Bologna FC Itálie - Bologna FC - Zprávy

Preview: Bologna FC - SSC Neapol

Neapol v únoru začala trochu klopýtat, nedokázal v něm vyhrát jediný zápas a v tabulce se mírně propadla. Nyní ji čeká na Stadio Renato Dall'Ara Bologna, která bude nabuzena parádní výhrou v Janově.

Janov třikrát vedl, nakonec s Bolognou prohrál 3:4

Vskutku neuvěřitelný zápas sledovali diváci v Janově, kde se povedl husarský kousek Bologně. Grifové sice třikrát vedli, ale nakonec odcházejí s pláčem, protože Bologna se ani jednou nevzdala a zejména díky Adailtonově hattricku vyhrála 3:4.

Preview: Janov CFC - Bologna FC

Janov se v 26. kole postaví proti Bologně a půjde o střet týmů, které letos zrovna nenaplňují předsezónní prognózy, ale od zimní přestávky se markantně zlepšily a dá se očekávat jejich postup tabulkou.

Bologna FC - Juventus FC 1:2

Stará dáma navázala na vítězství proti Ajaxu, když zdolala Boloňu na jejím hřišti 2:1. Hosté šli velmi brzy do vedení zásluhou Diega, Boloňa sice vyrovnala, ale na Candrevovu trefu už nikdo neodpověděl. V 90. minutě byl navíc vyloučen domácí Raggi.

Preview: Bologna FC - Juventus FC

Ve formě hrající Boloňa přivítá slavný Juventus Turín a rozhodně to nebude mít jednoduché. Stará dáma se totiž nadechla k lepším výkonům a po Janovu a Ajaxu hodlá zdolat i Boloňu. Ve hře jsou tedy jednak Liga mistrů a záchrana v lize.

AS Livorno - Bologna FC 0:1

Bologna zaznamenala důležitou výhru 1:0 nad Livornem a zase se o něco více přiblížila záchraně. Trenér Sinisha Mihajlovič musel během utkání řešit několik problémů, nakonec však obstál a díky brance Di Vaia se mohl spolu s týmem radovat z nejtěsnější možné výhry.

Preview: AS Livorno - Bologna FC

Další souboj o záchranu se uskuteční na stadionu Armanda Picchiho v Livornu, kam zavítají fotbalisté Boloni. Domácí se nacházejí na předposlední pozici s jednobodovým náskokem před sestupovými příčkami, hosté na tom nejsou o mnoho lépe, jejich náskok před osmnáctým Laziem činí tři body.

Bologna FC - AC Milán 0:0

AC Milán se na půdě Boloni doslova trápil. Rossoneri byli lepším týmem a prakticky celých 90 minut měli trvalou převahu, kterou však nedokázali gólově zužitkovat. S bodem jsou v Boloni samozřejmě spokojeni, pro Milán je to ale další ztráta nejen v boji o Scudetto, ale především o druhé místo.

Preview: Bologna FC - AC Milán

Bolognu čeká ve 23. kole atraktivní utkání proti AC Milán. Aktuálně patří Bologni čtrnácté místo a každý bod v boji o záchranu se hodí, Milán ale rozdával v minulém kole, nyní chce vyhrát a pojistit si druhou pozici před dotírajícím Římem.

Remíza se zrodila i v Chievu, s bodem odjíždí Bologna

Sestupová bitva mezi Chievem a Bolognou žádné větší rozuzlení nepřinesla, když na Di Vaiův gól z úvodu duelu odpověděl po přestávce Sergio Pellissier a rozhodl o konečné remíze 1:1.

Preview: Chievo Verona - Bologna FC

Na stadionu Bentegodi ve Veroně se utkají dva sousedé z ligové tabulky - Chievo a Bologna. Oba celky mají za sebou úspěšná představení, Chievo má před svým soupeřem pětibodový náskok a víceméně je mimo ohrožení sestupu, to samé se nedá říci o soupeři, ten se sice zlepšil, ovšem od sestupu ho dělí čtyři body.

Bologna otočila s Bari a připsala si cenné tři body

Bari v Bologně zásluhou Barreta vedlo, ale pak se na hřiště dostal Herny Gimenez a dvěma góly rozhodl o porážce vysoko létajících Galletti. Bologně naopak mohlo vzdálit se od sestupových vod.

Bologna hostí Bari, výsledek těžko předvídat

Bari se jako ligový nováček stále srdnatě bije v první polovině tabulky a nerado by o skvělou pozici přišlo. Proto si bude chtít odvézt nějaké body z Bologně, která by se ráda ještě více vzdálila sestupovým pozicím.

Bologna vedla o dvě branky, ale nakonec získala jen bod

Když Marco Di Vaio svou druhou brankou zvyšoval na 2:0, v Bologně si mysleli, že je asi hotovo. Jenže Atalanta se ve středeční dohrávce nevzdala, bleskově snížila a ve druhém poločase dokonalá návrat. Utkání nakonec skončilo 2:2.

Preview: Bologna FC - Atalanta BC

Jedna dohrávka zapříčiněná prosincovou kalamitou sněhu postihla i Bolognu, která nyní přivítá Atalantu. Oba celky o víkendu zabraly, když porazily slavnější soupeře, ovšem i nadále se pohybují na nejspodnějších příčkách ligy.