Olympique Marseille Francie - Olympique Marseille - Zprávy

Gerrarda zasáhly předměty z hlediště! UEFA vyšetřuje

UEFA bude vyšetřovat incident ze středečního utkání Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Marseille. Kapitán domácích Reds Steven Gerrard byl zasažen dvěma kovovými předměty, hozenými ze sektoru příznivců francouzského klubu. Podle některých zpráv šlo o zapalovače, podle některých ale dokonce o náboje.

Gerrard poslal Liverpool do osmifinále

Liverpool dokázal s velkým štěstím vyhrát tento zápas 1:0, ale hostům z Marseille patří velké uznání za jejich bojovnost i předvedenou hru, svého kouče Geretse rozhodně nezklamali.

Liverpool proti Marseille i s Gerrardem

Dobrá zpráva pro domácí fandy je určitě návrat Stevena Gerrarda, který v úterý už s týmem naplno trénoval a měl by se objevit i v základní sestavě Rafy Beniteze proti Marseille.

Olympique Marseille - Lille OSC 2:2

Fotbalisté Marseille zachraňovali bod za remízu 2:2 až v posledních momentech zápasu. Hosté z Lille vedli už v poločase o dvě branky, domácí tým v první minutě druhé půle snížil a vyrovnávací branku vstřelil v 91. minutě střídající Zenden.

Preview: Olympique Marseille - Lille OSC

Druhý tým tabulky z Marseille v utkání proti Lille uzavře 15. kolo nejvyšší francouzské soutěže. Hosté nebudou rozhodně lehkým soupeřem, v tabulce patří k lepším týmům a na domácí výběr ztrácí pouhé tři body.

Marseille znovu ztratila, Lyon se může ještě více vzdálit

Proč je fotbal krásný, ukázalo střetnutí mezi favorizovanou Marseille a Lorientem. Domácí díky gólům Zianiho a Nianga vedli ještě čtvrthodinu před koncem utkání 2:0. Druhá branka navíc neměla vůbec být. Jiné by to položilo, hosty ne. A právem se tak radují ze všech bodů.

Preview: Olympique Marseille - FC Lorient

Největší konkurent Lyonu v boji o ligový titul, Marseille, sice s přehledem v minulém kole zdolala Grenoble, jenže Lyon s Monakem také nezaváhal, a tak rozdíl mezi oběma týmy zůstal čtyřbodový. Proti Lorientu nesmějí domácí opět zaváhat, Lyon jim totiž může znovu hodně poodskočit.

Marseille si snadno poradilo s Grenoblem

Marseille si dokázala poradit s nováčkem z Grenoblu a stále se tak drží těsně za vedoucím Lyonem. Hosté se dočkali již ve čtvrté minutě, kdy se trefil Ben Arfa, další góly pak přidali Baky Koné a Cheyrou.

Preview: Grenoble Foot 38 - Olympique Marseille

Vedoucí Marseille se po zisku prvních bodů v Lize mistrů střetne v lize s nepříjemným Grenoble. To už mnohokrát dokázalo potrápit favorita, jenže v poslední době na tom není nijak valně. A hosté potřebují tři body, jinak jim vedoucí Lyon může opět v tabulce hodně poskočit.

Drogba se prý jednou vrátí do Marseille pro francouzský titul

Didier Drogba prý uvažuje o tom, že se po konci svého angažmá v londýnské Chelsea vrátí do Olympique Marseille odkud v roce 2004 do Anglie odešel. Zatím však neprozradil, kdy se tak stane.

Marseille získala první tři body

V jednoznačnou záležitost se proměnilo utkání mezi Marseille a PSV Eindhoven, ve kterém domácí zvítězili rozdílem třídy 3:0. První krůček k úspěchu udělal po půlhodině hry Koné, další dvě branky přidal v druhé půli hrdina utkání Niang.

Preview: Olympique Marseille - PSV Eindhoven

Olympique Marseille přivítá na Stade Vélodrome holandský PSV Eindhoven a bude snažit si připsat první body do tabulky skupiny D.

Malafejev chce do Anglie

Brankář Zenitu Petrohrad Vjačeslav Malafejev by rád odešel v zimě do Anglie. Podle britských médií by o něj měly mít zájem Tottenham a Portsmouth.

Olympique Marseille - AS Saint-Étienne 3:1

Pohodlné vítězství 3:1 si na své konto připsali fotbalisté Marseille, když porazili St. Etienne 3:1. Na první branku Cheyroua dokázali hosté ještě zareagovat díky Gomisovi, pak se ale v dresu Marseille prosadili Ben Arfa s Taiwem a o zisku tří bodů bylo rozhodnuto.

Preview: Olympique Marseille - AS Saint-Étienne

Fotbalisté Marseille ztrácí na vedoucí Lyon po středeční remíze v Nantes už čtyři body. Své zaváhání však mohou napravit už v sobotu večer, kdy se utkají s mužstvem St. Etienne, které se jen těsně drží nad sestupovým pásmem.