Athletic Bilbao Španělsko - Athletic Bilbao - Zprávy

Valencia díky Guedesovi porazila Athletic a postupuje dál

Valencia postupuje do další fáze Copa del Rey! Dnes zvládla domácí utkání lépe než Athletic, stačila jí k tomu jediná branka Portugalce Guedese.

Valencia s Athleticem podruhé. Pomůže jí domácí prostředí?

První vzájemný duel v semifinále copa del Rey vítěze neukázal a o postupujícím tedy rozhodne středeční odveta. O půl desáté večer se do sebe týmy Valencie a Athleticu Bilbao pustí znovu a zřejmě se bude na co dívat.

Aubameyang chytil v Barceloně střeleckou slinu a rozhodl duel s Athleticem

Barcelona zvládla utkání 26. kola LaLigy, když hladce porazila Athletic 4:0. Opět se prosadil ve formě hrající Pierre-Emerick Aubameyang, kterému nedávný přestup evidentně prospěl. Baskický celek nastoupil v pozměněné sestavě a před středeční odvetou španělského poháru se rozhodl pošetřit klíčové hráče.

Athletic se pokusí přibrzdit lauf domácí Barcelony

Nedělní večer nabídne velmi atraktivní duel dvou týmů, které si v poslední době rozpomněly na své ofenzivní dovednosti a baví diváky skvělým fotbalem s množstvím branek. Barcelona již druhý duel po sobě plní kvótu čtyř branek a ani Athleticu tohle číslo v kolonce vstřelených gólů není cizí.

Athletic dlouho hledal recept, nakonec v derby rozstřílel Real Sociedad

Athletic dlouho bezvýsledně bušil do obrany Realu Sociedad, ve druhé půli se však zničehonic zvedla stavidla, která obrannou hráz mužstva ze San Sebastianu prolomila. Po čtyřech gólech tak mohlo vítězství v baskické bitvě slavit město Bilbao.

Nedělní program LaLigy zakončí baskické derby mezi Athleticem a Realem Sociedad

Jedním z taháků 25. kola je baskické derby, které se uskuteční na San Mamés v Bilbau. Athletic má svému rivalovi co oplácet, protože v "derbi Vasco" naposledy zvítězil v srpnu 2019. První zápas hraný na podzim skončil remízou, dočkáme se v odvetě vítěze? Ovládne baskický region Athletic Club nebo Real Sociedad?

Mallorca v závěru zmrazila radost Athleticu a bere tři body!

Mallorca přežila klinickou smrt, když za dvě minuty přišla o dvoubrankové vedení, a nakonec si nechává tři body. Těžce vybojovanou výhru jí zachránil dvě minuty před koncem Takefusa Kubo.

RCD Mallorca dohrává kolo proti Athleticu

Těsně nad sestupovou propastí zůstává RCD Mallorca, která si v pondělní dohrávce může přilepšit. Na Estadio Iberostar zavítá Athletic Club, který je v novém roce ve skvělé formě a ještě neprohrál. Navíc proti Bermellones drží už jedenáct let neporazitelnost.

Athletic doma v úvodním semifinále remizoval s Valencií

Athletic doma nad Valencií dlouho vedl a herně se mu dařilo, ale proměnil jen jednu ze svých šancí. A protože Valencii se povedlo po hodině hry srovnat zásluhou dorážky Huga Dura, tak o postupujícím bude muset rozhodnout až odveta ve Valencii.

Valencia se pokusí zastavit skvělou formu Athleticu

Ve čtvrtek večer si to o postup do finále rozdá taky Athletic a Valencia. Hlavním cílem obou bude vytvořit si dostatečnou výhodu do odvety a soudě dle vzájemných duelů mezi oběma soupeři bychom se mohli dočkat zajímavé podívané.

Athletic i bez tahouna Williamse otočil utkání s Espanyolem

Athletic si dovolit zariskovat a ofenzivního tahouna Iñakiho Williamse nechal poprvé od roku 2017 jen na lavičce náhradníků. Espanyol se sice dostal rychle do vedení, jenže favoritovi utkání stačilo 15 minut, aby otočil skóre.

Athletic chce po úspěchu v Copa del Rey naplno bodovat proti Espanyolu

Baskický Athletic prožil v minulých dnech překvapivý postup v Copa del Rey přes Real Madrid a na vítězné vlně chce zůstat i v dalším ligovém zápase proti Espanyolu. Hosté se po návratu mezi španělskou smetánku udržují v bezpečné vzdálenosti od sestupových příček a v Baskicku to hodlají potvrdit.

Athleticu doma stačila jediná branka k pokoření Realu Madrid

Určitě se dá říct, že od duelu Athleticu Bilbao s Realem Madrid diváci čekali daleko víc zábavy, šancí a branek. Nepříliš zajímavé utkání skončilo těsnou výhrou domácích "Lvů" jen proto, že minutu před koncem Real chyboval a střídající Berenguer se v zakončení nemýlil.

Athletic chce Realu vrátit poslední pohárovou porážku

Real Madrid otestuje posledního vítěze Copa del Rey. Na populárním stadionu San Mamés se domácí Athletic pokusí zopakovat poslední úspěšný pokus, byť tentokrát mu už ve čtvrtfinále los nadělil současného lídra celé LaLigy.

Athletic veze z Madridu tři body, Rayo sestřelil jediným gólem Serrano

V Baskicku bude po víkendu veselo. Místní Athletic Club totiž dokázal vyhrát na půdě nebezpečného Vallecana a přiblížil se k pohárovým příčkám. Jedinou branku vyrovnaného zápasu obstaral po půlhodině hry Nico Serrano.