23.05.202219:35

Ondrášek musí na operaci

Zdeněk Ondrášek na svém Instagramu oznámil nepříjemné zprávy, které obdržel od doktorů: v posledním kole, kdy jeho Wisla Kraków utrpěla sestup do druhé ligy, si poškodil meniskus a zpřetrhal přední zkřížený vaz v koleni, pročež musí na operaci.

instagram.com/z.ondrasek
25.04.202221:06

Ondráškův gól na body nestačil

Wisła Kraków prohrála s Wisłou Płock a nic na tom nezměnil ani Zdeněk Ondrášek. Český útočník v 71. minutě srovnával na průběžných 3:3, jeho tým ale inkasoval v jedenácté minutě nastavení na 3:4 a nakonec nezískal ani bod.

13.03.202219:37

Ondrášek pomohl k remíze Wisły

Wisła Kraków získala bod za remízu 1:1 s Lechem Poznań, na čemž má výrazný podíl Zdeněk Ondráček. Český útočník skóroval poprvé po návratu do staronového působiště.

13.09.202112:20

Ondrášek se uvedl gólem

Zdeněk Ondrášek si včera odbyl obnovenou premiéru v dresu Tromsø a hned dal gól. Český útočník v utkání na půdě Rosenborgu srovnával na průběžných 2:2, jeho zaměstnavatel ale nakonec nebodoval, rozhodující branku na 2:3 inkasoval ve čtvrté minutě nastavení.

03.08.202115:54

Ondrášek prý skutečně končí v FCSB

Útočník Zdeněk Ondrášek prý skutečně končí v rumunském FCSB. Informuje o tom na Twitteru rumunský novinář Emanuel Roşu. Hned od úvodních startů si vysloužil velkou kritiku od kontroverzního majitele klubu Gigi Becaliho. Během 110 minut ve třech zápasech si měl údajně Ondrášek vydělat přinejmenším 180 tisíc eur.

27.06.202116:15

Ondrášek má namířeno do FCSB

Viktorii Plzeň po necelém roce opustí Zdeněk Ondrášek. Sedminásobný český reprezentant by měl zamířit do rumunského FCSB, kde na něho čeká roční smlouva s opcí.

twitter.com/MichalKvasnica
18.11.202023:47

Ondrášek: Všichni jsou strašně šťastní

České reprezentaci vyšel závěr Ligy národů, po Izraeli doma porazila i Slovensko a jedním gólem se na tom podílel Zdeněk Ondrášek. Díky výhře Izraele nad Skotskem se navíc náš tým podívá do elitní ligy. "Všichni jsou strašně šťastní. Chtěli jsme dnes vyhrát a věřili jsme, že Izrael nám taky pomůže a že postoupíme. To byl dnešní cíl, jsme strašně rádi. Já jsem chtěl dát gól a poděkovat trenérům za důvěru. Takže dvojnásobná radost. Ale tři body jsou samozřejmě na prvním místě. Při tom gólu to Venca Černý krásně zatáhl. Já věřil, že to tam projde, když tam běžel. Vrátil jsem se o krok zpět a prostě jsem vystřelil. V první půli mi to dvakrát skvěle vytáhl gólman rukou, jsem rád, že mi tam v uvozovkách taková šmudla spadla," řekl Ondrášek.

ČTK
13.09.202020:30

Ondrášek má namířeno do Plzně

Viktoria Plzeň brzy představí novou akvizici do útoku. Západočeský klub posílí Zdeněk Ondrášek z FC Dallas.

idnes.cz
07.03.202023:11

Ondrášek zařídil Dallasu remízu s Montrealem

Dallas doma remizoval s Montrealem Impact, přestože ještě v 84. minutě prohrával 0:2. Pak se do role domácího hrdiny pasoval Zdeněk Ondrášek, ten nejprve snížil a v šesté minutě nastavení připravil vyrovnání pro Ricarda.

01.03.202008:11

Ondrášek začal sezonu vítězným gólem

Dallas v noci porazil doma Philadelphii Union a svůj podíl na tom měl i Zdeněk Ondrášek, český útočník v 61. minutě otevíral skóre duelu.

