15.09.201822:28

Ondrášek dal sedmý gól sezony

Wisła Kraków rozstřílela Lechii Gdańsk 5:2 a podíl na tom měl i Zdeněk Ondrášek. Český útočník v 18. minutě srovnával na průběžných 1:1, celkem se jednalo o jeho sedmý zásah v sezoně.

01.09.201820:06

Ondrášek znovu skóroval za Wislu

Český útočník Zdeněk Ondrášek si drží v Polsku parádní střeleckou formu. V sedmém zápase vstřelil už šestou branku, kterou rozhodl o vítězství Wisly Krakov na hřišti Slasku Wroclaw.

25.08.201822:30

Ondrášek měl opět prsty ve výhře Wisły

Zdeněk Ondrášek má v úvodu sezony dobrou formu a potvrdil to i dnes. Jeho Wisła Kraków vyhrála 3:0 nad Górnikem Zabrze a český útočník k tomu přispěl jedním gólem, celkem se jednalo o jeho již pátý zásah sezony.

19.08.201821:44

Ondrášek zaznamenal dvě trefy

Wisla Krakov na půdě Lechu Poznaň rychle prohrávala 0:2, nakonec si ale domů odvezla všechny body a pod výsledek 5:2 se výraznou měrou podepsal Zdeněk Ondrášek. Český útočník krátce po změně stran srovnal, v 61. minutě pak přidal čtvrtou branku svého týmu.

10.08.201822:29

Ondrášek zaznamenal druhou trefu sezony

Zdeněk Ondrášek si na své konto připsal druhou branku v letošní sezoně. Český útočník ve službách Wisły Kraków v první půli otevíral skóre duelu s Wisłou Płock, nakonec to ale stačilo jen na remízu 1:1.

27.07.201822:37

Ondrášek dal první gól Wisly v sezoně

Český fotbalista Zdeněk Ondrášek byl prvním střelcem Wisly Krakov v novém ročníku polské ligy. Devětadvacetiletý útočník se v domácím utkání s Legnicou prosadil v závěru prvního poločasu dorážkou po rohovém kopu. Wisla, která v úvodním kole hrála s Gdyní bez branek, nakonec zvítězila 2:1.

ČTK
04.03.201722:23

Ondrášek otevíral skóre

Český legionář v polské Ekstraklase Zdeněk Ondrášek si dnes připsal svůj třetí ligový gól v sezoně, když jen čtyři minuty po příchodu na hřiště z lavičky udeřil a otevřel skóre ve prospěch své Wisly. Ta záhy o vedení přišla, ale nakonec krakówští zvítězili v Gliwicích 2:1.

22.10.201608:35

Ondrášek dvěma góly pomohl Wisle

Útočník Zdeněk Ondrášek byl v 13. kole polské ligy jediným střelcem zápasu Wisla Krakov - Nieciecza, v němž domácí tým zvítězil 2:0 a opustil poslední místo tabulky. Sedmadvacetiletý útočník se nejprve prosadil v 26. minutě, v druhém poločase pak proměnil pokutový kop. Rodák ze Strakonic Ondrášek, někdejší nejlepší střelec norské ligy v dresu Tromsö, se v této sezoně v Polsku prosadil poprvé. Niecieczu jeho góly nepustily do čela tabulky.

ČTK
03.04.201620:03

Ondrášek se trefil za Wislu

Teprve svého druhého gólu v polské lize se dnes dočkal Zdeněk Ondrášek. Ten se prosadil při venkovní výhře svého krakowského celku 3:2 na půdě Ruchu Chorzow.

04.03.201622:53

Ondrášek s Vackem asistovali

V Krakowě se dnes domácí Wisla střetnula s Piastem, a při remíze 1:1 se na obou gólech svých týmů podíleli Češi. Nejprve Kamil Vacek nahrával na vedoucí branku Barišiće a posléze Zdeněk Ondrášek pomáhal vyrovnat Jovićovi.

20.11.201515:39

Ondrášek už za Tromsø hrát nebude

Český útočník Zdeněk Ondrášek po čtyřech sezónách v dresu Tromsø IL neprodlouží smlouvu, která mu končí v poslední den tohoto roku. Informoval o tom přes svůj účet na sociální síti. Poslední zápas za tým, se kterým zažil sestup i následný rychlý návrat do nejvyšší soutěže, tak odehrál prvního listopadu, když dvěma zásahy přispěl k vítězství nad Bodø/Glimt.

facebook.com
27.10.201317:43

Ondráškův gól na body nestačil

Zdeněk Ondrášek svým gólem poslal v závěru první půle Trömso do vedení 2:1 na půdě Lilleströmu. Domácí ale skóre zápasu po přestávce otočili.

19.10.201317:20

Ondrášek přispěl k výhře Tromsø

Tromsø v norské lize přestřílelo Viking 4:3 a podíl na tom měl i Zdeněk Ondrášek, český útočník k tříbodovému zisku přispěl jednou trefou.

03.10.201320:24

Ondrášek poslal Tromsø do vedení

Tromsø vede nad Sheriffem Tiraspol 1:0 a zasloužil se o to Zdeněk Ondrášek. Český útočník se do sítě moldavského celku trefil v pětašedesáté minutě utkání.

29.09.201320:05

Ondrášek prohru Tromsø neodvrátil

Tromsø dnes prohrálo 2:3 se Startem, přestože se za něj trefil Zdeněk Ondrášek. Český útočník vstřelil v 66. minutě svou šestou ligovou branku v sezóně.

08.08.201322:26

Ondrášek pomohl penaltou k postupu Tromsø

Český fotbalista Zdeněk Ondrášek pomohl Tromsø k postupu do 4. předkola Evropské ligy. Norský celek sice v odvetě 3. předkola prohrál 0:1 na hřišti lucemburského Differdange, ale jelikož první zápas skončil opačným výsledkem, musely rozhodnout až pokutové kopy. V nich byli úspěšnější Norové i zásluhou vydařeného pokusu bývalého útočníka Českých Budějovic.

01.08.201320:32

Lucemburský Differdange šokoval postupem v Evropské lize přes Utrecht a dobře se držel i dnes na půdě norského Tromsø. Domácí tým otevřel skóre až v 76. minutě a postaral se o to český útočník Zdeněk Ondrášek.

18.07.201321:01

Ondrášek přispěl k výhře

Trömsö vstoupilo do druhého předkola Evropské ligy výhrou 2:0 nad Interem Baku. První gól norského týmu vstřelil v 43. minutě Zdeněk Ondrášek.

14.07.201318:59

Ondrášek se trefil za Tromsø

Zdeněk Ondrášek si připsal svůj pátý ligový gól v sezóně, český útočník v osmatřicáté minutě snížil stav utkání svého Tromsø proti Sogndalu.

19.06.201319:50

Ondráškova trefa vyřazení Tromsø neodvrátila

Tromsø prohrálo na hřišti Rosenborgu 1:2 a vypadlo z Norského poháru. Vyřazení ve čtvrtém kole neodvrátil ani Zdeněk Ondrášek, který dal v 64. minutě jedinou branku hostí.