Leicester City Anglie - Leicester City - Zprávy

Selhurst Park uvidí souboj ze druhé poloviny tabulky

V rámci 7. kola anglické Premier League přivítá Crystal Palace na svém trávníku v Selhurst Parku trápící se Leicester. Svěřenci kouče Rodgerse se zatím ne a ne dostat na vítěznou vlnu a v lize spíše paběrkují. Jen o trochu hůře jsou na tom Eagles, a tak není divu, že utkání nemá jasného favorita.

Legia zaskočila Leicester, trefil se Emreli

O překvapivý výsledek se postarala Legia Varšava. Přemožitel pražské Slavie z předkola Evropské ligy zvítězil gólem Emreliho 1:0 a ve skupině C má po dvou zápasech plný počet bodů. Naopak anglický celek má jen jeden a v příštích zápasech proti Spartaku bude muset přidat.

Legia vyzve na domácím stadionu Leicester City

Po výhře v Moskvě má Legia Varšava výbornou výchozí pozici a další body se pokusí přidat proti silnému Leicesteru City. Angličané před čtrnácti dny dělily body s Neapolí a proto jde Legia do čtvrtečního utkání jako překvapivý lídr skupiny.

Burnley už se radovalo z vítězného gólu, po zásahu VAR ale bere jen bod

Další ztrátu si v rámci šestého kola připsal Leicester. Ten v domácím utkání proti Burnley prohrával po vlastenci Vardyho, který vzápětí dokázal srovnat a zareagovat i na Cornetovu trefu. A jelikož Woodova branka v nastavení neplatila, zní konečný výsledek 2:2.

Leicester se pokusí zastavit trápení proti Burnley

"Liškám" z Leicesteru se zatím v letošní sezoně příliš nedaří, a proto si budou chtít napravit reputaci v šestém kole Premier League proti Burnley. Domácí jsou dvanáctí, avšak hosté až předposlední.

Leicester nečekaně padl v Brightonu

Překvapení přinesl duel pátého kola Premier League mezi Brightonem a Leicesterem City. Za domácí se z penalty trefil Maupay a Welbeck, za Lišky snižoval Vardy.

Leicester vyráží na jih, vyzve Brighton

Brighton & Hove Albion vyzve v pátém kole Premier League Leicester City. Poměrně překvapivě jsou na tom nyní v tabulce lépe domácí, kteří jsou šestí. Lišky jsou až dvanácté.

Osimhen dvěma góly z druhé půle přisoudil Neapoli aspoň remízu na půdě Leicesteru

Očekávaný šlágr skupiny C nabídl celkem čtyři branky, a protože se urodila konečná remíza, zůstala na vedoucí příčce Legia, jež o den dříve vyhrála na půdě Spartaku Moskva. Leicester přitom ještě zhruba pětadvacet minut před koncem vedl o dva góly, Neapol se však nevzdala, zaznamenala dva přesné zásahy a dotáhla nakonec své počínání aspoň k zisku jednoho bodu.

Bitva favoritů Evropské ligy: Leicester doma přivítá Neapol

Tohle střetnutí by mělo být jednou z největších ozdob hlavní fáze letošního ročníku Evropské ligy. Leicester společně s Neapolí rozhodně mají ambice na to pokračovat v této soutěži i v jarní části sezóny a bezpochyby hodlají usilovat o první dvě postupová místa. Moskevský Spartak a polská Legia, tihle soupeři pak čekají v následujícím průběhu základních skupin.

Citizens vyloupili King Power Stadium

Leicester City prohrál v domácím zápasu čtvrtého kola Premier League s Manchesterem City 0:1. Jedinou branku šlágru kola si ve druhém poločase připsal Bernardo Silva.

Leicester a Manchester City se poperou o to, kdo udrží krok se špičkou

Dva celky se shodným bodovým ziskem, avšak naprosto odlišným skóre, se střetnou v sobotu odpoledne v Leicesteru. Domácí celek přivítá Citizens, kteří po nezdaru v prvním kole předvedli skvostné výkony.

Norwich těsně podlehl Leicesteru

Norwich zatím stále čeká na své první body v tomto ročníku, nic na tom nezměnil ani sobotní zápas s Leicesterem, který "Kanárci" trochu smolně prohráli 1:2. Na vedoucí gól Vardyho dokázal ještě do poločasu odpovědět z pokutového kopu útočník Pukki, protože se ale patnáct minut před koncem trefil ještě Albrighton, zůstaly všechny tři body v rukou svěřenců manažera Brendana Rodgerse.

Vyzraje Leicester na Norwich?

Norwich City vyzve ve třetím kole Premier League Leicester City. Domácí celek nezačal sezonu vůbec dobře, po dvou zápasech se krčí na posledním místě se skóre 0:8. Leicester je díky jedné výhře ve středu tabulky.

West Ham si pohrál s Leicesterem, Antonio překonal klubový rekord

Po úspěšném výletu do Newcastlu se West Ham střelecky vyřádil také na Leicesteru. Po dalších čtyřech vstřelených brankách se "Hammers" posunuli do čela Premier League. Velký večer prožil útočník domácích Michail Antonio, jenž se stal historicky nejlepším střelcem klubu v Premier League.

West Ham vyzve v dohrávce Leicester

West Ham United hostí v utkání druhého kola Premier League Leicester City. "Kladiváři" zvládli první kolo a připsali si tři body, stejně se dařilo i "Liškám", i když s menším brankovým apetitem.