Leicester City Anglie - Leicester City - Zprávy

Leicester chtěl odložit utkání s Tottenhamem, Premier League žádost zamítla

Vedení Premier League zamítlo žádost Leicesteru o odložení nejbližšího ligového utkání z důvodu nákazy koronaviru v týmu a velkému počtu zraněných hráčů. "Lišky" mají podle kouče Brendana Rodgerse mimo hru devět fotbalistů, přesto ve čtvrtek nastoupí k domácímu utkání proti Tottenhamu, pro který to bude první zápas po skončení karantény.

Leicester hravě sfouknul Newcastle

Leicester City porazil v šestnáctém kole Premier League Newcastle United jednoznačně 4:0. Dvě branky "Lišek" si připsal Youri Tielemans, po jedné Patson Daka a James Maddison.

Naváže Newcastle v Leicesteru na předchozí vítězství?

První vítězství v probíhající sezoně si v minulém kole připsali fotbalisté Newcastlu. Ti nyní míří na půdu Leicesteru, jenž má rovněž podstatně větší ambice, než jaké je jeho tabulkové postavení.

Rodgerse zklamala defenziva, o Konferenční lize zatím nic neví

Leicester po dramatickém závěru skupiny C v Evropské lize končí. Ve šlágru 6. kola skupinové fáze podlehl v přímém souboji o postup 2:3 Neapoli a zahraje si jen vyřazovací část Konferenční ligy, v níž může narazit i na pražskou Slavii. Manažer "Lišek" Brendan Rodgers se musel kvůli koronaviru obejít bez několika hráčů a po utkání litoval slabé defenzivy svého týmu. Zároveň přiznal, že o nově vzniklé soutěži zatím příliš informací nemá.

Neapol slaví postup nad Leicesterem. Dvěma góly se pod to podepsal Elmas

Neapol to dokázala! Doma zvládla utkání s Leicesterem lépe, vstřelila mu v úvodu do obou poločasů klíčové branky a přečkala i množství soupeřových šancí. Proto postupuje ze druhého místa dál, zatímco Leicester čeká jen Konferenční liga.

Neapol hraje o všechno. Musí porazit Leicester

Skupina C zatím nabízí vyrovnanou podívanou, kde má každý tým šanci zazářit a postoupit. Mezi prvním a posledním týmem je rozdíl jen dvou bodů. Všechno ale jednou končí a dost možná se rozhodne právě pod Vesuvem. Do Neapole totiž jede první Leicester.

Aston Villa otočila duel s Leicesterem a bere další tři body

Léčba Stevenem Gerrardem má ve Villa Parku další úspěšné pokračování. Villans totiž v atraktivním souboji dokázali otočit nepříznivé skóre a Leicester nakonec díky dvěma brankám stopera Konsy přemohli 2:1. Hosty sice rychle do vedení dostal záložník Barnes, domácí ale bleskově odpověděli a v druhé půli dokázali strhnout vedení na svou stranu. Pro ty, co sledují výkony letošního Leicesteru, nebude jistě žádným překvapením, že oba inkasované góly přišly po standardních situacích...

Leicester míří do Villa Parku

Aston Villa se v patnáctém kole Premier League střetne s Leicesterem City. Oba celky dělí v průběžné tabulce pouhé tři body, ale určitě se pohybují hlouběji, než by si přály. Domácí jsou totiž třináctí a hosté desátí.

Southampton dvakrát vyrovnal, na výhru ale nedosáhl

Leicester se stále nemůže dostat na vítěznou vlnu a platí to i po utkání čtrnáctého kola na půdě Southamptonu. Lišky může těšit fakt, že dokázaly hned dvakrát vymazat náskok soupeře, duel skončil remízou 2:2.

Leicester musí proti Southamptonu zabrat

Southampton hostí ve čtrnáctém kole Premier League Leicester City. Oba celky by se určitě viděly v tabulce na lepších příčkách, domácí jsou patnáctí a hosté na desátém místě.

"Lišky" ve sněhové vánici přetlačily chybující Watford

Strhující první poločas otevřel gólem v 16. minutě domácí Maddison, na druhé straně srovnal z penalty King. Foxes si ale vzali vedení zpět a po dvou zásazích Vardyho vedli po první půli 3:1. Po přestávce sice snížil Dennis, ale o osm minut později skórovali i domácí, kdy se trefil Lookman a uzavřel na konečných 4:2.

Ranieri proti "svým"

Leicester City se ve třináctém kole Premier League utká s Watfordem. Oba celky dělí v průběžné tabulce pouze dva body, ale určitě by si přáli bát ve vyšších patrech, protože domácí jsou třináctí a hosté šestnáctí.

Leicester podle očekávání zdolal Legii a vyhoupl se do čela skupiny C

Lišky z Leicesteru naplnily papírové předpoklady proti trápící se Legii, během úvodních třiatřiceti minut vsítily hned tři branky a nakonec svého protivníka přehrály po výsledku 3:1. Díky tomu se dostaly do čela skupiny s osmi body a o přímý postup do osmifinále druhé nejprestižnější evropské klubové soutěže budou bojovat v italské Neapoli, kde k jistotě udržení prvního místa potřebují zvítězit.

Leicester se bude chtít vyhoupnout do čela skupiny C proti mizerně hrající Legii

Skupina C je před závěrečnými dvěma zápasy asi nejvíce zamotaná a do osmifinále může vskutku postoupit úplně kdokoli. Ve vedení se stále nachází italská Neapol, ta ale ve středeční předehrávce 5. kola prohrála s ruským Spartakem (1:2) a oba soupeři proto mají na kontě sedm bodů. Legia svými výkony v úvodu překvapovala a je třetí se šesti body, naopak jeden z největších favoritů Leicester vybojoval pět bodů a prozatím mu patří úplně poslední pozice.

Chelsea si snadno poradila s Leicesterem

Londýnská Chelsea potvrdila roli favorita a přehrála Leicester City jednoznačně výsledkem 3:0. Vedoucí celek tabulky předvedl parádní první půli, ve které si vypracoval dvoubrankový náskok a krom toho ještě neproměnil několik velkých příležitostí. Druhé dějství nabídlo vyrovnanější podívanou, Leicesteru se ovšem snížit nepodařilo, naopak ještě jednou inkasoval a musel se tak smířit s další domácí porážkou.