FK Saturn Rusko - FK Saturn - Zprávy

FK Saturn - Spartak Nalčik 1:0

Šesté vítězství pod vedením trenéra Gordějeva si připsal Saturn. V osmnáctém kole mimozemšťané porazili Spartak Nalčik 1:0 zásluhou branky Kuzmičeva.

Preview: FK Saturn - Spartak Nalčik

Prodloužit čtyřzápasovou šňůru neporazitelnosti se pokusí ve výborné formě hrající Saturnu proti Spartaku Nalčik. Kavkazský Spartak je v tabulce předposlední a v tomto kole má velkou šanci přiblížit se na bod Kubani Krasnodar, který je na první nesestupové příčce.

Kubaň Krasnodar - FK Saturn 0:2

Sobotní herní den v RFPL ukončil zápas v Krasnodaru, kde místní Kubaň, vedená Sergejem Ovčinnikovem, hostila podmoskevský Saturn. Už z počátku zápasu zůstali domácí pouze v deseti, což ovšem nepřekáželo ve vytváření nepříjemných situací u branky hostů. Hra se však rozhodla až v posledních minutách, nutno podotknout, velmi překvapivě.

Preview: Kubaň Krasnodar - FK Saturn

Debakly sužovaný nováček z Krasnodaru přivítá Saturn. Hosté se začínají rozjíždět, naposledy šťastně obrali o body Zenit a v petrohradském týmu tak vyvolali velkou hádku.

FK Saturn - Zenit Petrohrad 2:2

Zenit Petrohrad ve strhujícím závěru proti Saturnu v závěrečných minutách nešťastně ztratil zdánlivé vítězství. V prakticky domácím prostředí tak Zenit před více než třemi tisíci fanoušky z Petrohradu uhrál pouze remízu 2:2.

Preview: FK Saturn - Zenit Petrohrad

Kouč Zenitu Petrohrad Dick Advocaat si v týdnu pustil pusu na špacír a pořádně zkritizoval vedení za příchod dua Kornilenko - Rosina, který s ním předem neprokonzultovalo. Jak se tento incident projeví na náladě týmu na hřišti Saturnu?

Křídla Sovětů Samara - FK Saturn 0:2

Samarské Křídla už pošesté v řadě nevyhrály, v sobotním utkání patnáctého kola podlehli svěřenci trenéra Leonida Sluckého 0:2 na domácí půdě Saturnu. Za hosty se otevřel skóre19letý debutant Vasiev, účet utkání v závěru uzavřel zkušený Kiričenko.

Preview: Křídla Sovětů Samara - FK Saturn

Křídla Sovětů přivítají doma Saturn, který se po nepovedeném začátku ligy dostává do klidného středu tabulky.

FK Saturn - FK Rostov 4:0

Saturn si překvapivě snadno poradil s Rostovem, který prodloužil svou sérii bez výhry a může klesnout do spodní poloviny tabulky. Naopak domácí Saturn odskočil od sestupových pozic.

Preview: FK Saturn - FK Rostov

V souboji dvou týmů, které v minulém kole shodně prohrály, hostí Saturn Moskevská oblast FK Rostov.

FK Chimki - FK Saturn 1:0

Chimki si v podmoskevském derby proti Saturnu připisují premiérové vítězství v této sezoně ruské ligy. Mimozemšťané poprvé pod vedením trenéra Gordějeva prohráli. O vítězství domácích rozhodla branka Kirillova několik minut po poločasovém hvizdu.

Preview: FK Chimki - FK Saturn

Třinácté kolo otevírá podmoskevské derby, ve kterém FK Chimki hostí Saturn Moskevská oblast. Oba celky také donedávna sousedily v tabulce na patnáctém, respektive šestnáctém místě. V posledních kolech se však situace změnila, Saturn šel pod novým trenérem nahoru, FK Chimki žádný progres nezaznamenaly a krčí se tak na posledním místě.

FK Saturn - Lokomotiv Moskva 2:0

Lokomotiv v prvním zápase po návratu Jurije Sjomina na trenérský post prohrál v Ramenskom se Saturnem. Hrdinou zápasu se stál pětatřicetiletý Dmitrij Loskov, tvůrce mnoha úspěchů železničářů za vlády Sjomina na začátku tisíciletí.

Preview: FK Saturn - Lokomotiv Moskva

První utkání pod novým trenérem Jurijem Sjominem čeká Lokomotiv Moskva. Nejúspěšnější trenér v historii Loko se vrátil na místo činu, aby pozvedl tápající klub do čelních pozic ruské ligy. Debut se Sjominovi pokusí znepříjemnit zvedající se Saturn.

Amkar Perm - FK Saturn 0:2

Situace v Amkaru Perm začíná být kritická. Svěřenci vyhazovem ohroženého trenéra Dimitara Dimitrova prohráli na domácím stadionu Zvezda s předposledním Saturnem 0:2.