Luč-Energija Vladivostok Rusko - Luč-Energija Vladivostok - Zprávy

Zvládne posílený Vladivostok nápor favorizované Samary?

Na dálný východ cestuje tým Křídel Sovětů Samara. Ve Vladivostoku se v sobotu utká proti Luč-Energiji a budou u toho i tři čeští zástupci. V dresu Luče brankář Marek Čech, v dresu Samary pak duo Jarošík a Koller.

Šinnik nezvládl záchranářský souboj proti Vladivostoku

Šinnik prohrál, ačkoliv dvanáct minut před koncem držel remízu. Rozhodčí domácím neuznal dva góly a i díky tomu se nakonec z vítězství raduje Vladivostok.

Preview: Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija Vladivostok

V zápase týmů ohrožených sestupem se utká Šinnik s Vladivostokem. Hosté jsou prozatím na čtrnáctém místě, domácí jsou poslední.

Rubin jen remizoval ve Vladivostoku, bod zachraňoval v závěru

Fotbalisté Luč-Energije Vladivostok a Rubinu Kazaň se poprvé v historii rozešli smírně. Na branku Alvése odpověděl před koncem druhého poločasu Gökdeniz Karadeniz.

Vladivostok bez Marka Čecha hostí Kazaň

Rubin Kazaň cestuje do dalekého Vladivostoku, kde se v rámci 16. kola střetne s tamní Luč-Energijí.

Spartak bez problémů porazil Vladivostok

Spartak Moskva porazil Luč-Energiji Vladivostok 3:0. Góly vsítili Radoslav Kováč, Alexandr Prudnikov a v závěru Brazilec Mozart. Roman Pavljučenko navíc neproměnil penaltu. Český brankář ve službách Vladivostoku Marek Čech byl v závěru utkání vyloučen.

Dočká se Spartak konečně vítězství? V neděli vyzve Vladivostok

V krizi zmítaný Spartak Moskva touží navrátit ztracenou sebedůvěru proti Vladivostoku, kterému se venku dlouhodobě nedaří.

Vladivostok zdolal oslabené Dinamo v samotném závěru

Vladivostok dokázal zvítězit nad Dinamem Moskva díky brance v nastaveném čase, a obral o body dalšího favorita. Díky tomuto vítězství se dokázal vynořit ze sestupových vod. Dinamo si třetí příčku udrželo, ale na záda mu dýchá jeho městský sok Spartak.

Obere Vladivostok o body dalšího favorita? V neděli hostí Dinamo

Zraněními a kartami zdecimované Dinamo Moskva se postaví proti Luč-Energiji Vladivostok. Té ré se částečně vrátila ztracená sebedůvěra remízou s úřadujícím mistrem Zenitem Petrohrad.

Ve Vladivostoku se hrálo vodní pólo

Trávník na stadionu Dynamo, kde hraje svá domácí utkání Luč-Energija Vladivostok, byl sice celý pod vodou, přesto se dohrávka 10. kola proti Zenitu Petrohrad uskutečnila. Úřadující mistr v bahenním utkání jen remizoval 0:0.

V bahenním boji branka nepadla. Zenit znovu ztratil

Za intenzivního deště se utkal Vladivostok se Zenitem Petrohrad. Domácí uhájili s úřadujícím mistrem bezbrankovou remízu.

V dohrávce 10. kola hostí Vladivostok favorizovaný Zenit

Zenit Petrohrad se v dohrávce 10. kola ruské Premier Ligy představí na hřišti Luč-Energije Vladivostok, s kterým mají petrohradští bilanci čtyř výher a žádné porážky.

Amkar nedal Vladivostoku šanci

Perm bez problémů porazil doma Vladivostok a posunul se tak na překvapivé druhé místo. Oproti tomu Vladivostok se topí v sestupových vodách a bude mít ještě co dělat, aby se zachránil.

Amkar Perm hostí Vladivostok a chce se přiblížit čelu tabulky

Amkar Perm bude chtít v sobotním utkání proti Luč-Energiji Vladivostok potvrdit, že na druhém místě není náhodou.

Vladivostok se rozešel s Chimkami smírně

Osm minut před koncem přišel Vladivostok o hubené vedení 1:0. Aktuálně nejlepší střelec ruské Premier Ligy Eldar Nizamutdinov se totiž v 82. minuty zasloužil o to, že se oba týmy rozdělily po bodu.