07.12.201414:11

Necid si připsal dvě branky

Tomáš Necid si na své konto připsal šestou a sedmou letošní branku v nizozemské lize. Český útočník zajistil Zwolle vedení nad Den Haagem, v 17. minutě proměnil pokutový kop, v 71. minutě následně zvyšoval na 3:1.

11.11.201412:55

Necid si nezahraje ve dvou zápasech

Stop na dva zápasy a podmínku na třetí utkání dostal Tomáš Necid. Útočník Zwolle o víkendu jednou trefou přispěl k výhře 2:0 nad Groningenem, zápas ale nedohrál, v 78. minutě uviděl červenou kartu.

eredivisie.nl
08.11.201421:38

Necid skóroval, pak se nechal vyloučit

Český reprezentant Tomáš Necid prožil v barvách Zwolle poněkud rozporuplné utkání. V 58. minutě dnes proti Groningenu sice zvyšoval na konečných 2:0, o dvacet minut později však bez předešlého varování uviděl červenou kartu.

26.10.201416:05

Necid si připsal další trefu

Další gól v nizozemské lize dal Tomáš Necid, který se trefil dnes do sítě Heerenveenu. Jeho Zwolle díky tomu v 51. minutě vyrovnalo na 1:1.

19.10.201416:20

Necid se trefil potřetí v sezoně

Tomáš Necid dal svou třetí branku v nizozemské lize, útočník Zwolle dnes v 75. minutě snížil v duelu na půdě Go Ahead Eagles na 2:3.

27.09.201421:42

Necid opět skóroval

Pod dnešní výhrou Zwolle nad Heraclesem je podepsán také český útočník Tomáš Necid, který na sklonku první půle z penalty vracel domácí tým do vedení. Necid nakonec odehrál pouze 69 minut.

25.09.201410:57

Necid pomohl gólem k postupu Zwolle

Tomáš Necid vstřelil svůj druhý gól v této sezoně. Reprezentační útočník se ve středu večer prosadil v duelu Nizozemského poháru a pomohl Zwolle k výhře 3:2 a postupu přes druholigový Oss.

ČTK
31.08.201417:35

Necid porážce Zwolle nezabránil

PEC Zwolle se po čtvrtečním vyřazení z Evropské ligy od Sparty nevzpamatovalo a ve 4. kole nizozemské ligy prohrálo v Bredě stejně jako na Letné 1:3. Nepomohl mu ani gól Tomáše Necida, který se v této sezoně trefil vůbec poprvé.

ČTK
16.08.201422:14

Necid začal ve Zwolle asistencí

Fotbalisté Zwolle v generálce na čtvrteční utkání play off Evropské ligy s pražskou Spartou zvítězili v nizozemské lize 2:1 na hřišti Dordrechtu. O rozhodující gól se v nastavení postaral Saymak po asistenci českého reprezentanta Tomáše Necida. Ten si odbyl debut v novém týmu, kde hostuje z CSKA Moskva.

ČTK
20.05.201412:56

CSKA Moskva už nepočítá s Necidem

Tomáš Necid po sezoně ukončí hostování ve Slavii Praha a vrátí se do CSKA Moskva, v klubu z hlavního města Ruska se ovšem moc dlouho neohřeje. Generální ředitel Roman Babajev prozradil, že českému útočníkovi chce najít jiné angažmá, podobně jsou na tom i záložníci Sekou Oliseh a Mark González.

sport-express.ru
03.05.201415:40

Necid se zřejmě vrátí do CSKA Moskva

Tomáš Necid hostuje z CSKA Moskva ve Slavii a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by si své druhé angažmá v pražském klubu měl protáhnout. "Po sezoně zpátky do CSKA Moskva? Pravděpodobně ano. Jsem zde do konce sezony a zatím neproběhl žádný kontakt ohledně prodloužení," řekl český útočník.

10.02.201421:45

Koubek nechtěl s Necidem riskovat

Do třetího přípravného duelu za sebou dnes nenastoupila lehce zraněná ofenzivní posila Slavie Tomáš Necid. "Tomáš v prvním zápase s Haladásem utrpěl nepříjemný pád na rameno. Celé soustředění kvalitně a vydatně trénuje. Už by dnes mohl hrát, ale rozhodl jsem se vyloučit jakékoli riziko," řekl na webu Slavie trenér Miroslav Koubek.

ČTK
19.12.201318:09

Necid na hostování do Slavie?

Tomáš Necid by se podle spekulací ruských médií mohl vrátit do Slavie a v jejím kádru strávit druhou polovinu letošní sezony. Český útočník je kmenovým hráčem CSKA Moskva, letos hostuje v PAOKu Soluň, kde se ovšem prosazuje jenom minimálně.

17.08.201322:37

Necid si odbyl premiéru v řecké lize

Tomáš Necid si připsal první start za PAOK Soluň. Bývalý slávistický kanonýr, který v řeckém týmu hostuje z CSKA Moskva, si zahrál posledních deset minut při vítězství svého týmu 3:0 nad Škodou Xanthi. Šestadvacetinásobný český reprezentant, který se v posledních dvou letech potýkal se dvěma zraněními kolena, se dostal na trávník místo Salpingidise v 80. minutě. Další gól k trefám Vítora, Péreze a Athanasiadise už nepřidal.

07.08.201321:04

Necid poprvé skóroval

Tomáš Necid se poprvé trefil za PAOK Soluň, kde hostuje z CSKA Moskva. Český útočník v 83. minutě zařídil svému týmu remízu 1:1 v odvetě třetího předkola Ligy mistrů na půdě Metalistu Charkov. Dál ale postoupil ukrajinský tým, který vyhrál první zápas.

03.05.201310:29

Necid připraven zítra nastoupit

Tomáš Necid by se v zítřejším duelu s Těrekem mohl vrátit do sestavy prvního týmu CSKA Moskva. Český útočník měl dlouhodobé problémy s kolenem, v posledních týdnech už ale nastupoval za rezervu, před týdnem byl na lavičce áčka a podle některých médií by se zítra mohl objevit v základní sestavě.

20.04.201312:07

Necid přispěl k výhře rezervy CSKA

Tomáš Necid si na své konto po vážných problémech s kolenem připsal první soutěžní branku. Český útočník dnes nastoupil za rezervní tým CSKA Moskva k derby se Spartakem a otevíral skóre, CSKA nakonec vyhrálo 3:2.

11.04.201312:36

Necid se vrátil na hřiště

Tomáš Necid je definitivně fit po dalším vážném zranění kolena. Český útočník ve službách CSKA Moskva dnes nastoupil k zápasu rezervního týmu proti Dinamu Moskva.