato Tapia by měl i nadále hrát za Celtu Vigo. Chilský záložník má smlouvu jen do konce sezony a obě strany mají zájem o prodloužení spolupráce, zahájena tak byla jednání o novém kontraktu.

marca.com
10.01.202419:42

Marchesín vyměnil Celtu za Grêmio

Agustín Marchesín nechytal v Celtě Vigo a se španělským klubem rozvázal kontrakt. Argentinský brankář měl připravenou záložní variantu, zdarma odešel do brazilského Grêmia.

marca.com
05.01.202418:18

Cervi si natrhl stehenní sval

V sestavě Celty Vigo se v nadcházejících zápasech neobjeví Franco Emanuel Cervi, křídelník si natrhl stehenní sval a čeká ho třítýdenní klid.

marca.com
30.12.202309:13

Starfelt a Ristić na marodce Celty

Celta Vigo bude minimálně ve středečním utkání proti Realu Betis postrádat Carla Starfelta a Mihaila Ristiće. Dvojice obránců shodně laboruje se svalovým zraněním.