Celta Vigo Španělsko - Celta Vigo - Zprávy

Mallorca doma narazí na zlepšující se Celtu

Tradiční páteční předehrávka 18. kola LaLigy proti sobě postaví domácí Mallorcu, které se dosavadní průběh sezony daří na jedničku, a Celtu. Klub z Viga naopak notně tápe a ocitl se nebezpečně blízko pásmu sestupu.

Žolík Larsen ukončil vítěznou sérii Villarrealu

V prvním střetnutí v rámci sedmnáctého kola LaLigy se proti sobě postavily týmy Celty Vigo a Villarrealu. Hosté, hrající v poslední době ve skvělé formě, se dostali do vedení po trefě Morena, na konečných 1:1 pak srovnával ve druhém poločase Larsen.

Trápící se Celta doma hodlá zastavit rozjetý Villarreal

Páteční předehrávka 17. kola LaLigy slibuje velmi atraktivní duel mezi Celtou Vigo a Villarrealem. Hosté mají šanci vyhrát čtvrtý duel v řadě a rozhodně pro to udělají maximum. Celta má nůž na krku, protože pásmo sestupu se nebezpečně přibližuje.

Celta Vigo porazila Elche, jedinou brankou rozhodl Aspas

Celtě stačila jediná trefa k tomu, aby se do Viga vracela po utkání s Elche coby vítěz. Postaral se o to nestárnoucí šutér Iago Aspas.

Trápící se Celta chce využít mizerné formy posledního Elche

Elche vyráží do boje za záchranou, která se už v těchto fázích zdá jako nepravděpodobná. Ale času má poslední tým ještě dost. Musí však začít vyhrávat, k čemuž by rád využil už páteční duel s Celtou Vigo.

Absencemi sužovaná Sevilla vyválčila bod na hřišti Celty

Zápas mezi tabulkovými sousedy Sevillou a Celtou Vigo vítěze nepřinesl. "Los Celestes” se sice dostali do vedení v 33. minutě, když se prosadil Veiga, za hosty ale kontroval Salas, a tak se týmy ohrožené sestupem rozešly smírně.

Celta hostí v záchranářském souboji Sevillu

Sevilla se nutně potřebuje probudit z noční můry, která trvala od začátku sezony až dosud. S novým startem po mistrovství světa doufá Sevilla v razantní obrodu, protože se stále nachází až v pásmu sestupu! A blízkým sousedem jí je právě Celta, která ji v pátek navečer přivítá.

Vallecano čtvrtou výhru v řadě nepřidalo, se Celtou se rozešlo bez branek

V posledním hracím dni španělské nejvyšší soutěže před reprezentační přestávkou se na Vallecas představila předposlední Celta Vigo. Zápas bez větších příležitostí dospěl k bezbrankové remíze.

Rayo Vallecano si po Realu chce smlsnout na Celtě

Rayo dostalo v pondělí do žil novou injekci a jen potvrdilo, že když má den, může uhrát body prakticky s kýmkoli. Ve čtvrtek navečer ho čeká soupeř mnohem snazší, alespoň čistě podle papírových předpokladů. Do Vallecas zavítá Celta Vigo.

Osasuna vyloupila Balaídos, rozhodl dvougólový Ávila

Ezequiel Ávila se stal ústřední postavou zápasu mezi domácí Celtou Vigo a Osasunou. Osmadvacetiletý rodák z argentinského Rosaria vstřelil obě branky svého celku a znepříjemnil tak domácí premiéru trenérovi Carlosovi Carvalhovi.

Nového kouče Celty Carvalhala čeká náročný sok v podobě Osasuny

Celta Vigo se potřebuje zase co nejdřív nastartovat na pozitivní vlnu a vyhrávat. Nachází se totiž nebezpečně blízko sestupovému pásmu a potápí ji zejména její obrana. Tu se pokusí ještě víc zatížit Osasuna, která naopak bojuje o poháry.

V Celtě Vigo skončil kouč Coudet, nahradil ho Carvalhal

U kormidla španělského týmu Celta Vigo skončil po pěti ligových zápasech v řadě bez výhry trenér Eduardo "Chacho" Coudet. Osmačtyřicetiletý argentinský kouč i s celým realizačním týmem byl propuštěn po dvouletém působení. Nahradil ho Portugalec Carlos Carvalhal, jenž dostal smlouvu do roku 2024, kterou měl i Coudet.

Almería si polepší, Celtu zneškodnila třemi góly

V souboji dvou týmů z dolní poloviny tabulky se raduje Almería. Domácí zvítězili zaslouženě 3:1 a poskočili na třinácté místo. Pro Celtu Vigo se utkání výrazně zkomplikovalo ve 32. minutě vyloučením záložníka Veigy.

Střet dvou týmů z druhé poloviny tabulky: Almería versus Celta Vigo

Už od 14 hodin začne sobotní program španělské nejvyšší soutěže zápasem Almeríe se Celtou Vigo. Oba celky mají rozhodně co napravovat, protože jen bod, respektive dva je dělí od sestupových příček.

Celta měla opět namále, nakonec bere ze střetnutí s Getafe alespoň bod

Zápas dvou trápících se celků přinesl pondělní večer v podobě dohrávky jedenáctého kola LaLigy. I přesto, že měli domácí téměř po celou dobu zápasu územní převahu, ke gólu to dlouho nevedlo, naopak na druhé straně se prosadil Ünal. Vyrovnání přišlo pro "Los Celestes” za pět minut dvanáct, chvíli před koncem vyrovnal Aidoo.