Puchar Polski 2018/20191951100001
celkem1210678100201
Kariéra hráče

Češi v zahraničí: Trefil se Novák v Turecku, Vaclík vede se Sevillou ligu

Gólově úrodný víkend mají za sebou čeští fotbalisté v zahraničí. Skórovat se podařilo v turecké lize Filipu Novákovi, v Polsku Michalu Papadopulosovi, či na slovensku obránci Filipu Kašovi. Brankář Tomáš Vaclík vede se Sevillou španělskou LaLigu a totéž navzdory první porážce v sezóně platí pro Zdeňka Zlámala a jeho Hearts ve Skotsku...
08.10. | Aktuality | 30 komentářů

Češi v zahraničí: Necid se poprvé trefil v lize, Čech se zranil

Útočník Tomáš Necid vstřelil první ligový gól za ADO Den Haag v nizozemské lize a navázal tak na dvě trefy z poháru. O poznání horší víkend zažil brankář Petr Čech, který musel střídat kvůli zranění. Tomáš Vaclík v dresu Sevilly byl zase svědkem zřícení tribuny v Eibaru, kde jen díky štěstí nedošlo k vážným zraněním.
01.10. | Aktuality | 173 komentářů

Češi v zahraničí: Poprvé se trefil Vydra, Čech překonal tisícovku a Vaclík chytil penaltu

Dva čeští brankáři-legionáři mají za sebou obzvlášť povedený víkend. Petr Čech přispěl k vítězství Arsenalu 2:0 nad Evertonem a zapsal se do dějin Premier League jako první brankář, který dosáhl na 1000 úspěšných zákroků. Tomáš Vaclík ze Sevilly zase zlikvidoval penaltu na hřišti Levante a se spoluhráči mohl oslavit vítězství 6:2. Drobnou oslavu si zaslouží i útočník Matěj Vydra.
24.09. | Aktuality | 58 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
26.09. Ondrášek dal gól a nechal se vyloučit
Hodně vidět byl ve včerejším pohárovém utkání Wisły Kraków český útočník Zdeněk Ondrášek. Odchovanec Českých Budějovic nejprve proměněnou penaltou srovnal na 1:1, následně se však nechal vyloučit a jeho spoluhráči prohráli na pokutové kopy. (soccerway.com)
15.09. Ondrášek dal sedmý gól sezony
Wisła Kraków rozstřílela Lechii Gdańsk 5:2 a podíl na tom měl i Zdeněk Ondrášek. Český útočník v 18. minutě srovnával na průběžných 1:1, celkem se jednalo o jeho sedmý zásah v sezoně.
01.09. Ondrášek znovu skóroval za Wislu
Český útočník Zdeněk Ondrášek si drží v Polsku parádní střeleckou formu. V sedmém zápase vstřelil už šestou branku, kterou rozhodl o vítězství Wisly Krakov na hřišti Slasku Wroclaw.
25.08. Ondrášek měl opět prsty ve výhře Wisły
Zdeněk Ondrášek má v úvodu sezony dobrou formu a potvrdil to i dnes. Jeho Wisła Kraków vyhrála 3:0 nad Górnikem Zabrze a český útočník k tomu přispěl jedním gólem, celkem se jednalo o jeho již pátý zásah sezony.
19.08. Ondrášek zaznamenal dvě trefy
Wisla Krakov na půdě Lechu Poznaň rychle prohrávala 0:2, nakonec si ale domů odvezla všechny body a pod výsledek 5:2 se výraznou měrou podepsal Zdeněk Ondrášek. Český útočník krátce po změně stran srovnal, v 61. minutě pak přidal čtvrtou branku svého týmu.
10.08. Ondrášek zaznamenal druhou trefu sezony
Zdeněk Ondrášek si na své konto připsal druhou branku v letošní sezoně. Český útočník ve službách Wisły Kraków v první půli otevíral skóre duelu s Wisłou Płock, nakonec to ale stačilo jen na remízu 1:1.
27.07. Ondrášek dal první gól Wisly v sezoně
Český fotbalista Zdeněk Ondrášek byl prvním střelcem Wisly Krakov v novém ročníku polské ligy. Devětadvacetiletý útočník se v domácím utkání s Legnicou prosadil v závěru prvního poločasu dorážkou po rohovém kopu. Wisla, která v úvodním kole hrála s Gdyní bez branek, nakonec zvítězila 2:1. (ČTK)
04.03.2017 Ondrášek otevíral skóre
Český legionář v polské Ekstraklase Zdeněk Ondrášek si dnes připsal svůj třetí ligový gól v sezoně, když jen čtyři minuty po příchodu na hřiště z lavičky udeřil a otevřel skóre ve prospěch své Wisly. Ta záhy o vedení přišla, ale nakonec krakówští zvítězili v Gliwicích 2:1.
22.10.2016 Ondrášek dvěma góly pomohl Wisle
Útočník Zdeněk Ondrášek byl v 13. kole polské ligy jediným střelcem zápasu Wisla Krakov - Nieciecza, v němž domácí tým zvítězil 2:0 a opustil poslední místo tabulky. Sedmadvacetiletý útočník se nejprve prosadil v 26. minutě, v druhém poločase pak proměnil pokutový kop. Rodák ze Strakonic Ondrášek, někdejší nejlepší střelec norské ligy v dresu Tromsö, se v této sezoně v Polsku prosadil poprvé. Niecieczu jeho góly nepustily do čela tabulky. (ČTK)
03.04.2016 Ondrášek se trefil za Wislu
Teprve svého druhého gólu v polské lize se dnes dočkal Zdeněk Ondrášek. Ten se prosadil při venkovní výhře svého krakowského celku 3:2 na půdě Ruchu Chorzow.