Olympique Marseille Francie - Olympique Marseille - Zprávy

Preview: Valenciennes FC - Olympique Marseille

Olympique Marseille se chce vrátit na svou druhou pozici, odkud spadl díky nabitému programu před reprezentační pauzou. Trenéra Erica Geretse může těšit, že do Valenciennes odjede s plnou sestavou.

Olympique Marseille - SM Caen 2:1

Marseille doma zvítězila 2:1 a v neúplné tabulce ztrácí na vedoucí Lyon pouhé tři body. Domácí tým šel do vedení hned ve druhé minutě zásluhou Ben Arfy. Caen srovnalo ve dvacáté minutě Savidanem, ale rozhodnutí měl na kopačkách po hodině hry Niang, který Marseille vystřelil tři body. Dvacet minut před koncem byl vyloučen domácí Ziani.

Preview: Olympique Marseille - SM Caen

Napravit zaváhání z minulého týdne budou chtít fotbalisté Marseille proti Caen. Svěřenci kouče Geretse totiž jen remizovali v Le Mans a vedoucí Lyon se jim po sedmi kolech vzdálil už na rozdíl šesti bodů.

Atlético Madrid přehrálo Olympique Marseille

Atlético Madrid prožilo povedený večer, když zvítězilo nad Olympique Marseille 2:1. Velkou zásluhu na výhře domácích měl argentinský supertalent Sergio Agüero.

Marseille potřebuje zabrat. Atlético může odskočit

Atlético vstoupilo po několika letech do Ligy mistrů skutečně impozantně. Rozjetou mašinu v čele s kanonýrem Aguerem se nyní bude pokoušet zastavit Marseille, která potřebuje nutně bodovat, jinak se jí postup do další části může značně zkomplikovat.

Le Mans UC 72 - Olympique Marseille 1:1

Pouze deset minut by stačilo divákovi, který by chtěl vidět vše důležité v zápase mezi Le Mans a Marseille. Hosté se prosadili v sedmé minutě zásluhou Ben Arfy, domácí tým odpověděl hned za tři minuty brankou Helstada. Poté již gól nepadl a oba týmy se rozloučily dělbou bodů.

Preview: Le Mans UC 72 - Olympique Marseille

Jako den a noc působí výsledky Marseille v pohárech a v Ligue 1. V domácí soutěži tým ještě neprohrál a je na druhém místě za Lyonem, naopak ve středu byl vyřazen z Ligového poháru a ani první zápas v Lize mistrů nevyšel podle jeho představ. Napravit své nepříliš povedené vystoupení se tak Marseille pokusí napravit v Le Mans. Domácí tým se sice nachází v horních patrech tabulky, ale na vlastním hřišti dokázal zvítězit pouze jednou.

Opustí Givet v zimě Marseille?

Gael Givet byl ještě nedávno členem francouzského národního týmu, nyní většinu času tráví na lavičce náhradníků, či dokonce na tribuně. Bývalý obránce AS Monaco je se současnou situací v Marseille nespokojen a začíná přemýšlet o odchodu...

Olympique Marseille - AS Monaco 0:0

Marseille nedokázala na svém hřišti vstřelit gól, uhrála pouze bezbrankovou remízu s Monakem a na vedoucí Lyon už ztrácí čtyři body.

Preview: Olympique Marseille - AS Monaco

Trenér Olympique Marseille Eric Gerets je pořádně naštvaný na svou dvojici hráčů. Ronald Zubar a Modeste M'bami, kteří zavinili prohru 1:2 v Lize mistrů proti Liverpoolu, odnesou své chyby zřejmě ztrátou místa v základní sestavě.

Benítez i Gerets vyzdvihli muže zápasu Gerrarda

Anglickým celkům se včera v Lize mistrů proti francouzským soupeřům dařilo. Chelsea doma přehrála Bordeaux a uspěl také Liverpool, který veze tři body z Marseille. Utkání rozhodl dvěma góly kapitán Reds Steven Gerrard.

Gerrard dvěma góly otočil zápas v Marseille

Liverpool potvrdil dobrou formu z anglické ligy i v Lize mistrů. V Marseille sice začal lépe domácí Olympique, dvě branky Stevena Gerrarda ale zajistily tři body pro anglický klub.

Marseille a Liverpool si zopakují loňský duel

První kolo Ligy mistrů proti sobě svede dva celky s celkem podobnou historií i současností. Oba dva týmy byly před časem bezkonkurenčními jedničkami ve své zemi, oba dva ale naposledy získaly titul už na začátku devadesátých let. Oba dva jsou ve své zemi nejúspěšnější, oba dva ale nyní musí o prvenství usilovně bojovat. A oba by si nyní přály zahájit Ligu mistrů vítězstvím...

Girondins Bordeaux - Olympique Marseille 1:1

Ve šlágru francouzské nejvyšší soutěže se nakonec obě mužstva musela spokojit s jedním bodem za remízu 1:1, když za hosty skóroval Koné a za Bordeaux vyrovnával Chamakh.

Preview: Girondins Bordeaux - Olympique Marseille

Kouč domácího Bordeaux Laurent Blanc bere sobotní zápas proti potenciálnímu sopeři o titul, Marseille, především jako přípravu pro nadcházející duel Ligy mistrů s londýnskou Chelsea.