16.03.201021:30

Necid otevřel skóre

Tomáš Necid otevřel skóre zápasu Ligy mistrů mezi Sevillou a CSKA Moskva. Necidova branka ze 39. minuty poslala hosty sice do vedení, vzápětí ale vyrovnal sevillský Perotti.

11.03.201011:23

Necid věří v titul

V pátek startuje ruská liga zápasem CSKA Moskva s Permem. Armádní klub patří ke spolufavoritům sezóny, ale zatím se trápí v koncovce. "Hrajeme dobře a vytváříme si spousty šancí. Bohužel je ale neproměňujeme, ani já ne. Jsem si ale jistý, že v lize se to změní a nakonec získáme titul," prohlásil útočník Tomáš Necid pro server gazeta.ru.

06.02.201012:04

Necid dvakrát skóroval v přáteláku

Tomáš Necid vstřelil v přípravném utkání s norským Rosenborgem hned dvě branky. Mladý útočník CSKA Moskva nejdříve vyrovnával na 1:1 ve 20. minutě, naposledy pak určoval stav na 3:1 v minutě 29.

21.11.200913:54

Necid rozhodl derby dvěma góly, Kazaň díky němu slaví titul

Tomáš Necid se dvakrát zapsal mezi střelce v zápase 29. kola ruské ligy mezi Spartakem Moskva a CSKA. Ve šlágru dal první branku v 49. minutě, po srovnání domácích pak zvýšil na konečných 2:3 v 88. minutě. Kazaň tak obhájila titul, z prvního místa ji už nikdo nesedadí.

30.10.200916:11

Fanoušci CSKA Moskva čekali na první gól proti Těreku necelé tři minuty. Pak ho obstaral český útočník Tomáš Necid.

12.09.200915:44

Tomáš Necid si připsal další branku v ruské lize. Útočník CSKA Moskva otevřel v 56. minutě skóre zápasu se Samarou.

09.08.200918:26

Necid rozhodl o výhře CSKA

Tomáš Necid dal jediný gól zápasu CSKA Moskva - Amkar Perm, český útočník se trefil v poslední minutě.

11.07.200918:44

Necid za CSKA skóroval

Tomáš Necid se trefil v utkání CSKA Moskva na hřišti Těreku Groznyj, v 68. minutě posílal svůj tým do vedení. Domácí ale rychle vyrovnali a utkání skončilo 1:1.

10.05.200913:57

Necid přispěl k výhře

Tomáš Necid měl velký podíl na výhře CSKA v moskevském derby nad Dinamem. V 78. minutě vyrovnal na 1:1, v nastavení pak CSKA zajistil tři body Vasilij Berezuckij.

23.04.200915:51

Po Realu se o Necida zajímá i Arsenal

V nedávné minulosti jsme informovali o zájmu španělského velkoklubu Realu Madrid, který se zajímá o služby českého útočníka Tomáše Necida. Nyní se podle listu Daily Mirror do zástupu zájemců o forvarda ruského CSKA přidaly týmy jako Arsenal či Bayern Mnichov.

22.04.200918:59

Necid zařídil postup CSKA

CSKA Moskva postoupil do semifinále Ruského poháru, když jedinou branku čtvrtfinále na hřišti Lokomotivu zařídil v 57. minutě Tomáš Necid.

18.04.200921:37

Necida prý chce Real!

Podle internetového serveru deniksport.cz se o českého útočníka Tomáše Necida, který nyní působí ve službách CSKA Moskva zajímá slvaný Real Madrid. "O zájmu Realu Madrid dlouhodobě víme, jeho zástupci Tomáše sledovali už při semifinále mistrovství Evropy do devatenácti let," říká hráčův agent David Nehoda. Úskalím případného transferu by mohla být výše přestupní taxy a možná i blížící se volby nového týmového vedení.

deniksport.cz
07.03.200914:27

Necid se trefil

Tomáš Necid dost možná rozhodl souboj o ruský Superpohár, český reprezentant se trefil ve 113. minutě a jeho CSKA vede nad Kazaní 2:1.

07.03.200914:02

Necid premiérově za CSKA

Tomáš Necid si momentálně odbývá svou soutěžní premiéru v dresu CSKA. Bývalý útočník Slávie nastoupil do utkání Superpoháru proti Kazani v 78. minutě, nyní se za stavu 1:1 prodlužuje.

22.01.200919:50

Necid si odbyl premiéru

Útočník Tomáš Necid si poprvé zahrál za CSKA Moskva, v 65. minutě nastoupil do přípravného utkání proti Maccabi Netanja (4:1). Necid střídal střelce dvou branek Vágnera Loveho, zahrál si i záložník Luboš Kalouda, který o přestávce nahradil Miloše Krasiče.

12.11.200813:27

Necid poprvé do reprezentace

Devatenáctiletý slávistický útočník Tomáš Necid byl dnes poprvé povolán do fotbalové reprezentace. Kouč Petr Rada pozval nejlepšího ligového kanonýra k poslednímu letošnímu utkání v kvalifikaci o mistrovství světa, které sehraje český tým za týden na hřišti San Marina. V nominaci stále chybí čerstvě uzdravený Marek Matějovský, naopak se vracejí zotavení Jan Polák a Tomáš Ujfaluši.

29.08.200809:54

Necid následuje Kaloudu

Tomáš Necid přestoupí ze Slavie do CSKA Moskva, obchod se uskuteční na začátku ledna 2009. V ruském klubu se sejde s Lubošem Kaloudou.

19.08.200820:28

O Necida je zájem

Tomáš Necid by si mohl zahrát v Bundeslize. Podle 4-4-2.com má o slávistického útočníka zájem německá trojice Dortmund, Schalke a Stuttgart.

14.08.200816:39

Necida sledují velkokluby

Slávista Tomáš Necid se ocitl v hledáčku velkoklubů. Podle serveru goal.com seděli při utkání předkola Ligy mistrů v hledišti zástupci Juventusu, mladíka prý sleduje i Arsenal.