Empoli FC Itálie - Empoli FC - Zprávy

Salernitana veze z Empoli bod

Fotbalisté Salernitany stále bojují o záchranu seč jim síly stačí a v sobotu odpoledne získali bod v Empoli. Jakou nakonec bude mí váhu ukáže až závěr sezony. Empoli vedlo brankou Cutroneho, avšak Salernitana po změně stran srovnala, když se trefil Bonazzoli a pak dokonce neproměnila pokutový kop.

Salernitana chce vykrást Empoli poprvé od roku 1999

Toskánské Empoli je sice zachráněné, ale jeho poslední zápasy fanouškům moc radosti nepřinesly. Tým kouče Andreazzoliho se pokusí získat tři body proti týmu, který naopak hraje s obrovským nasazením a chutí. Do Empoli zavítá o život bojující Salernitana.

Inter Milán otočil duel s Empoli a vrátil se na první místo

Interu se úvod utkání s Empoli nepovedl a prohrával dokonce už o dvě branky, ale opět dnes ukázal svou velikost. Ve formě hrající Lautaro Martínez si pak zaslouží absolutorium, protože se dvěma góly podílel na velkém obratu. Inter se vrací na první místo a doufá v zaváhání AC.

Inter potřebuje opět bodovat, s Empoli má skvělou bilanci

Nebýt zaváhání s Bolognou, šel by Inter do utkání s Empoli z pozice prvního týmu. A právě to má v úmyslu si po tomto kole zase vzít, k čemuž má poměrně příznivé podmínky. Jednak se AC ukáže na půdě nepříjemného Hellasu a jednak se soupeřem Interu stane Empoli.

Empoli proti Turínu dohrávalo bez dvou hráčů a neustálo dvě penalty

Turín dokázal otočit utkání s Empoli a děkuje za to kromě Belottiho hattricku především VARu. Ten v jeho prospěch určil dvě penalty a navíc "Býci" dohrávali v přesile dvou mužů po vyloučení Verreho se Stojanovićem.

Empoli vyzve na souboj FC Turín

Od tří hodin se na stadionu Carla Castellaniho představí Empoli s Turínem. Oba celky již mají záchranu v kapse a tak půjde především o to, vylepšit si stávající bilanci zápasů.

Neapol je ze prakticky ze hry o titul, v Empoli nečekaně selhala v závěru

Sen o prvním Scudettu od památného roku 1989/1990 se téměř rozplynul. Neapol nečekaně prohrála v Empoli 2:3 a její ztráta na vedoucí milánské velkokluby se prohloubila. Přitom po prvním poločase šlo všechno podle plánu a Neapol díky trefě Driese Mertense vedla. Když pak v 54. minutě zvýšil na 2:0 Lorenzo Insigne, nikdo o výhře Partenopei nepochyboval. Závěrečná desetiminutovka však všechno změnila....

Neapol potřebuje po dvou nezdarech uspět v Empoli

Na stadionu Carla Castellaniho v Empoli se v neděli odpoledne představí Neapol. Svěřenci Luciana Spallettiho si dvěma zaváháními zkomplikovali boj o Scudetto a jestli v něm chtějí ještě setrvat, potřebují ze hřiště Empoli přivézt tři body, což se jim od roku 2017 ani jednou nepovedlo.

Udinese si doma opět zastřílelo, odneslo to Empoli

Definitivně je zachráněné Udinese. "Zebry" doma neměly slitování s Empoli a svému soupeři nasázely čtyři góly. Ještě jedenáct minut před koncem vedli domácí pouze o jeden gól a museli se o výsledek strachovat, než přidali třetí a čtvrtý zásah.

Udinese chce proti Empoli třetí výhru v řadě

Jarní fáze soutěže se toskánskému Empoli vůbec nedaří a tým trenéra Andreazzoliho stále klesá tabulkou. S nadějí se proto obrací k duelu s Udinese, které je jeho tabulkovým soupeřem a v případě výhry by se Empoli konečně mohlo posunout zase výš.

Empoli se rozešlo se Spezií bez branek

Spezia se z Toskánska vrací s nepořízenou, protože její ambice byly rozhodně větší, než jen bezgólově remizovat. Hosté proto domů jedou s tím, že zůstávají na 15. příčce, zatímco Empoli se momentálně posunulo na třináctý flek.

Spezia má šanci přeskočit trápící se Empoli

Dvaatřicáté kolo Serie A už netrpělivě klepe na dveře a jako první dostanou šanci na body týmy ze spodní části tabulky. Empoli na stadionu Carlo Castellani uvítá Spezii a bude doufat, že se mu konečně podaří v tomto kalendářním roce vyhrát.

Fiorentina udolala v derby oslabené Empoli 1:0

Pouze jedna branka padla na Stadio Artemio Franchi ve Florencii. Domácí Fiorentina využila vyloučení Sebastiana Luperta a gólem Nicólase Gonzáleze zvítězila v toskánském derby 1:0. Viola se díky tomu udržela ve hře o evropské poháry.

Fiorentina si v toskánském derby musí poradit s polovičním útokem

Ozdobou nedělního programu bude samozřejmě ostře sledovaný duel mezi Juventusem a Interem, ale ještě o pár hodin před Derby d‘Italia ochutnáme jiné derby. Derby dell‘Arno, tedy toskánský souboj mezi Fiorentinou a Empoli.

Empoli remizovalo s Hellasem

Utkání mezi Empoli s Hellasem Verona vítěze nepoznalo. Domácí celek ovládl první poločas, když ve 26. minutě vstřelil úvodní branku Di Francesco, ale Hellas po změně stran vyrovnal. Dvacet minut před koncem se o to postaral Cancellieri.