Celta Vigo Španělsko - Celta Vigo - Zprávy

UD Almería - Celta Vigo 2:2

Almería vybojovala s Celtou remízu 2:2, přestože v poločase prohrávala o dva góly. Náskok Vigu v první půli vystřelili Nolito a Santi Mina, po změně stran se však trefili Bifouma a Zongo. V utkání padly i dvě červené karty. V 54. minutě byl vyloučen hostující Cabral a na druhé straně se v 74. minutě poroučel do sprch Dos Santos. Almería má stále šanci na záchranu, Célticos jsou devátí.

Preview: UD Almería - Celta Vigo

Pondělní dohrávku pětatřicátého kola La Ligy obstará souboj osmnácté Almeríe s devátým Vigem. Domácí drží naděje na záchranu především díky zápasům na vlastním hřišti, ovšem Celta poslední dobou šlape a na půdě Andalusanů bude chtít tři body.

Celta Vigo - Málaga CF 1:0

Málaga si nakonec nedokázala poradit s Celtou a ve Vigu prohrála! Jedinou branku utkání vstřelil Nolito minutu před koncem zápasu.

Preview: Celta Vigo - Málaga CF

Domácí Celta se na stadionu Balaídos utká o body se svým skoro sousedem v tabulce La Ligy. Přijede sedmá Málaga, která se chce pokusit dostat do Evropské ligy.

Celta Vigo - Real Madrid 2:4

Real Madrid v dramatickém zápase porazil Celtu Vigo na jejím hřišti 2:4 a stále ztrácí na první místo dva body. Real vyhrál první půli těsně 2:3 díky brance Rodrígueze a v druhém dějství dal pečeť na vítezství Los Blancos Hernández. Celta zůstane i přes dobrý výkon na devátém místě.

Preview: Celta Vigo - Real Madrid

Rozjetý Real si jede pro tři body do Viga. Tamní Celta však na Bílý balet umí a ráda by zopakovala rok staré domácí vítězství. Real v týdnu slavil velkou výhru nad svým městským rivalem a bude chtít stáhnout své manko na první příčku, Galicijští touží zůstat v kontaktu s osmým Athleticem.

SD Eibar - Celta Vigo 0:1

Eibar si poklidný závěr sezony jen tak neužije. V domácím zápase totiž prvoligový nováček z Baskicka podlehl Celtě Vigo těsně 1:0 a nadále se drží pouhé tři body nad pásmem sestupu. O jedinou branku utkání se postaral Nolito, jenž na konci první půle proměnil pokutový kop.

Preview: SD Eibar - Celta Vigo

Co se zprvu jevilo jako pohádková sezona, se pro Eibar může stále zlomit v nepříjemný pád zpět do Segunda División. Zvrátit hrozivou ztrátu formy na přelomu sezony se baskický nováček pokusí v neděli večer na domácím stadionu proti Celtě Vigo.

Nezapomenutelný zápas, říká nový španělský rekordman Mina

Ve španělské lize se o víkendu přepisovala střelecká historie a důvod k tomu nezavdal Lionel Messi ani Cristiano Ronaldo. Hrdinou 31. kola Primera División o víkendu byl Santi Mina, útočník Celty Vigo se stal nejmladším hráčem, jemuž se kdy v soutěži povedlo zaznamenat v jednom zápase čtyři góly...

Celta Vigo - Rayo Vallecano 6:1

Rayo Vallecano na půdě Celty Vigo tvrdě narazilo a poroučí se s debaklem 6:1. Hrdinou večera se stal mladičký útočník Santi Mina, jenž se postaral hned o čtyři góly domácích, přestože do té chvíle neskóroval za celou dosavadní sezonu ani jedinkrát.

Preview: Celta Vigo - Rayo Vallecano

Rayo Vallecano zavítá v sobotu na půdu Celty Vigo, přičemž oba celky mohou tento i zbylé zápasy letošní sezony odehrát uvolněně a s ambicemi na umístění v horní polovině tabulky. Zatímco v případě domácích to až takové překvapení není, byť je před sezonou pustil k vodě nový kouč Barcelony Luis Enrique, u Raya a jeho finančních možností podobně kvalitní výsledky nepřestávají překvapovat.

Granada CF - Celta Vigo 1:1

Podobně jako Córdoba také další andaluský celek z Granady dlouho vedl ve svém zápase proti Celtě Vigo 1:0, jenže v samotném závěru o klíčovou výhru v boji o záchranu nakonec stejně přišel. Katem granadských, kteří kvůli vyloučení Murilla hráli dobrých padesát minut o desíti, se nakonec stal střídající Theo Bongonda.

Preview: Granada CF - Celta Vigo

Hodně rychle se musí oklepat tápající Granada, která po krutém debaklu z hřiště Realu Madrid má co napravovat ve středu proti Celtě Vigo. Půjde tak o souboj týmů, které se v minulém kole o víkendu snažily marně vzdorovat jasným favoritům.

Celta Vigo - FC Barcelona 0:1

Celta Vigo nedokázala zopakovat minulou senzaci a dnes se jí proti Barceloně nevedlo tak dobře. Nakonec i přes srdnatý výkon prohrála. Jediným úspěšným střelcem tohoto utkání se stal Jeremy Mathieu, který dvacet minut před koncem poslal Barcelonu do vedení. To již katalánský celek uhájil a připsal si po právu tři body.

Preview: Celta Vigo - FC Barcelona

Aktuální lídr tabulky Primera Division z Katalánska se utká s Celtou Vigou. Trenér Luis Enrique tak bude čelit svým dřívějším spolupracovníkům a hráčům, které vedl. Celta by zase ráda zopakovala svůj velký úspěch. Podaří se jí to i v domácí odvetě proti slavné Barceloně?