12.05.201319:58

Ondrášek přispěl k vysoké výhře

Zdeněk Ondrášek se jednou brankou podílel na demolici Sarpsborgu, jeho Tromsø v norské lize vyhrálo vysoko 5:0.

08.05.201320:59

Ondrášek zmírnil porážku Tromsø

Zdeněk Ondrášek vstřelil třetí branku v nové sezóně norské ligy. Český útočník z ní ovšem bude mít jen pramalou radost, jeho trefa z 55. minuty totiž jen zmírnila porážku Tromsø 1:2 na půdě Rosenborgu.

28.04.201320:06

Vítězný gól Ondráška

Zdeněk Ondrášek dnes proti Haugesundu vstřelil druhý ligový gól v nové sezoně. Útočník Trömsö v 62. minutě zvýšil na 2:0, jeho gól byl nakonec vítězný.

01.04.201321:12

Ondrášek otevřel střelecký účet

Kanonýr Trömsö Zdeněk Ondrášek čekal v nové ligové sezoně na první gól do druhého kola. V dnešním utkání proti Oddu Grenland otevřel v šesté minutě skóre, Trömso nakonec vyhrálo 2:1.

11.11.201219:39

Ondrášek režíruje výhru Tromsö

Tromsö vede v utkání norské ligy na půdě Brannu 2:0 a velkou zásluhu na tom má Zdeněk Ondrášek, český útočník ve 20. minutě otevíral skóre, v 78. minutě pak přidal i pojistku.

17.09.201221:09

Ondrášek dal dvě branky Lillestrømu

Zdeněk Ondrášek výraznou měrou přispěl k vysoké výhře Tromsø nad Lillestrømem. Český útočník v 53. a 60. minutě zvyšoval náskok svého mužstva, které zvítězilo 5:1.

12.08.201220:35

Dočkal a Ondrášek skórovali

Bořek Dočkal pomohl dvěma góly z pokutových kopů v norské lize Rosenborgu k vítězství 3:0 nad Sogndalem. Mezi střelce se zapsal i Zdeněk Ondrášek, který pečetil vítězství Tromsö 4:0 nad Strömsgodsetem. Bývalý hráč Českých Budějovic v poslední minutě vstřelil svou desátou branku v ročníku a v tabulce střelců se dotáhl na druhého Davyho Clauda Angana z Molde.

02.08.201221:15

Ondráškův gól na výhru nestačil

Zdeněk Ondrášek znovu skóroval v dresu norského Tromsø, tentokrát v prvním zápase třetího předkola Evropské ligy proti Metalurgu Doněck. Český útočník poslal svůj tým do vedení ve 43. minutě, hosté ale v závěru druhé půle srovnali na konečných 1:1.

29.07.201221:53

Ondrášek zajistil bod pro Tromsø

Zdeněk Ondrášek vstřelil svůj devátý ligový gól v této sezóně, český útočník jím zajistil norskému Tromsø remízu 1:1 proti favorizovanému Rosenborgu.

12.07.201213:17

Ondrášek napevno hráčem Tromsø

Český legionář Zdeněk Ondrášek už dále nebude smluvně vázán k Českým Budějovicím. Jen čtyři dny poté, co vsítil branku Sogndalu, se stal kmenovým hráčem Tromsø, v jehož dresu měl po dodatečném prodloužení původně hostovat do srpna.

08.07.201208:14

Ondráškův gól stačil jen na bod

Zdeněk Ondrášek měl hodně blízko k vítězné brance v utkání Tromso se Sogndalem. Český útočník zajistil v 64. minutě domácímu týmu vedení, nakonec se ovšem body dělily, ve třetí minutě nastavení srovnal Valsvik.

15.04.201220:24

Ondrášek přispěl k posunu do čela

Český útočník Zdeněk Ondrášek vstřelil svůj druhý gól v norské lize a přispěl Tromsö k vítězství 3:1 v zápase proti Sandnesu. Úřadující vicemistr je v ligové tabulce po čtvrtém kole první s bilancí tří výher a jedné remízy. Ondrášek, který na severu Evropy hostuje z Českých Budějovic, dnes nastoupil podruhé za sebou v základní sestavě a skóre zápasu otevřel v osmé minutě.

25.03.201220:19

Ondrášek se uvedl rychlým gólem

Český útočník Zdeněk Ondrášek se v norské lize uvedl gólem po třech minutách na hřišti. Třiadvacetiletý fotbalista jedinou brankou utkání rozhodl v prvním kole soutěže o vítězství Tromsö nad Fredrikstadem.

29.02.201214:09

Ondrášek má zlomený prst

České Budějovice se budou muset v nejbližších kolech obejít bez svého nejlepšího střelce Zdeňka Ondráška. Útočník Dynama si v nedělním ligovém duelu s Bohemians 1905 přivodil tříštivou zlomeninu prstu na ruce. V úterý se proto podrobil operaci a lékaři odhadují, že dva až tři týdny nebude moci trénovat. Podle klubového webu by mohl být opět k dispozici na konci března.

21.03.201115:57

Jednadvacítka má tři zraněné

Ofenzivní záložník francouzského Brestu Tomáš Mičola, mladoboleslavský útočník Jan Chramosta a jeho spoluhráč Tomáš Fabián se omluvili kvůli zdravotním problémům z reprezentace do jednadvaceti let před přípravnými zápasy s Běloruskem a Francií. Kouč Jakub Dovalil místo nich podle internetových stránek svazu povolal ostravského univerzála Zdeňka Šmejkala a útočníka Zdeňka Ondráška z Českých Budějovic.

07.02.201114:31

Dovalil povolal Mičolu a Ondráška

Do reprezentace do 21 let byli před středečním přípravným duelem v Nizozemsku dodatečně povoláni Tomáš Mičola z francouzského Brestu a českobudějovický Zdeněk Ondrášek, který se v týmu "lvíčat" může představit poprvé v kariéře. Mičola s Ondráškem v nominaci nahradí ofenzivní hráče Václava Kadlece, Tomáše Pekharta a Jana Vošahlíka. Ti se ze zápasu omluvili kvůli nemoci. Trenér Jakub Dovalil tak ve středu bude mít k dispozici šestnáct hráčů do pole a dva brankáře. Jedno uvolněné místo v původním výběru týmu, který se v červnu představí na mistrovství Evropy v Dánsku, tak zůstane neobsazené.