CA Osasuna Španělsko - CA Osasuna - Zprávy

Barcelona díky Albovi udolala oslabenou Osasunu

Osasuna hodně dlouho odolávala a zejména brankář Fernández si zaslouží poklonu. Barcelonským atakům se hosté i v početním oslabení bránili dlouho, pět minut před koncem ale Barcelonu spasil Jordi Alba.

Barcelona chce udělat další krok k titulu, v cestě jí stojí Osasuna

Barcelona se v úterý navečer pokusí udělat velký krok směrem k titulu. Na Camp Nou se po půl osmé představí finalista Copa del Rey z Pamplony. Osasuna sní o evropských pohárech, i když k nim má relativně daleko. A test v katalánské metropoli pro ni bude opravdu těžkou překážkou.

Osasuna padla, La Real jí dal dvě branky

Hodně rychlá branka nastartovala zápas Realu Sociedad, zatímco domácí Osasuna se z toho dlouho sbírala. A když už to vypadalo, že se její aktivita zlepší, La Real udeřil podruhé.

Osasuna se postaví proti Realu Sociedad, s nímž hrát neumí

Páteční předehrávka 31. kola španělské LaLigy nás zavede do Pamplony, kam dorazí Real Sociedad. Domácí doufají v natažení série výher na číslo tři, La Real ale potřebuje body k tomu, aby se udržel v první čtyřce a mohl si zahrát Ligu mistrů.

Osasuna si veze z Cádizu hubené vítězství

Cádiz na svém domácím stadiónu padl s Osasunou. Jediným gólem rozhodl utkání ve dvaašedesáté minutě Rubén García. Pár minut před koncem byl pak ještě vyloučen za surový zákrok mimo hru Abde, na výsledku to už ale nic nezměnilo.

Osasuna dál sní o Evropě. Proti je tentokrát Cádiz

Osasuna stále nevzdává boj o Evropu, i když asi i její fanoušci dobře ví, že to ani letos nedopadne. V úterý večer by si ale mohla přijít na snadné tři body, protože se ukáže na Estadio Ramón de Carranza. A domácí Cádiz letos opravdu neexceluje.

Betis si porážkou v Pamploně komplikuje boj o čtvrtou příčku

Hrůzostrašný vstup do zápasu stál Real Betis nakonec důležité body v Pamploně. Osasuna hrála proti pátému celku LaLigy dobře a nakonec zvítězila v pětigólovém trháku 3:2 a živí šance na evropské poháry. Dvěma brankami se blýskl Ante Budimir.

Osasuna hraje o definitivu záchrany s Realem Betis

Osasuna se nachází na velmi příjemném desátém místě, ale za ní se v krátkém rozestupu tísní několik dalších soupeřů, kteří čekají na jakékoli zaváhání. Celek z Pamplony potřebuje bodovat i proti kvalitnějším týmům a tím Real Betis rozhodně je.

Famózní závěr poločasu vynesl Rayu výhru. Osasunu akrobaticky knockoutoval Palazón

Rayo Vallecano udělalo svým fanouškům po více než dvou měsících tříbodovou radost, když na domácím stadionu porazilo v duelu 29. kola LaLigy Osasunu 2:1. Souboj celků pokukujících po evropských pohárech rozhodla závěrečná pětiminutovka první půle. Nejdříve si vstřelil smolnou vlastní branku Aridane Hernández, na nějž navázal jen o chvíli později nádherným akrobatickým kopem expert na krásné góly Isi Palazón. Hostům následně nepomohla k remíze ani další náramná trefa, o kterou se po změně stran postaral dalekonosným pokusem Moi Gómez.

Osasuna si chce vylepšit skóre s Rayem, které přestalo vyhrávat

Páteční předehrávka 29. kola LaLigy nabídne střet dvou tabulkových sousedů, které do sebe dělí jediný bod. Domácí Rayo se pokusí nad návštěvou z Pamplony vyhrát poprvé od roku 2014, i když příliš dobrou formou zrovna neoplývá.

Osasuna díky fantastickému Ezzalzoulimu otočila utkání s Elche

Elche v Pamploně na chvíli šokovalo, když zvládlo lépe první poločas a díky Morentemu se ujalo vedení. Jenže domácí Osasuna se nevzdala a díky dvěma trefám skvěle hrajícího mladíka Ezzalzouliho dokázala otočit utkání ve svůj prospěch.

Budoucí finalista Copa del Rey očekává poslední Elche

Osasuna musí rychle nabrat síly a trochu zklidnit enormní radost po postupu v Copa del Rey. Nemá totiž moc času, protože v sobotu po obědě se na stadion El Sadar v Pamploně dostaví Elche. A to stále ještě nevzdává boj o záchranu v první lize.

Osasuna senzačně dokráčela do finále, v Bilbau udeřila v prodloužení

Prvním finalistou Copa del Rey se překvapivě stala Osasuna, která v odvetě na baskické půdě sice prohrála 0:1, ale v prodloužení vstřelila vyrovnávací gól, a to jí v součtu obou utkání stačilo. Hrdinou hostujícího celku se stal ve 117. minutě Pablo Ibáňez.

Athletic musí doma otočit utkání s Osasunou, ta vede o jednu branku

Baskický Athletic má s Copa del Rey zkušeností jako málokdo, což bychom měli brát na zřetel. Jenže jeho forma a nevyrovnanost mohou být důkazem, že ani Osasuna není bez šance. A to tím spíš, když si do Bilbaa přiveze jednogólovou výhodu.

Zápas mezi Mallorcou a Osasunou skončil bezbrankovou remízou

V páteční předehrávce 27. kola španělské LaLigy mezi Mallorcou a Osasunou bylo k vidění spousta hrubých zákroků, branky se nicméně diváci na Visit Mallorca Estadi nedočkali.