Empoli FC Itálie - Empoli FC - Zprávy

Fiorentina udolala v derby oslabené Empoli 1:0

Pouze jedna branka padla na Stadio Artemio Franchi ve Florencii. Domácí Fiorentina využila vyloučení Sebastiana Luperta a gólem Nicólase Gonzáleze zvítězila v toskánském derby 1:0. Viola se díky tomu udržela ve hře o evropské poháry.

Fiorentina si v toskánském derby musí poradit s polovičním útokem

Ozdobou nedělního programu bude samozřejmě ostře sledovaný duel mezi Juventusem a Interem, ale ještě o pár hodin před Derby d‘Italia ochutnáme jiné derby. Derby dell‘Arno, tedy toskánský souboj mezi Fiorentinou a Empoli.

Empoli remizovalo s Hellasem

Utkání mezi Empoli s Hellasem Verona vítěze nepoznalo. Domácí celek ovládl první poločas, když ve 26. minutě vstřelil úvodní branku Di Francesco, ale Hellas po změně stran vyrovnal. Dvacet minut před koncem se o to postaral Cancellieri.

Hellas stíhaný absencemi se pokusí o tři body v Empoli

Empoli se pokusí poprvé od půlky prosince vyhrát a má k tomu dvě výhody. Jednak hraje před vlastními fanoušky na domácí půdě a jednak do toskánského městečka zavítá Hellas. V současnosti snad v lize není tým, který by byl více zasažen absencemi.

AC Milán v boji o titul nezaváhal a v poklidu přehrál Empoli

Ve 29. kole Serie A milánský celek udělal vítězstvím 1:0 nad Empoli další krůček k vysněnému titulu. Jediná branka střetnutí padla již v 19. minutě, kdy se umístěnou střelou prosadil Pierre Kalulu. Ve zbytku zápasu už domácí nedokázali přidat další branku a na konci se ubránili ofenzivnímu snažení hráčů Empoli. Rossoneri si tak upevnili své postavení v čele ligové tabulky.

AC Milán hodlá potvrdit vedení v tabulce proti Empoli

Na prvním místě tabulky se v současnosti vyhřívá AC Milán a aby tomu tak bylo i po víkendu, potřebuje porazit Empoli. Rossoneri zvítězili před vlastními diváky naposledy před měsícem a případná další domácí ztráta by jim zkomplikovala boj o Scudetto.

FC Janov si komplikuje záchranu, doma hrál s Empoli 0:0

Remíza 0:0 zdá se být nejoblíbenějším výsledkem Grifonů. Také nedělní duel s Empoli branku nepřinesl a v zápasech Janova se tak stalo posedmé v letošní sezoně. Jen bod je pochopitelně v boji o záchranu málo.

Janov touží po první výhře. Ta je vzdálená i pro Empoli

Novému trenérovi Janova se sice povedlo zastavit mohutný příval porážek, ale stále čeká na první výhru. Dočkat by se mohl proti Empoli, kterému taky poslední dobou dochází dech. Do nedělního duelu půjde se dvěma porážkami v řadě.

Empoli doma padlo, dvakrát totiž neuhlídalo Vlahoviće

Stará dáma si poradila s bojovným Empoli a opět děkuje snajprovi Vlahovićovi. Srbský talent si dnes připsal na konto dvě branky a potvrdil, že umí být rozdílovým hráčem ve velkoklubu. Juventus si díky němu pojistil čtvrtou příčku před Atalantou.

Juventus cestuje do Empoli pro tři body

Tři body by po dvou remízách v řadě potřeboval zapsat Juventus. Stará dáma se stále nevzdává vidiny útoku na titul, ale aby se přiblížila čelu tabulky, nesmí si další bodovou ztrátu dovolit. Na stadionu Carla Castellaniho jí čeká soupeř, který jí v srpnu senzačně porazil. Turínský Allianz Stadium tehdy vyloupil jedinou brankou Leonardo Mancuso.

Fabio Quagliarella dvěma góly řídil výhru Sampdorie nad Empoli

Sampdoria se únoru dočkala svého druhého vítězství. Na domácím stadionu Luigiho Ferrarise přehrála Empoli a brankáře Vicaria dvakrát překonal nestárnoucí útočník Quagliarella. Na jeho dvě branky nedokázali Azzurri najít odpověď a čekání na ligové vítězství protáhli na devět zápasů.

Empoli se v Janově pokusí napravit tristní bilanci

Sampdoria se ocitá nebezpečně blízko pásma sestupu a zatím ani výměna trenéra klubu moc nepomohla. Poradí si s Empoli, kterému taky poslední dobou dochází pára?

Cagliari má další bod, remizovalo v Empoli 1:1

Fotbalisté Cagliari získali další důležitý bod v boji o záchranu. V Empoli dlouho prohrávali 0:1, ale šest minut před koncem dokázali vyrovnat, když se trefil zkušený Leonardo Pavoletti. Sardiňané se díky remíze drží mimo sestupové příčky.

Trápící se Empoli hodlá doma napočtvrté uspět

Empoli se doma proti Cagliari docela daří a návštěva ze Sardinie má velký problém tady bodovat. Další šanci cítí tým trenéra Waltera Mazzarriho v neděli odpoledne, neboť aktuální forma hovoří právě pro hosty.

Boloňa se rozešla s Empoli smírně 0:0

Žádný gól nepadl na Renato Dall'Ara v Boloni. Zatímco domácí výběr byl pilnější v držení balónu, více střeleckých pokusů mělo na svém kontě Empoli. Devadesát minut pro vstřelení gólu ale bylo oběma aktérům málo.