AS Monaco Francie - AS Monaco - Zprávy

Preview: Racing Strasbourg - AS Monaco

Souboj sousedů z druhé poloviny tabulky Ligue 1, to je zápas Racingu Štrasburk s Monakem. Oba týmy jdou do sobotního utkání se sérií čtyř prohraných utkání za sebou a domácí už tři zápasy nedali ani branku. První vzájemný duel hraný v Monaku, vyhrál knížecí klub 3:0.

AS Monaco - Stade Rennes 1:2

Rennes potvrdilo svou dobrou formu a z Monaka si veze tři body za vítězství 2:1. Zápas rozhodl v druhé minutě nastavení Pagis, který hostům zajistil už šest zápasů v řadě trvající neporazitelnost.

Preview: AS Monaco - Stade Rennes

V jediném pondělním utkání přivítá Monako na svém stadionu celek Rennes. Hosté už pět zápasů v řadě nepoznali hořkost porážky, naopak Monako nedokázalo naplno bodovat už v osmi zápasech.

Stade Caen - AS Monaco 4:1

Caen zavelelo ve druhém poločase sobotního zápasu s Monakem k velkému obratu. První půli sice nováček prohrál 0:1, ale zápas otočil a nakonec porazil svého soupeře 4:1. Pro Caen to znamená první výhru v posledních jedenácti zápasech.

Preview: Stade Caen - AS Monaco

Skorosousedé se střetnou v Caen, kam zavítá Monako. Půjde o souboj dvou sestupem ohrožených týmů.

AS Monaco - Olympique Lyon 0:3

Olympique potvrdil svou dominanci nad francouzskou kopanou dalším parádním číslem. Tentokráte to odneslo Monaco. Vysoké vítězství 3:0 Lyonu vystřelili Fred a Keita, který se trefil dvakrát.

Preview: AS Monaco - Olympique Lyon

Na Stade Louis II očekávají o víkendu šlágr kola. S domácím AS Monaco si to totiž v sobotu rozdá vedoucí Olympique Lyon a domácí mu mají co vracet. První vzájemný zápas sezony skončil 1:3 v jejich neprospěch.

AS Nancy-Lorraine - AS Monaco 2:0

Nancy dokázalo udržet neporazitelnost na domácím hřišti a dvěma brankami z úvodu zápasu porazilo Monako. První branku si dali hosté sami, nešťastným "střelcem" byl Modesto, o čtvrthodinu později přidal druhou branku domácí Hadji.

Preview: AS Nancy-Lorraine - AS Monaco

V této sezóně na domácí půdě stále neporažené Nancy přivítá knížecí klub z Monaka. Hosté se po nepovedeném vstupu do sezóny pomalu zlepšují, v minulém měsíci sice přišlo několik zaváhání, ale bitva o evropské poháry není ještě prohraná.

AS Monaco - Valenciennes FC 0:0

V nepříliš pohledném utkání mezi Monakem a Valenciennes se diváci branky nedočkali. Ani jeden z týmů tak nevyužil příležitosti přiblížit se evropským pohárům.

Preview: AS Monaco - Valenciennes FC

Souboj týmů myslících si na evropské poháry, to je duel AS Monaco versus Valenciennes. Rozdíl mezi týmy rovná se jednomu bodu, a tak se dá očekávat vyrovnaný duel na ostří nože.

Paris Saint-Germain - AS Monaco 1:1

Paris Saint Germain se díky tomu, že získal pouhý bod v sobotním domácím zápase s Monakem, opět o trochu přiblížil sestupovým příčkám. Za domácí se trefil v prvním poločase Amara Diane, za hosty vyrovnával v osmdesáté minutě Sergio Almiron.

Preview: Paris Saint-Germain - AS Monaco

Hlavní město Francie čeká v sobotu večer zajímavé utkání. Paris Saint-Germain bude chtít navázat na tři zápasy trvající neporazitelnost, hosté z Monaka mají co napravovat. V minulém kole byli drtivě smeteni týmem Bordeaux, který si z jejich hřiště odvezl tři body za vysokou výhru 6:0.

AS Monaco - Girondins Bordeaux 0:6

Tvrdý direkt domácímu Monaku zasadili fotbalisté Bordeaux. První poločas sice skončil bez branek, ale v tom druhém hosté rozehráli fantastickou partii a jejich brankostroj se zastavil na skóre 6:0!

Preview: AS Monaco - Girondins Bordeaux

V tabulce druhé Bordeaux zajíždí na hřiště knížecího klubu z Monaka. Hosty čeká velice těžké utkání, domácí tým sedm zápasů v řadě na svém stadionu neprohrál.