Celta Vigo Španělsko - Celta Vigo - Zprávy

Celta vstala proti Seville z mrtvých, vyrovnání zařídil v nastavení žolík Paciência

Neuvěřitelný závěr přinesla předehrávka osmadvacátého kola mezi Sevillou a Celtou Vigo. Domácí ještě pár minut před koncem vedli 2:0 po trefách En-Nesyriho a Acuñi. Přesto se na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán nakonec body dělily. Za hosty snížil Miguel Rodríguez a srovnal Paciência. José Luis Mendilibar si tak druhou výhru v řadě v novém působišti nepřipsal.

Sevilla pod Mendilibarem touží po druhé výhře v řadě

Tradiční páteční předehrávka 28. kola LaLigy se tentokrát odehraje v Andalusii. Domácí Sevilla přivítá na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán a ráda by podruhé v řadě bodovala naplno. Celta ale rozhodně nebude snadným soupeřem.

Zápas mezi Celtou a Almerií skončil remízou 2:2

21:8, taková byla statistika střel na konci zápasu mezi domácí Celtou Vigo a Almerií, konečná podoba skóre byla nakonec dva ku dvěma. Všechny branky navíc padly v prvním poločase, hosté šli dvakrát do vedení po trefách Babiće a Puigmala, za Los Celestes dokázal kontrovat nejdříve Haris Seferović a těsně před pauzou nádhernou ranou také Carles Pérez. Almería si tak z Viga odvezla cenný bod.

Předposlední Almería doufá v opakování barcelonského zázraku proti Celtě

Celta zakončila program před reprezentační pauzou naprosto skvěle a připsala si dvě výhry po sobě. O pomyslný hattrick bude soutěžit na domácí půdě stadionu Balaídos, kam se v neděli krátce po obědě chystá Almería.

Defenziva Celty opět fungovala jako švýcarské hodinky. Katalánci doplatili na nedisciplinovanost

Celta Vigo si poradila ve 26. kole LaLigy s Espanyolem, který na jeho stadionu v Barceloně porazila 3:1. Na úspěch zadělali hráči Los Celestes již v první půli góly mladičkého Gabriela Veigy a ostříleného kanonýra Iaga Aspase, jenž přesně zamířil z penaltového puntíku. Svěřenci Carlose Carvalhala pak po změně stran ještě navýšili vedení a byli blízko pátému čistému kontu v řadě, o to však v 86. minutě přišli. Nic to však nezměnilo na jejich vítězství, které domácí Andulky ponechalo na 16. příčce s pouze jednobodovým náskokem na sestupové pásmo.

Espanyol musí zlepšit domácí formu, proti je Celta

Celta Vigo chytila dobrou formu a v sobotu odpoledne se pokusí prodloužit svou sérii zápasů bez porážky už na pět. Cestuje na RCDE Stadium do katalánské metropole, kde ji čeká nažhavený Espanyol.

Celta Vigo překvapila Rayo třemi zásahy

Celta neměla s Rayem Vallecano žádné slitování a hosté znovu zaváhali výrazným způsobem. Celta jim totiž na domácí půdě vstřelila hned tři branky, respektive dvě měl na svědomí tahoun Iago Aspas a jednu branku si hosté vstřelili sami.

Rayo ve Vigu usiluje o výhru po čtyřech utkáních

Rayo Vallecano pořád doufá, že se mu povede skončit v elitní šestici a tudíž si zahrát evropské poháry. Ale poslední dobou se mu nedaří a vyhrálo naposledy koncem února. Proto doufá, že mu body přinese utkání ve Vigu.

Osasuna ani po vší námaze nedokázala brankáře Villara překonat

Zpočátku nudné utkání v Pamploně nakonec nabídlo zajímavou podívanou a domácí se opravdu hodně snažili dostat míč za Villarova záda, ale nakonec se jim to i kvůli ofsajdu nepovedlo ani jednou.

Pondělní dohrávka přinese souboj Osasuny se Celtou

Osasuna, posílená vítězstvím v úvodním zápase semifinále Copa del Rey s Bilbaem, potřebuje přenést svou euforii také do pondělní ligové dohrávky. V ní se utká se Celtou, která se v tabulce aktuálně nachází na třináctém místě a bude chtít navázat na povedené utkání s Valladolidem.

Dva plus jedna pro Gabriho Veigu: Celta doma hravě přetlačila Valladolid

V důležitém souboji dvou sousedů tabulky, kteří mají nebezpečně blízko sestupovému pásmu v LaLize, triumfovala jasně Celta. Ne že by v některých momentech působil Valladolid o tak horším dojmem, nicméně jeho protivník byl zkrátka daleko efektivnější v proměňování šancí. A s úroky tedy mužstvo z Viga oplatilo Pucelanos třígólovou porážku z října loňského roku.

Celta chce Valladolidu oplatit poslední drsnou porážku

V neděli odpoledne se vydáme do Viga, abychom sledovali napínavý duel domácí Celty s Realem Valladolid. Celta má svému soupeři co oplácet, protože naposledy ji Valladolid potupil hned čtyřmi góly.

Real Sociedad doma klopýtl se Celtou Vigo

Nečekaná remíza se zrodila v sobotu odpoledne na Anoetě. Domácí Real Sociedad nad Celtou vedl a závěr zápasu dohrával v početní převaze, nicméně ani to nakonec na body nestačilo a hosté v nastaveném čase srovnali na konečných 1:1.

Real Sociedad chce druhou výhru v řadě, s Celtou to umí

Real Sociedad si v minulém kole poradil s Espanyolem a v sobotu odpoledne na stadionu Anoeta bude chtít navázat druhým vítězstvím za sebou. A nemělo by to být moc náročné, protože Celta Vigo, která dorazí, má jen pár bodů náskoku na pásmo sestupu.

Depay zařídil oslabenému Atléticu výhru ve Vigu

Atlético Madrid nezaváhalo, ale na tři body se ve Vigu pořádně nadřelo. Celta měla madridský celek doslova na lopatě, ale zhruba dvacetiminutovou početní převahu nevyužila a minutu před koncem inkasovala z kopačky nizozemského útočníka Memphise Depaye.