Chievo Verona Itálie - Chievo Verona - Zprávy

Preview: SSC Neapol - Chievo Verona

Neapol si pod trenérem Mazzarrim stále drží neporazitelnost a v tom hodlá pokračovat i v zápase s Chievem. Naples jsou jedním se čtyřiadvacetibodových týmů a tudíž bodová ztráta na evropské poháry je minimální.

Dočkal začne trénovat s Chievem, kam by mohl v lednu odejít

Záložník libereckých fotbalistů Bořek Dočkal ode dneška začne trénovat s italským klubem Chievo Verona, kam by v zimní pauze mohl odejít na hostování. Kapitán reprezentační jednadvacítky je v hledáčku osmého klubu Serie A už několik měsíců a do konce týdne by se mohlo rozhodnout, zda Chievo získá Dočkala do svých řad.

Chievo Verona - ACF Fiorentina 2:1

Z favoritů nedokázala vyhrát ani Fiorentina. Ta nechala všechny body ve Veroně domácímu Chievu, které vyhrálo zaslouženě 2:1. Domácí museli otáčet utkání, na Montolivovu branku zareagovali Pinzi a Sardo.

Preview: Chievo Verona - ACF Fiorentina

Na stadionu Bentegodi ve Veroně se utkají domácí Chievo a Fiorentina. Veronský celek vyhrál předchozí dvě utkání, aniž by inkasoval, Fiorentina je zas posilněná vítězstvím na Anfield Road proti Liverpoolu.

AS Livorno - Chievo Verona 0:2

Livorno prohrálo doma s Chievem 0:2 a nadále zůstává na sestupové pozici. Za hosty se trefili Rigoni a Bentivoglio. Utkání hodně ovlivnilo vyloučení útočníka Lucarelliho.

Preview: AS Livorno - Chievo Verona

Dalším soubojem týmů ze druhé poloviny tabulky bude zápas Livorna s Chievem. Domácí se nacházejí na poslední sestupové pozici a s tím samozřejmě hodlají něco dělat. Veronský celek zase po několika matných výkonech zabral a výhru 1:0 nad Palermem bude chtít potvrdit.

Chievo Verona - Città di Palermo 1:0

Premiéra nového trenéra Delia Rossiho na lavičce Palerma nebyla úspěšná. Jeho celek totiž podlehl nejtěsnějším způsobem domácímu Chievu. Jedinou branku obstaral na stadionu Bentegodi krátce po změně stran Abbruscato. V 90. minutě byl pak ještě vyloučen hostující Liverani.

Preview: Chievo Verona - Città di Palermo

Další souboj sousedů z tabulky obstará dvanácté Palermo, které zajíždí na půdu jedenáctého Chieva. Domácím se trošku přestalo dařit, o čem svědčí i poslední dva prohrané duely, jenže ani hosté ze Sicílie neoplývají skvělou formou. Po remíze v derby s Catanií došlo ke změně trenéra - kormidla týmu se ujal někdejší trenér Lazia Delio Rossi.

UC Sampdoria - Chievo Verona 2:1

Sampdoria se na výhru nad Chievem překvapivě pořádně nadřela, přestože Flying Donkeys hráli od 44. minuty bez vyloučeného Luciana. V závěru vše zdramatizoval Mantovani, ale prohru nakonec neodvrátil.

Preview: UC Sampdoria - Chievo Verona

Sampdoria se po dobrém startu do sezony trochu uskromnila a začíná se propadat tabulkou. Propad může zastavit proti Chievu, to ovšem jede do Janova minimálně pro bod...

Parma FC - Chievo Verona 2:0

Parma pokračuje v dobrých výsledcích, tentokrát si připsala tři body za vítězství 2:0 v severském derby proti Chievu. Domácí vedli do poločasu trefou Zaccarda 1:0, po změně stran přidal důležitý druhý gól Lanzafame.

Preview: Parma FC - Chievo Verona

Severoitalský souboj, i tak by se dalo nazvat střetnutí mezi Parmou a Chievem. Domácí zatím na stadionu Ennio Tardini čtyřikrát vyhráli a pouze v jednom případě prohráli. Hosté mají zase třetí nejlepší bilanci, co se týče zápasů na hřištích soupeřů.

Chievo Verona - Udinese Calcio 1:1

Body se dělily i v Chievu, kam dorazilo Udinese. To sice vezlo zásluhou branky Flora Florese z prvního poločasu, ale nakonec se muselo smířit s remízou, protože dvacet minut před koncem vyrovnal Yepes.

Preview: Chievo Verona - Udinese Calcio

Dva sousední celky z ligové tabulky si to rozdají mezi sebou na stadionu Bentegodi ve Veroně. Místní Chievo totiž přivítá Udinese. Jak už napovídá úvodní věta, jedná se o střetnutí desátého s jedenáctým.

Calcio Catania - Chievo Verona 1:2

Chievo dalo zapomenout na předešlá dvě prohraná utkání a vrátilo se na vítěznou vlnu. Veronský celek si ze Sicílie odváží všechny tři body a pro domácí Catanii to znamená propad na sestupovou příčku. V zápase byl vyloučen domácí Morimoto.