Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Manchester United jede s prázdnou z Wolverhamptonu

Domácím fanouškům se zatajil dech bezprostředně po úvodním hvizdu, když si míč vzal Lingard, okamžitě si to namířil směrem k brance a nebýt jeho nepřesného zakončení, mohlo se jednat o jeden z nejrychlejších gólů v historii Premier League. Obrana Wolverhamptonu byla tedy už v první minutě utvrzena v tom, že pro úspěch bude bezpodmínečně nutné se soustředit po celou dobu zápasu.

Burnley překvapilo rozjetý Wolverhampton a zvítězilo 2:0

Burnely dokázalo přerušit svou sérii čtyř ligových proher v řadě za sebou ve vhodnou chvíli a nyní oživilo své naděje na záchranu, když před vlastními fanoušky zdolalo rozjetý Wolverhampton v poměru 2:0. Hosté tak podruhé během krátké chvíle prohráli na půdě kandidáta sestupu (před měsícem v Huddersfieldu 0:1) a nenavázali na nedávný senzační úspěch ze čtvrtfinále FA Cupu, kdy zdolali favorizovaný Manchester United po výsledku 2:1.

Man Utd letos na Wolves ještě nevyzrál, nyní má třetí šanci

Ani jednou zatím letos Manchester United nevyzrál na Wolverhampton. Nyní má již třetí šanci pokořit nováčka, který pokukuje po pohárové Evropě. Ani hosté by si neměli dovolit zaváhat, neboť svádí nelítostný boj o Ligu mistrů.

Preview: Burnley FC - Wolverhampton Wanderers

Zatímco loni platilo Burnley za zjevení Premier League, o rok později je situace na Turf Moor obrácená zcela naruby. Tým Seana Dyche s vypětím všech sil přetrvává jen těsně nad sestupovými příčkami a v sobotní odpoledne se utká s týmem, který jej letos v roli nejpříjemnějšího překvapení nahrazuje, tedy Wolverhamptonem.

Z útočníka Jiméneze se má stát nejdražší posila v historii Wolverhamptonu

Raúl Jiménez by chtěl i nadále hrát za Wolverhampton Wanderers a toto přání se mu pravděpodobně splní. Mexický útočník v týmu nováčka anglické nejvyšší soutěže hostuje z Benfiky a Vlci mají eminentní zájem o trvalý přestup, svědčí o tom fakt, že z Jiméneze hodlají udělat nejdražší posilu ve své historii...

Chelsea FC - Wolverhampton Wanderers 1:1

Blues se nepodařilo stáhnout manko na první čtyřku, když v neděli na Stamford Bridge pouze remizovala s Wolverhamptonem 1:1. Domácí byli po celý zápas lepším celkem, skvěle bránící hosté je však nepouštěli do velkých příležitostí. Na startu první půle se navíc dostali do senzačního vedení, které jim nakonec až v nastaveném čase vzal parádní střelou Eden Hazard.

Preview: Chelsea FC - Wolverhampton Wanderers

Sobotního zaváhání Tottenhamu může využít Chelsea, která pokud by zvládla ligový duel s Wolverhamptonem a zároveň pak také dohrávku s Brightonem, mohla by z ničeho nic poskočit dokonce na třetí příčku o bod právě před svého londýnského rivala. Svěřenci Maurizia Sarriho se po debaklu od Manchesteru CIty a následující prohře s Manchesterem United zdá se konečně oklepali a své výkony vrátili na požadovanou úroveň. Nicméně do konce ligového ročníku zbývá ještě dost zápasů a boj o umístění v první čtyřce bude nesmírně zajímavý, však si na něj brousí zuby hned čtveřice týmů. Nedělní zápas navíc pro domácí nebude nic snadného, na Stamford Bridge přivítají Wolverhampton, který se nachází v dobré pohodě a svou kůži rozhodně nedá lacino.

Wolverhampton Wanderers - Cardiff City 2:0

Wolverhampton si v sobotu odpoledne s přehledem poradil s Cardiffem, když o vítězství rozhodl dvěma přesnými zásahy již v prvním poločase. Díky třem bodům se tak Vlci momentálně vyhřívají na solidní sedmé příčce tabulky, to Cardiff má starosti úplně opačné - třetí prohra v řadě znamená setrvání na sestupové, osmnácté příčce tabulky s dvoubodovou ztrátou na Southampton. Svěřenci Neila Warnocka mohou být alespoň rádi za to, že Saints na Old Trafford v poslední minutě základní hrací doby přišli o remízu a náskok se jim nepodařilo navýšit.

Wolverhampton je v lehkém útlumu, nyní hostí Cardiff

Po dlouhé úspěšné sérii utkání, díky níž se Wolves vyšplhali až na sedmé místo, se jim v posledních týdnech příliš nedaří a připsali si tři zbytečné ztráty. Zpátky na vlně porážek je Cardiff, který v posledních zápasech utrpěl debakly.

Huddersfield po čtvrt roce vyhrál, doma udolal Wolverhampton

Pozdě, ale přece! Na to, jestli tenhle úspěch bude mít vliv na konečné umístění, si ještě nějakou chvíli počkáme, Huddersfield každopádně výhrou nad Wolves udělal obrovsky důležitý krok, jímž vykřesal alespoň mizivou naději na záchranu. Na vítězství totiž Terriers čekali tři měsíce - tehdy na konci listopadu porazili právě Wolverhampton.

Preview: Huddersfield Town - Wolverhampton Wanderers

Už jen na týdny se počítá ligová budoucnost Huddersfieldu. Terriers už se takřka jistě vrátí do Championship, odkud do Premier League postoupili před dvěma lety. Nesourodý celek však letos našel svůj strop, předvádí nejhorší fotbal v lize a zachránit by ho mohl jenom zázrak. O zachování naděje budou svěřenci Jana Siewerta bojovat proti ambicióznímu Wolverhamptonu.

AFC Bournemouth - Wolverhampton Wanderers 1:1

Zasloužená remíza po třech penaltách a urputném boji se zrodila v souboji Bournemouthu s Wolverhamptonem.

Wolverhampton bojuje o poháry, o body se uchází v Bournemouthu

Málokdo má v Premier League takovou formu jako Wolverhampton. Svěřenci Nuna Espirita Santa neprohráli v lize a FA Cupu už sedm utkání v řadě a je v jasné pole position v boji o sedmé místo. To by mohlo v určitém případě znamenat účast v příštím ročníku Evropské ligy, a právě o tu se Wolves uchází. Teď potřebují body z Bournemouthu.

Wolves dlouho prohrávali, nakonec opět srovnali v nastavení

Když hrajete proti Wolverhamptonu, musíte zůstat koncentrováni do poslední vteřiny. Tentokráte se o tom přesvědčili fotbalisté Newcastlu, kteří se na začátku druhé půle dostali do vedení díky Haydenovi, v pětadevadesáté minutě jim však vítězství sebral Boly.

Rozjetí Wolves přivítají v dohrávce kola Newcastle

Wolverhampton hraje ve formě a hodlá udržet sedmou pozici. Šanci na zvýšení náskoku má v pondělí proti Newcastlu, který letos zuby nehty bojuje o holé přežití v Premier League.