Celta Vigo Španělsko - Celta Vigo - Zprávy

Nového kouče Celty Carvalhala čeká náročný sok v podobě Osasuny

Celta Vigo se potřebuje zase co nejdřív nastartovat na pozitivní vlnu a vyhrávat. Nachází se totiž nebezpečně blízko sestupovému pásmu a potápí ji zejména její obrana. Tu se pokusí ještě víc zatížit Osasuna, která naopak bojuje o poháry.

V Celtě Vigo skončil kouč Coudet, nahradil ho Carvalhal

U kormidla španělského týmu Celta Vigo skončil po pěti ligových zápasech v řadě bez výhry trenér Eduardo "Chacho" Coudet. Osmačtyřicetiletý argentinský kouč i s celým realizačním týmem byl propuštěn po dvouletém působení. Nahradil ho Portugalec Carlos Carvalhal, jenž dostal smlouvu do roku 2024, kterou měl i Coudet.

Almería si polepší, Celtu zneškodnila třemi góly

V souboji dvou týmů z dolní poloviny tabulky se raduje Almería. Domácí zvítězili zaslouženě 3:1 a poskočili na třinácté místo. Pro Celtu Vigo se utkání výrazně zkomplikovalo ve 32. minutě vyloučením záložníka Veigy.

Střet dvou týmů z druhé poloviny tabulky: Almería versus Celta Vigo

Už od 14 hodin začne sobotní program španělské nejvyšší soutěže zápasem Almeríe se Celtou Vigo. Oba celky mají rozhodně co napravovat, protože jen bod, respektive dva je dělí od sestupových příček.

Celta měla opět namále, nakonec bere ze střetnutí s Getafe alespoň bod

Zápas dvou trápících se celků přinesl pondělní večer v podobě dohrávky jedenáctého kola LaLigy. I přesto, že měli domácí téměř po celou dobu zápasu územní převahu, ke gólu to dlouho nevedlo, naopak na druhé straně se prosadil Ünal. Vyrovnání přišlo pro "Los Celestes” za pět minut dvanáct, chvíli před koncem vyrovnal Aidoo.

Celta Vigo i Getafe potřebují zabrat

Už tradičně si španělská nejvyšší soutěž schovala jedno utkání na pondělní večer. Celta Vigo v něm hostí Getafe a oba týmy by potřebovaly nejlépe zvítězit. Madridský celek naposledy na Balaídos vyhrál, ale dokáže stejný výkon zopakovat?

Valladolid si doma smlsnul na tápající Celtě

"Pucelanos" v poměrně atraktivním zápase zvítězili nad Celtou Vigo, která si tak připsala již třetí porážku za sebou. Za domácí se ve dvaatřicáté minutě prosadil Mesa, o deset minut později však kontroval Rodríguez. Ve druhé půli ale klub z Kastilie a Leónu strhl vítězství na svou stranu, to když se trefili Fernandéz a dvakrát León.

Real Valladolid by se rád vzdálil od pásma sestupu, proti je Celta

Real Valladolid se vznáší hodně těsně nad pásmem sestupu a zatím se mu vůbec nedaří ustálit svoji formu. Celta sice na první pohled vejde do souboje v lepším rozpoložení, ale faktem je, že mezi oběma týmy je jen dvoubodový rozdíl.

Celta Vigo doma podlehla Realu Sociedad 1:2

Baskický Real Sociedad veze z Estadio Balaídos všechny body a nutno podotknout, že zaslouženě. V utkání, ve kterém padlo celkem jedenáct žlutých karet a jedna červená, se rozhodlo až ve druhém poločase vítěznou brankou Igora Zubeldii.

Skvělou formu se Real Sociedad pokusí potvrdit proti houževnaté Celtě

V zajímavém nedělním duelu se střetnou týmy, které se před devátým kolem nacházely na šestém, respektive jedenáctém místě. Udrží se Sociedad na vítězné vlně, nebo se po nezdaru v katalánské metropoli bude radovat Celta?

Barcelona je zpět v čele, hubené vítězství zařídil Pedri

Xaviho svěřenci vydřeli vítězství proti sympaticky hrající Celtě Vigo, jediným střelcem utkání se stal Pedri. Hosté i přes zvýšenou aktivitu ve druhém poločase nezvládli utkání alespoň vyrovnat, a tak jedou domů s prázdnou.

Barcelona pokračuje v náročném programu, doma přivítá Celtu Vigo

FC Barcelona má před sebou hodně důležité období, na které by se potřebovala naladit vítězně. Už ve středu totiž odehraje domácí odvetu s Interem Milán v Lize mistrů a o pár dní později je ve Španělsku na programu El Clásico. Nedělní výhra proti Celtě Vigo se tak jeví jako povinnost, ale až výkon na hřišti ukáže, jak na tom Katalánci ve skutečnosti jsou.

Houževnatě bránící Celta vydřela výhru s Betisem

Jedním z příjemných překvapení začátku letošní sezony je bezpochyby postavení Realu Betis, který se, narozdíl od svého městského rivala, drží na příčkách zajišťující poháry. Jenže na stadionu Abanca-Balaídos si vylámal zuby na skvělém brankáři Marchesínovi, který nepustil ani jeden míč za svá záda, a zároveň zkraje zápasu inkasoval. Odvezl si tak porážku 0:1.

Real Betis jede k těžkému utkání do Viga

Udržet se v popředí tabulky bude chtít na Estadio Balaídos Real Betis. Andalusanům se v letošní sezoně mimořádně daří a v šesti zápasech hned pětkrát zvítězili. O poznání hůře je na tom Celta Vigo, která před reprezentační přestávkou dvakrát odjížděla s prázdnou. Celestes však loni s Betisem neprohráli a o totéž se pokusí i v neděli odpoledne.

Valencia využila početní převahu a Celtu zdolala o tři góly

Veledůležité tři body získala do tabulky Valencia. V domácím prostředí stadionu Mestalla přehrála 3:0 Celtu Vigo, když první branku vstřelila v prvním poločase a ve druhém využila početní převahu po vyloučení Cerviho. Mezi střelce se zapsali Samu Castillejo, Marcos André a André Almeida.