Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Před duelem Bohemians panovala nervozita kvůli vstupenkám

Počátek dnešního utkání Bohemians Praha a vršovického klubu Bohemians 1905 provázela nervózní atmosféra. Pořadatelé totiž před utkáním na Strahově zavřeli většinu pokladen, takže se fanoušci hostů, kteří měli velkou převahu, nemohli včas dostat do hlediště. Obě znesvářené strany pro to mají diametrálně odlišná vysvětlení.

Bohemians Praha - Bohemians 1905 0:0

Derby dvou Bohemek skončilo smírně, když se oba týmy rozešly po bezbrankové remíze. Zápas nabídl choreo v podání fanoušků Bohemians 1905, kteří roztáhli během zápasu transparenty s nápisy jako "Střížkov - vrchol trapnosti" nebo "Kdo lže, ten krade".

Preview: Bohemians Praha - Bohemians 1905

Strahov se připravuje na Pochod za Bohemku. V neděli ho totiž jistojistě čeká emočně nejvyhrocenější zápas od doby, co hostí domácí zápasy Střížkovu.

Střížkov skokově zdražil vstupné, svaz mu v tom nemůže zabránit

Klub Bohemians Praha před nedělním domácím zápasem s rivalem Bohemians 1905 na Strahově skokově zdražil vstupné. Jednotnou cenu funkcionáři stanovili na 300 korun, i když měli dosud všichni fanoušci vstup zdarma. Vedení Bohemians 1905 se kvůli tomu obrátilo na Českou obchodní inspekci i na fotbalový svaz, u něj ale neuspělo.

Hoftych: Nastartovala nás ta penalta

Kouč Bohemians 1905 Pavel Hoftych svůj tým po remíze 1:1 ve vršovickém derby s mistrovskou Slavií pochválil. "Myslím, že to byl náš nejlepší výkon v sezoně hlavně proto, že proti nám stálo nejlepší mužstvo, že to bylo vršovické derby. Parametry obou mužstev i diváckými parametry to byl takový nejlepší zážitek. Slavia nás vybičovala k maximu, kterého jsme asi v tuhle chvíli schopni," řekl Hoftych na tiskové konferenci.

Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:1

Fotbalisté pražské Slavie nezlomili desetileté čekání na výhru v Dolíčku a v dnešním vršovickém derby proti domácím Bohemians 1905 získali jen bod za remízu 1:1. Mistra poslal v 63. minutě do vedení z penalty Belaid, za "Klokany" za chvíli srovnal Štohanzl.

Preview: Bohemians 1905 - Slavia Praha

Pod umělými světly v Ďolíčku pískne v sobotu chvíli před osmou večerní do píšťalky sudí Damková, aby zahájila prestižní vršovické derby mezi domácími Bohemians a Slavií.

FK Teplice - Bohemians 1905 1:0

Teplice si doma poradily s Bohemians 1905 a vyhrály 1:0. Jediný gól dal v 78. minutě Smejkal a zhruba po hodině hry byl vyloučen hráč pražanů Rychlík.

Preview: FK Teplice - Bohemians 1905

Udržet si vedení v tabulce nejvyšší fotbalové soutěže, takový cíl budou mít fotbalisté Teplic v nedělním utkání, kdy přivítají tým Bohemians 1905, jenž v posledních dvou zápasech naplno bodoval.

Bohemians 1905 - České Budějovice 2:0

Bohemka doma vyzrála na Budějovické a vyhrála 2:0. Obě branky padly v druhém poločase, a to zásluhou nejprve Škody a poté Kaufmana.

Bohemians se utkají s Budějicemi

Remízový král z Českých Budějovic by se mohl přejmenovat na aktuálnější "neúspěšný král". Dynamo totiž z posledních čtyř zápasů nevydolovalo ani bod, pověstnou remízu si navíc připsalo jen jednu. Dnes ale změří síly s týmem, proti kterému se mu tradičně daří - Bohemians 1905.

Hoftych: Nakonec rozhodl šťastný okamžik, jenže to k fotbalu patří

Kuriózní situace rozhodla první duel šestého kola první ligy. Mladá Boleslav svého soupeře jasně přehrála, ale doplatila na špatnou koncovku a nakonec přišla o tři body, premiérově na svém hřiště v této sezóně. Podle Dušana Uhrina ale nerozhodla jen branka v nastavení, ale také špatná střelecká potence a promarněný první poločas.

FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905 0:1

Ani zvýšená převaha po změně stran nevedla k mladoboleslavskému gólu. Bohemians naopak v poslední minutě otřásli celou Boleslaví a připisují si letošní první, a o to překvapivější, vítězství.

Preview: FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905

Boleslavští se potřebují oklepat z prohry na pražské Letné, a k tomu by jim mohli dobře posloužit Bohemians. Ti totiž stále před úvodním zápasem šestého kola stále čekají na první ligovou výhru.

Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 0:1

Opět solidně naplněný Ďolíček ani na potřetí neviděl domácí vítězství. Po předvedené hře si Plzeň odváží zasloužené tři body.