Bohemians 1905 podepsali do konce sezony smlouvu s Tomášem Necidem, jenž se zotavil po operaci kolena. Zkušený útočník ve vršovickém klubu působí od října 2020, naposledy se ale na trávníku představil před rokem.

twitter.com/bohemians1905
06.01.202311:12

Necid a Čermák v sestavě Bohemians

Bohemians 1905 nastoupili k přípravnému zápasu proti Dukle Praha B i s Tomášem Necidem. Bývalý český reprezentant se vrací po dlouhodobém zranění, kvůli němuž nehrál od února loňského roku. Premiéru za "Klokany" si připíše Aleš Čermák, jenž dorazil z Plzně.

isport.cz
12.10.202011:50

Necid se domluvil s Bohemians 1905

Tomáš Necid končí putování po Evropě a vrací se domů, domluvil se na angažmá v Bohemians 1905. Český útočník v minulosti hájil barvy Slavie, CSKA Moskva, PAOKu Soluň, Zwolle, Bursasporu nebo Legie Varšava, naposledy oblékal dres nizozemského ADO Den Haag.

idnes.cz
14.12.201920:15

Necid srovnal skóre proti Groningenu

Den Haag hraje s Groningenem nerozhodně 1:1, na čemž se výrazně podílel Tomáš Necid. Odchovanec Slavie na konci prvního poločasu vyrovnal a zaznamenal šestý ligový gól v sezóně.

23.11.201922:39

Necid zaznamenal dvě branky

Den Haag doma remizoval s Willemem II (3:3) a velký podíl na tom měl Tomáš Necid, český útočník zaznamenal ve 49. minutě první trefu domácího týmu, v 83. minutě pak snížil na průběžných 2:3.

25.08.201914:09

Necid dvakrát skóroval

Útočník Tomáš Necid se hned dvakrát trefil v dresu Den Haagu v nizozemské lize a pomohl mu k vítězství nad Waalwijkem. První gól vstřelil v 57. minutě, kdy zvyšoval na 2:0 a skóre uzavřel na 3:0 v 83. minutě z pokutového kopu.

11.08.201921:10

Necid skóroval proti PSV Eindhoven

PSV Eindhoven hraje na začátku druhého poločasu s Den Haagem nerozhodně, na čemž má podíl i Tomáš Necid. Český útočník po půlhodině hry poslal hostující celek do vedení, ještě do přestávky ale srovnal Bruma.

15.05.201921:18

Necid dvakrát navýšil vedení Den Haagu

Den Haag vede v posledním kole nizozemské ligy nad Willemem II a svůj podíl na tom má i Tomáš Necid. Český útočník dal v 74. minutě čtvrtou branku svého týmu, v 86. minutě pak zvyšoval už na 6:2.

21.04.201918:41

Necidův gól na body nestačil

Tomáš Necid si na své konto připsal sedmou branku v letošní sezoně nizozemské ligy. Český útočník ve službách Den Haagu se trefil do sítě PSV Eindhoven, jeho trefa ale na body nestačila, favorit doma vyhrál 3:1.

06.04.201920:41

Necid pojistil vítězství Den Haagu

Český útočník Tomáš Necid naskočil do zápasu nizozemské nejvyšší soutěže v dresu svého Den Haagu proti Utrechtu až v 78. minutě. Hned po pěti minutách se ale zapsal na střeleckou listinu a zvyšoval tak na 4:0. Den Haag nakonec ještě jednu branku přidal a zvítězil 5:0.

09.03.201921:09

Necid se trefil za Den Haag

Český útočník Tomáš Necid se prosadil v zápase nizozemské ligy. Za Den Haag vyrovnával v 64. minutě utkání proti Heerenveenu na 1:1. Hosté ovšem za pár minut znovu odskočili do vedení.

10.02.201916:15

Den Haag srovnal zásluhou Necida

Tomáš Necid se znovu prosadil za Den Haag. Slávistický odchovanec na půdě Emmenu srovnal na průběžných 2:2, avšak zanedlouho domácí znovu utkání otočili na svoji stranu.

03.02.201918:39

Necid dvěma góly zařídil výhru Den Haagu

Tomáš Necid se po téměř dvou měsících objevil v sestavě Den Haagu a hned se stal hlavní hvězdou souboje s Heraclesem. Český útočník přišel na trávník v 69. minutě, o deset minut později otevřel skóre a v samém závěru zvyšoval na konečných 2:0.

29.09.201820:31

Necid si otevřel ligový účet v Den Haagu

Tomáš Necid si na své konto připsal první ligový gól v dresu Den Haagu, český útočník zajistil nizozemskému klubu remízu 1:1 na půdě Heerenveenu.

27.09.201812:10

Necid vstřelil dvě branky

Útočník Tomáš Necid se dvakrát trefil v nizozemském poháru za ADO Den Haag. Na hřišti Rosmalenu pomohl k vysokému vítězství 6:0.

01.09.201821:39

Necid si připsal dvě asistence

Útočník Tomáš Necid přispěl nemalou měrou k vítězství svého ADO Den Haag na hřišti Excelsioru 4:2. Český forvard asistoval u dvou branek El Khayatiho, který nastřílel Excelsioru všechny čtyři góly.

04.06.201721:15

Legia Varšava obhájila polský titul

Mistrovský titul v polské lize obhájila Legia Varšava, za kterou hrají český obránce Adam Hloušek a útočník Tomáš Necid. V závěrečném kole skupiny o titul remizovala Legia na svém hřišti s Gdaňskem 0:0 a na prvním místě udržela dvoubodový náskok před trojicí pronásledovatelů. Za posledních pět let získala Legia titul počtvrté, celkově vyhrála ligu podvanácté. Z české dvojice se v posledním kole dostal do sestavy jen Hloušek, který odehrál celý zápas.

ČTK
11.02.201722:29

Necid asistoval u gólu

Hned ve svém prvním ligovém startu za Legii Varšava se prvního "kanadského bodu" dočkal Tomáš Necid. Český útočník dnes v Gdyni přihrával Jodlowiecovi na jediný gól varšavského klubu při těsné výhře.

29.01.201721:24

Necid míří na hostování do Legie

Tomáš Necid má namířeno do Legie Varšava, kde by měl půl roku hostovat z tureckého Bursasporu. Sedmadvacetiletý reprezentační útočník ještě musí v pondělí projít lékařskou prohlídkou a poté by měl s úřadujícím polským mistrem podepsat smlouvu. Informovala o tom polská média. "Kluby jsou de facto na všem domluveny, zbývá doladit už jen formality," citoval deník Sport hráčova agenta Jiřího Müllera. Necid si vyzkouší už páté zahraniční angažmá. Působil v CSKA Moskva, PAOK Soluň, nizozemském Zwolle a Bursasporu, kam zamířil předloni v létě.

ČTK
05.01.201712:24

Zwolle jedná o návratu Necida

Tomáš Necid by si podruhé v kariéře mohl zahrát za Zwolle. Český útočník nemá místo v základní sestavě tureckého Bursasporu a nizozemský klub jedná o jeho dalším příchodu.