11.10.201923:19

Ještě mně to všechno nedošlo, řekl Ondrášek

Česko porazilo Anglii, na čemž se vítěznou brankou při svém debutu v reprezentaci podílel Zdeněk Ondrášek. "Je to neuvěřitelné, ještě mně to všechno nedošlo. Asi poprvé jsem viděl tátu, že má slzy v očích. Všichni jsou strašně šťastní, hrozně důležitá výhra. Jsem hrozně rád, že jsem dostal šanci a že jsem ji využil. Šel jsem tam s tím napadat, podržet balon a to nejdůležitější, co mi říkali kluci na střídačce, dát gól. Byla to těžká práce celého týmu od začátku. Nezačali jsme nejlíp, ale kluci to strašně odmakali, odbojovali. Maso (Masopust) to krásně zatáhl, našel mě a já se jen snažil trefit bránu," pronesl po utkání Ondrášek.

ČTK
07.10.201908:55

Ondrášek dal další dva góly

Dallas doma rozstřílel Sporting Kansas City 6:0, postoupil do playoff zámořské MLS a velkou měrou se na tom podílel Zdeněk Ondrášek. Český útočník v deváté minutě otevřel skóre, po změně stran se pak trefil ještě jednou.

23.09.201908:26

Ondrášek se trefil do sítě NY City

Útočník Zdeněk Ondrášek zařídil svým gólem remízu Dallasu proti New Yorku City 1:1. V 66. minutě odpověděl na vedoucí gól Castellanose z úvodní minuty zápasu. V zámořské Major League Soccer se trefil popáté. Všechny góly dal v posledních pěti utkáních, do kterých zasáhl.

01.09.201908:17

Ondrášek pokořil rovněž defenzívu Cincinnati

Zdeněk Ondrášek se prosadil už ve třetím zápase zámořské MLS v řadě. Útočník Dallasu jedním gólem přispěl k výhře 3:1 nad Cincinnati, k tomu navíc přidal jednu asistenci.

26.08.201908:20

Ondrášek přidal další dvě branky

Zdeněk Ondrášek před několika dny zaznamenal první branku v zámořské MLS a v noci přidal další dvě trefy. Český útočník výraznou měrou přispěl k výhře Dallasu nad Houstonem Dynamo, ke dvěma gólům přidal i jednu asistenci.

18.08.201908:59

Ondrášek dal první branku za Dallas

Zdeněk Ondrášek v noci nastoupil ke svému dvanáctému startu v dresu Dallasu a na konto si připsal první branku. Český útočník v 59. minutě zahájil stíhací jízdu na půdě Montrealu Impact, Dallas i díky němu nakonec ze zdánlivě ztraceného zápasu vydoloval remízu 3:3.

14.12.201819:57

Ondrášek režíroval výhru Wisły Kraków

Wisła Kraków dnes vyhrála 2:1 na půdě své jmenovkyně Wisły Płock a hlavní hvězdou utkání byl Zdeněk Ondrášek. Český útočník ve dvanácté minutě proměnil penaltu a otevřel skóre, po hodině hry pak dal i vítěznou branku.

26.11.201820:49

Ondrášek skóroval za Wislu

Útočník Zdeněk Ondrášek se střelecky prosadil ve druhém utkání za sebou. Na hřišti Arky Gdyně vyrovnával v dresu Wisly Krakov na 1:1, hosté však nakonec prohráli 1:4.

10.11.201822:30

Český útočník Zdeněk Ondrášek otevřel v 9. minutě utkání jeho Wisly Krakov se Zaglebie Lubin. Duel nakonec Wisla vyhrála 3:2 díky brance ze sedmé minuty nastaveného času.

26.09.201822:47

Ondrášek dal gól a nechal se vyloučit

Hodně vidět byl ve včerejším pohárovém utkání Wisły Kraków český útočník Zdeněk Ondrášek. Odchovanec Českých Budějovic nejprve proměněnou penaltou srovnal na 1:1, následně se však nechal vyloučit a jeho spoluhráči prohráli na pokutové kopy.