Crystal Palace Anglie - Crystal Palace - Zprávy

Další články

Crystal Palace hostí v Selhurst Parku Luton

Fotbalisté Crystal Palace a Lutonu Town, kteří se nacházejí v dolní polovině tabulky Premier League, se v sobotním utkání v Selhurst Parku pokusí napravit prohry z minulého víkendu.

Slibný náskok Crystal Palace se rozplynul za dvě minuty, k obratu Spurs zavelel Werner

Fotbalisté Tottenhamu zvítězili v domácím utkání 27. kola Premier League s Crystal Palace 3:1. Kohouti měli v první půli výraznou územní převahu, z níž ale vytěžili jedinou střelu na branku. Jejich neefektivitu potrestal před hodinou hry skórující Eberechi Eze. Spurs se ovšem ke konci utkání nadechli k rychlé otočce. Na první trefu Tima Wernera v novém působišti navázal o dvě minuty později Cristian Romero. Domácí se tak přiblížili ke čtvrté pozici zajišťující Ligu mistrů na pouhé dva body.

V Londýně se střetne Tottenham s Crystal Palace

Program 27. kola anglické Premier League otevře hned šest sobotních duelů hraných od 16:00. Jedním z nich bude londýnské derby mezi silným Tottenhamem Hotspur a Crystal Palace, které se nastartovalo po angažování nového trenéra Olivera Glasnera.

Crystal Palace naservírovalo novému kouči třígólové menu s utrápeným Burnley

Fotbalisté Crystal Palace vyzráli ve 26. kole Premier League na předposlední Burnley 3:0 a při premiéře nového trenéra Olivera Glasnera přerušili sérii tří zápasů bez vítězství. Průběh utkání nahrával Orlům do karet, neboť hosté hráli již od 35. minuty bez vyloučeného kapitána Joshe Brownhilla. Početní výhodu však londýnský celek využil až po změně stran, kdy v rozmezí devíti minut vsítil tři branky. O vítězný gól se postaral obránce Chris Richards, jenž se v dresu Eagles prosadil vůbec poprvé.

Zažije Glasner na lavičce Crystal Palace vítěznou premiéru?

V sobotu odpoledne bude na programu utkání 26. kola anglické Premier League mezi Crystal Palace a Burnley. Orli doufají v dobrý start nového trenéra Olivera Glasnera, hostující příznivci se pomalu začínají smiřovat se sestupem do EFL Championship.

Výměna trenéra Hodgsona málem přinesla ovoce. Everton neodešel s prázdnou díky Onanovi

Crystal Palace vybojoval v dohrávce 25. kola Premier League na hřišti Evertonu remízu 1:1. Orli pár hodin před úvodním výkopem vydali zprávu, v níž oznamovali, že z pozice hlavního kouče odstoupil Roy Hodgson a nahradil jej Oliver Glasner. V Goodison Parku ovšem nová tvář pouze přihlížela duelu z tribuny, a na postu trenéra hostů proto figuroval jeden z dosavadních asistentů. Karamelky díky zisku bodu alespoň na chvíli vykoukly ze sestupového pásma.

Crystal Palace potvrdil konec Hodgsona. Nahradil ho Glasner

Roy Hodgson podle očekávání podruhé končí jako manažer Crystal Palace, jenž se propadl až na 16. místo Premier League. Šestasedmdesátiletý rutinér se rozhodl odstoupit, aby urychlil jmenování nástupce, jímž by se měl stát Oliver Glasner.

Bude pondělní dohrávka derniérou trenéra Hodgsona na lavičce Crystal Palace?

V pondělí večer je na programu dohrávka 25. kola anglické Premier League mezi Evertonem a Crystal Palace. Domácím se v Goodison Parku letos zatím nepodařilo v lize zvítězit, hosté naposledy venku naplno bodovali na začátku listopadu

Chelsea uspěla v Selhurst Parku zásluhou spasitele Gallaghera, rozhodlo gólové nastavení

Crystal Palace padlo ve 24. kole Premier League s Chelsea po výsledku 1:3. První poločas malého londýnského derby nezastihl favorizované hosty v herní pohodě a neshody na hřišti vyústily ve 30. minutě v chybu v rozehrávce, kterou Jefferson Lerma potrestal krásným gólem. Tým ze Stamford Bridge sice po změně stran bleskově srovnal zásluhou bývalého hráče Orlů Conora Gallaghera, na definitivní obrat si však musel počkat až do posledních minut, když se v nastavení znovu prosadil hrdina večera. Zejména díky jeho gólům si svěřenci Mauricia Pochettina připsali již 14. vítězství v řadě proti tomuto soupeři, což je zároveň i klubový rekord proti nějakému z celků anglické ligy.

Pondělí nabídne další londýnské derby, v Selhurst Parku se utká Crystal Palace s Chelsea

V pondělní dohrávce 24. kola anglické nejvyšší soutěže se střetne v Selhurst Parku Crystal Palace s Chelsea. Domácí Eagles vyhráli letos jen jediné soutěžní utkání, Chelsea pak prohrála dvě poslední ligová střetnutí.

Poločasový uragán Brightonu dal zapomenout na ostudný výkon z Lutonu

Brighton hodil za hlavu výbuch ze hřiště jednoho z nováčků soutěže a ve 23. kole Premier League porazil Crystal Palace 4:1. Pod jasné vítězství se střelecky podepsali i hráči z defenzivních řad, když nejprve rychle otevřel skóre stoper Lewis Dunk a po další půlhodině zvyšoval Jack Hinshelwood, který nastupuje jako pravý křídelní bek. Racci se navíc bleskově po zásahu svého odchovance prosadili ještě jednou a pohodlné poločasové vedení o tři branky bez problémů dotáhli do vítězného konce.

Urodí se v souboji Brightonu s Crystal Palace další remíza?

Brighton v posledním kole ostudně padl s Lutonem a šanci na reparát bude mít v domácím utkání s Crystal Palace. Sobotní soupeři se od září 2021 střetli celkem pětkrát a hned čtyři duely skončily nerozhodně.

Galapředstavení útočného tandemu Palace přebilo gólové procitnutí posily Sheffieldu

Crystal Palace porazilo ve 22. kole Premier League na vlastním stadionu Sheffield United 3:2. Zápas se pro domácí nevyvíjel vůbec dobře, jelikož se už v první minutě trefil Ben Brereton Díaz, jenž po příchodu na hostování zaznamenal po nevydařeném půlroce ve Villarrealu ve druhém ligovém duelu na Ostrovech druhý gól. Poté ale začala úřadovat dvojice Eberechi Eze a Michael Olise. Ještě v první půli připravil Francouz svému parťákovi dvě branky, aby po změně stran sám ranou z hranice vápna rozhodl o triumfu Orlů.

Defenzívu Crystal Palace vyztuží kolumbijský reprezentant Muñoz

Crystal Palace má jenom pětibodový náskok na příčky znamenající sestup z Premier League a ke klidné záchraně by měla pomoci nejnovější posila, pravý okraj obrany londýnského klubu bude mít nově na starosti produktivní Daniel Muñoz.