Sigma Olomouc Česko - Sigma Olomouc - Zprávy

Preview: Sigma Olomouc - FK Jablonec

Dokáže Jablonec využít zaváhání Teplic a vyhoupne se do čela tabulky nejvyšší české soutěže? Podaří se Hanákům poprvé v této sezóně zvítězit před domácím publikem? To se dozvíme v neděli večer na Andrově stadionu v Olomouci.

Nebyla to náhoda, řekl Procházka o gólu z poloviny hřiště

Skvostný zásah obránce Jana Procházky dopomohl fotbalistům Kladna k vítězství 2:1 v Olomouci. Třicetiletý bek zaskočil velezkušeného gólmana Drobisze už po šesti minutách lobem z poloviny hřiště. "Nebyla to náhoda, skutečně jsem měl v úmyslu dát gól," řekl Procházka po utkání novinářům.

Sigma Olomouc - SK Kladno 1:2

Mizerný výkon Olomouce musel tři a půl tisíce diváků otrávit. Kuriózní gól z úvodu zápasu jako by srazil svěřence trenéra Psotky do šedivého podprůměru, naopak Kladno si s přehledem vedení hlídalo.

Preview: Sigma Olomouc - SK Kladno

Nic jiného než vítězství si nepřipouštějí fotbalisté Olomouce, kteří doma přivítají o tři body horší tým Kladna. Ten si v uplynulém kole připsal premiérové vítězství v lize.

Kaščákova smolná Boleslav: okradení, zlomený nos a ztracená výhra

Kapitán olomouckých fotbalistů Marek Kaščák už výjezdy do Mladé Boleslavi nikdy nebude mít v oblibě. Sedmadvacetiletý záložník byl ráno nejdříve okraden v hotelu pak musel střídat kvůli zlomenému nosu a nakonec se až v útrobách stadionu dozvěděl, že jeho spoluhráči pouhé čtyři minuty před koncem ztratili vítězství poté, co Boleslav vyrovnala z penalty.

FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 2:2

V komorní atmosféře se na mladoboleslavském stadionu představil silný protivník z Hané, Sigma Olomouc. Ta hrála od 33.minuty bez vyloučeného Hubníka, avšak ani to jí nezabránilo vstřelit dvě branky a po dramatickém průběhu si tak vybojoval alespoň bod.

Preview: FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc

Zakončení sedmého kola Gambrinus ligy se uskuteční v Mladé Boleslavi, tam přijede Sigma Olomouc, tedy celek, který se probojoval v minulé sezoně do evropských pohárů právě na úkol Boleslavi. Oběma celkům se příliš nedaří.

Chovanec o remíze v Olomouci: Je to pro nás ztráta

Olomouc nepřestřihla ani jednu ze dvou negativních sérií: přes 11 let doma proti Spartě bez vítězství a hlavně bez výhry už pět ligových kol. Trenér Zdeněk Psotka se na hráče hněval především za první část zápasu.

Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:1

Po sparťanské první půli přišlo ve druhém poločase velké zlepšení domácích, které nakonec znamenalo vyrovnávací trefu. Olomouc tak už popáté za sebou nedokázala v lize zvítězit, Sparta naopak po dvou utkáních ztratila.

Preview: Sigma Olomouc - Sparta Praha

Po Evertonu dorazí na Hanou další fotbalový tahák. Na místním Andrově stadionu se představí pražská Sparta, a tak se dá očekávat velice zajímavý souboj nejen na hřišti, ale i v hledišti.

Olomouc doma vybojovala remízu, postupuje Everton

Svěřenci trenéra Psotky se loučí těsně před branami Evropské ligy. Špatně zvládnutá taktika proti oslabenému soupeři dlouho zamezovala vstřelení gólu, v závěru poločasu se dokonce Everton ujal vedení. Ten i přes inkasovaný gól v závěru s přehledem postoupil do dalších evropských bojů.

Olomouc nemá co bránit, na Everton chce udeřit velkou ofenzivou

Frontálním útokem chtějí vzít fotbalisté Olomouce branku anglického Evertonu ve čtvrteční odvetě 4. předkola Evropské ligy. Po prohře 0:4 v prvním utkání ani nemají jinou možnost. Musejí dát minimálně čtyři góly, jinak se pro letošní sezonu s evropskými poháry rozloučí.

Tři české kluby chtějí stvrdit postup, další věří v zázrak

Zřejmě naposledy se na letošní pohárové scéně představí ve čtvrtek večer pět českých klubů. Tři z nich mají svoji postupovou bitvu rozehranou nadějně a chtějí potvrdit dobrý základ z úvodního duelu, ani další dva ale předem neskládají zbraně a chtějí se pokusit o zázrak.

1. FK Příbram - Sigma Olomouc 2:1

Po prohře na Slovácku si Olomouc nezlepšila náladu ani v Příbrami. Po prvním děsivém poločase se sice rychle dostala do vedení, nicméně Pleško zavelel k obratu gólem a na vítězný poté i sám přihrál.

Preview: 1. FK Příbram - Sigma Olomouc

Deset let čekání na vítězství na stadionu na Litavce se Olomouc pokusí ukončit v neděli, kdy přicestuje do Příbrami, která v posledním ligovém zápase podruhé zakusila hořkost porážky.