Fulham FC Anglie - Fulham FC - Zprávy

Další články

Spurs v městském derby zamíří na Fulham

Čtvrté místo v tabulce Premier League může Tottenhamu Hotspur patřit už v sobotu, kdy se Spurs vydají na krátkou cestu na londýnské derby do Craven Cottage, kde ve 29. kole vyzvou dvanáctý Fulham.

Wolverhampton zůstal pro Fulham zakletý, ofenzivní esa "Vlků" zastoupili krajní beci

Fulham sice dokázal poprvé od roku 2016 skórovat na Molineux Stadium, přesto ve 28. kole Premier League prohrál s Wolves 1:2. Fanoušci domácích měli před utkáním starosti s tím, kdo bude střílet góly, jelikož zranění Hee-Chan Hwang a Matheus Cunha obstarali téměř polovinu všech branek The Wanderers v tomto ligovém ročníku. Odpovědi na jejich otázky nakonec přinesli krajní obránci, když v 52. minutě otevřel skóre Rayan Aït-Nouri a o čtvrt hodiny později měl velký podíl na zvýšení vedení Nelson Semedo, byť tento zásah byl nakonec označen jako vlastní.

Vlci přivítají na Molineux nebezpečný Fulham

V sobotu odpoledne je na programu utkání anglické Premier League mezi domácím Wolverhamptonem Wanderers a londýnským Fulhamem. Wolves minulý týden po sérii dobrých výsledků padli v Newcastlu, naopak svěřenci Marca Silvy překvapivě doma porazili Brighton.

Fulham po vyloupení Old Trafford vyzrál pod velením Wilsona na Brighton

Fotbalisté Fulhamu porazili ve 27. kole anglické Premier League na svém hřišti Brighton 3:0. Domácí o výsledku rozhodli již v prvním poločase, kdy skóre otevřel ve 21. minutě Harry Wilson. Ten následně ještě vymyslel nádherný centr na Rodriga Munize, jenž potvrdil střeleckou formu a stvrdil výhru domácích. Fulham tak s Brightonem v anglické nejvyšší soutěži znovu neprohrál a navázal na překvapivou výhru z minulého týdne na Old Trafford.

Fulham na svém stadionu přivítá Brighton, který bojuje o pohárovou Evropu

Program 27. kola anglické Premier League otevře hned šest sobotních duelů hraných od 16:00. Jedním z nich bude také střetnutí londýnského Fulhamu, který minulý týden vyloupil Old Trafford, a silným Brightonem. Racci naposledy ztratili body doma proti Evertonu.

Fulham poslal k zemi vítězné tažení Rudých ďáblů, na Old Trafford úřadovali Nigerijci

Fotbalisté Manchesteru United přerušili čtyřzápasovou vítěznou ligovou sérii, když ve 26. kole Premier League nestačili na Fulham v poměru 1:2. Domácí celek se v ofenzivě po většinu utkání až nečekaně trápil, v dresu hostů naopak po hodině hry zazářil přesnou trefou Calvin Bassey. Premiérový gól nigerijského reprezentanta v nejvyšší anglické soutěži dokázal až v 89. minutě negovat Harry Maguire, poslední slovo však měl v sedmé minutě nastavení další finalista Afrického poháru v dresu Chalupářů Alex Iwobi.

Manchester United se utká s Fulhamem

V sobotu se na televizní obrazovky vrací Premier League, jedním z největších taháků 26. kola anglické nejvyšší soutěže bude duel na Old Trafford mezi zlepšujícím se Manchesterem United a londýnským Fulhamem. Domácí fotbalisté vyhráli posledních pět soutěžních utkání a v letošním kalendářním roce ještě ani jednou neprohráli, naopak hosté se v posledních týdnech trápí.

Watkins pádí za klubovým rekordem, dvěma góly poslal Aston Villu do top čtyřky

Fotbalisté Aston Villy po dvou soutěžních porážkách potvrdili roli favorita, když ve 25. kole Premier League porazili domácí Fulham 2:1. V prvním poločase se sice hráči mohli radovat hned ze čtyř branek, po dvou na obou stranách, avšak kvůli třem postavením mimo hru mohl být uznán pouze gól Ollieho Watkinse. Ten se prosadil i po změně stran, a posunul tak svůj tým na čtvrté místo před Tottenham. Anglický kanonýr se v aktuálním ročníku přímo podílel už na 23 trefách, více přitom v klubové historii zvládl pouze Dwight Yorke v sezoně 1995/1996, a to 27.

Fulham prověří Aston Villa

Fulham si v minulém kole připsal premiérovou ligovou výhru v novém roce a v sobotu jej doma čeká Aston Villa. Ta naposled padla s Man Utd, čímž se její náskok na ostatní týmy atakující pohárové umístění zase o trochu ztenčil.

Fulham bez problému vyřídil Bournemouth a doma jej porazil poprvé v historii

Fotbalisté Fulhamu v duelu 24. kola Premier League přehrál Bournemouth 3:1 a po třech zápasech se v nejvyšší soutěži konečně dočkal plného bodového zisku. I přesto, že Třešně nehrály špatně, byli Chalupáři smrtící ve využívání šancí. Už po pěti minutách se prosadil Bobby De Cordova-Reid, který pak ještě hlavičkou připravil druhý gól pro důrazného Rodriga Munize, jenž se nakonec trefil i po změně stran. Domácí tak výhrou psali historii, jelikož se jim vůbec poprvé povedlo Bournemouth porazit v soutěžním klání před vlastním publikem.

Souboj sousedů v tabulce uvidí diváci na Craven Cottage

Fulham se v současné chvíli trápí a premiérové vítězství v novém roce si bude chtít připsat proti Bournemouthu, který je v tabulce těsně před ním s náskokem jediného bodu.

Burnley se vzpamatovalo z dvougólového manka. Trn z paty mu vytrhl host z Chelsea

Burnley na svém stadionu remizovalo ve 23. kole Premier League s Fulhamem 2:2. Hosté se prvního vítězného vzájemného střetnutí od srpna 2018 nedočkali navzdory tomu, že už ve 21. minutě vedli o dva góly. Krátce po hodině hry totiž nastoupil na trávník David Datro Fofana a dvěma zásahy, přičemž ten vyrovnávací si schoval až do závěrečného nastavení, stanovil výsledné skóre. Kmenový hráč Chelsea, jenž podzimní část sezony strávil na neúspěšném hostování v Unionu Berlín, si tím otevřel střelecký účet v novém působišti.

Fulham míří na Burnley

Střet dvou celků ze spodní poloviny tabulky uvidí fanoušci Burnley, ne jehož půdu dorazí londýnský Fulham. Domácí Clarets jsou momentálně předposlední se sedmibodovou ztrátou na záchranu, Cottagers mají pozici přeci jen lepší, jsou třináctí.

Sháňka po útočníkovi: Fulham na poslední chvíli zlanařil na hostování Broju z Chelsea

Fulham se v závěrečný den přestupového období zeširoka poohlížel především po posile do útoku. Nakonec se mu povedlo ulovit albánského reprezentanta Armanda Broju od městského konkurenta z Chelsea. Ten se v dresu Blues doposud nestal stabilní součástí sestavy, avšak na Craven Cottage by se situace mohla obrátit. Tamější celek totiž produktivní útočníky pro letošní sezónu prostě nemá.