Empoli FC Itálie - Empoli FC - Zprávy

Bologna spoléhá s Empoli na domácí prostředí a Barrowa

Jen jednou v historii se stalo, že Empoli dokázalo domů přivézt tři body z Bologně. Další šanci má v neděli odpoledne a má štěstí, že Felsinei jsou na tom stejně bledě jako toskánský celek.

AS Řím v první půli smetl Empoli, to už zvládlo jen snížit

Římané znovu předvedli dvě různé tváře, přičemž v první půli jim příznivci mohli skládat ódy, zatímco po změně stran se opět naplno projevil zkrat Vlků. Po poločase nasázeli do sítě Empoli čtyři branky, ale ve druhé půli nebyli daleko od toho, aby dostali tři.

Empoli chce po patnácti letech porazit AS Řím

Empoli se poslední dobou přestalo dařit a trenér Aurelio Andreazzoli potřebuje najít uspokojivé řešení své situace. Nemá na to ale zrovna ideální podmínky, protože jeho dalšímu soupeři se začalo pro změnu dařit. Římané už dva poslední duely vyhráli.

Benátky a Empoli prodloužily svojí sérii bez vítězství

Už osm ligových zápasů v řadě nedokázaly vyhrát Benátky a podobně jsou na tom i hosté, kteří čekají na tříbodový import pět duelů. V neděli odpoledne se mezi nimi urodila remíza 1:1, když na gól Źurkowskiho odpověděl čtvrthodinu před koncem Okereke.

Benátky uvidí souboj dvou trápících se nováčku

Empoli trochu dochází dech a toskánský celek musel po sérii přídělů opustit první desítku. Rád by se do ní ale co nejdříve vrátil, k čemuž mu má pomoct nedělní střet s dalším nováčkem, domácí Venezií.

Empoli doma schytalo debakl od Sassuola

Empoli doma zklamalo a od Sassuola dostalo pětibrankový příděl. Rozhodující přitom byla 61. minuta, ve které dostal červenou kartu Viti, po které se hra Azzurri úplně sesypala. Za Sassuolo stříleli branky Berardi, Scammaca a Raspadori.

Empoli po ztrátě s Laziem čelí Sassuolu, které s velikány nemívá problémy

Empoli sehrálo dva skvělé duely s italskými velikány, z nichž ale vytěžilo jen jeden bod. Další tři bude chtít přidat v neděli po obědě, kdy se na jeho stadionu ukáže Sassuolo. Dionisiho tým za sebou nemá zrovna povedené týdny.

Lazio v šestigólové přestřelce s Empoli ztratilo dva body

Divoká remíza 3:3 byla k vidění na Stadio Olimpico v Římě. Lazio v ní plnilo roli favorita proti Empoli, ale nezvládlo to. Empoli se díky šokujícímu začátku dostalo do dvoubrankového trháku, ale tři body nezískalo i díky tomu, že se v nastavení prosadil muž zápasu Sergej Milinković-Savić.

Lazio chce třetí výhru v řadě, proti je toskánské překvapení

Římské Lazio zakončilo minulý rok na výši a po dvou výhrách se zase o trochu víc přiblížilo pohárové Evropě. Jeho probouzející se ofenzivu se ve čtvrtek odpoledne pokusí zastavit skromné Empoli, které však ukázalo, že se bojí jen málokoho.

AC Milán zvítězil v Empoli a vrátil se na druhé místo

Na druhém místě italské nejvyšší soutěže přečká rok 2021 AC Milán. Rozhodla o tom jeho výhra na hřišti Empoli i souběžná porážka Neapole se Spezií. Rossoneri nakonec přestříleli domácí tým 4:2, když rovnou polovinu branek vsítil Franck Kessié. Záložníka z Pobřeží slonoviny doplnili ještě krajní obránci Alessandro Florenzi a Theo Hernández.

AC Milán si nechce pokazit závěr roku a v Empoli cílí na tři body

Na stadion Carla Castellaniho zavítá slavný AC Milán a bude chtít napravit víkendové selhání s Neapolí, po kterém spadl na třetí místo tabulky. Empoli má ale velmi dobrou formu a úspěch s milánským gigantem ho může přiblížit pohárové Evropě.

Empoli veze z La Spezie jenom bod

Remízou 1:1 skončilo utkání mezi Spezií a Empoli, což prakticky znamená ztrátu pro oba celky. Azzurri před týdnem vyloupili Neapol, ale porazit o záchranu bojující Spezii nedokázali.

Empoli očekává snadné body, Spezia se potápí

Tradiční italský nedělní čas ve tři hodiny odpoledne se bude týkat také Spezie a Empoli. Tyhle týmy se za celou svou existenci nikdy neutkaly v Serii A. Z nižších lig ale mají zkušenosti bohaté.

Neapol nečekaně vyloupilo Empoli

O další stupínek se v tabulce propadne SSC Neapol. Zapříčinila to zcela nečekaná porážka od Empoli, která nemusela nastat, kdyby Partenopei proměnili alespoň jednu ze svých příležitostí. Brankáře Vicaria se sice podařilo dvakrát překonat, ale pokaždé to bylo z ofsajdu. V jednom případě pak hosty zachránila branková konstrukce.

Neapol se může bodově srovnat s Milánem, potřebuje však porazit Empoli

Hozenou rukavici od AC Milán může zvednout SSC Neapol, která na stadionu Diega Armanda Maradony přivítá Empoli. Hosté jsou ve velmi dobré formě a uspět by chtěli i na půdě Parthenopei, kde se jim to od roku 2008 nepovedlo.