Sigma Olomouc Česko - Sigma Olomouc - Zprávy

Preview: Sigma Olomouc - FK Teplice

Tohle bude boj. Veledůležitý zápas pro oba soupeře, remíza nic neřeší, hráči musí tudíž makat "naplno" do poslední minuty, jde tu totiž o Evropské poháry, což rozhodně není malá motivace. Samotný tým hostí nazývá toto střetnutí zápasem roku!

Slovan Liberec - Sigma Olomouc 0:1

Slovan doma podlehl Olomouci nejtěsnějším rozdílem 0:1. Jediný gól zápasu vstřelil až v samotném závěru zápasu střídající hráč hostí Tomáš Janotka.

Preview: Slovan Liberec - Sigma Olomouc

Toto by při ideální konstelaci hvězd mohl být zápas jako hrom. Domácí, kteří po většinu sezóny hrají spíše ze zhuštěného defenzivního bloku, v domácích zápase vystrkují růžky i do útočné fáze, a díky vypadnutí z Poháru ČMFS pro ně vede cesta do Evropy pouze přes ligu.

Sigma Olomouc - České Budějovice 1:1

Remízový král z Budějovic opět nezklamal a připsal si bod za plichtu ze hřiště Olomouce. Budějovičtí od 51. minuty prohrávali po vlastenci Riegla a vyrovnali až v 83. minutě zásluhou Sedláčka.

Preview: Sigma Olomouc - České Budějovice

Sigma se po nevalném vstupu do jarní části soutěže pomalu zvedá. V minulém kole dokázala na těžkém terénu pražského Žižkova vybojovat tři body a v domácím utkání proti "betonářům" z Budějovic bude chtít v tomto trendu pokračovat.

Černý chce velkoklub, ale až později

Skotské deníky v posledních dnech plní spekulace o budoucnosti Tomáše Černého. Brankář Sigmy Olomouc hostuje v Hamiltonu a ten má o jeho služby zájem i nadále, do všeho se ale údajně přimotaly také glasgowské veklokluby Rangers a Celtic. Těm by se Černý nebránil, ovšem až v budoucnosti...

Ščasný: Tohle byl asi poslední hřebíček do rakve

Žižkovský kouč Zdeněk Ščasný se po prohře s Olomoucí pomalu začal smiřovat se sestupem. "Tohle byl asi poslední hřebíček do rakve. V domácích zápasech se od nás trošku odvrátilo štěstí, ale na to se nehraje. Prohráli jsme zápas, a to nás víceméně posílá do sestupových vod."

Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 1:2

Smůla provází Žižkov i nadále. Ve druhém poločase předčila mírného favorita a měla mnoho šancí, jak získat tak toužené tři body. Místo toho pokračuje série výher Olomouce, která tak ještě možná promluví v boji o poháry.

Preview: Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc

Ve formě hrající Olomouc bude přivítána v nedělním dopoledni Žižkovem, který stále čeká na své první jarní vítězství. Sestup versus poháry se tak utkají v přímém souboji.

Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:0

Vedoucí Slavia nezvládla utkání na Andrově stadiunu v Olomouci, domácí Sigma si po trefě Davida Kobylíka připsala cenné vítězství 1:0.

Preview: Sigma Olomouc - Slavia Praha

Nedělní program 22. kola uzavře televizní duel mezi Olomoucí a Slavií. Hanáci budou chtít doma potvrdit vítězství z Brna, zatímco sešívaní se budou chtít opět více přiblížit k obhajobě mistrovského titulu.

1. FC Brno - Sigma Olomouc 1:2

V moravském derby dokázala hostující Olomouc porazit ve velmi vyrovnaném utkání Brno. Velký podíl na výhře měli oba střelci Hudec s Janotkou, ale také dobře chytající brankář Drobisz.

Preview: 1. FC Brno - Sigma Olomouc

Před televizními kamerami bude Brno hostit devátou Olomouc. Oba týmy mají co napravovat. Domácí odčinit debakl od Sparty a Hanáci domácí porážku od Kladna.

Černý má jasno, rád by zůstal v Hamiltonu

Tomáš Černý před sebou má závěr sezony a zároveň jednání o své budoucnosti. 23letý brankář hostuje ze Sigmy Olomouc v Hamiltonu, kde se mu daří. Není proto žádným překvapením, že by ve skotském klubu rád zůstal ještě déle...

Olomouc chystá čistku, Psotka se o pozici bát nemusí

Ani pět zápasů bez vítězství neohrozí podle vedení klubu pevnou pozici trenéra Zdeňka Psotky u fotbalistů Olomouce. Kouč Sigmy však po nedělní prohře s Kladnem nevyloučil, že několika změnami pročistí hráčský kádr.