27.01.202409:44

Český souboj pro Kaloče

Ve druhé Bundeslize proti sobě v pátek nastoupily Kaiserslautern a Schalke. Utrápené týmy bojující o záchranu v soutěži se nakonec rozešly přesvědčivou výhrou 1. FCK 4:1, což mohlo těšit také jeho zimní akvizici z Baníku Ostrava Filipa Kaloče, jenž odehrál plnou porci minut. Celé utkání strávil na hřišti také Tomáš Kalas, který musel skousnout nepříjemnou prohru.

25.11.202323:17

Kalas skóroval za Schalke

Obránce Tomáš Kalas se střelecky prosadil za Schalke, jeho trefa ale na body nestačila, když vestfálský klub prohrál v Düsseldorfu 3:5. Schalke tak pokračuje v nepovedeném startu, v tabulce druhé německé ligy je třetí od konce.

24.09.202308:58

Kalas debutoval za Schalke

Schalke včera prohrálo 1:3 na půdě St. Pauli, kde poprvé za Königsblauen nastoupil Tomáš Kalas. Český reprezentant přišel na trávník pět minut před závěrečným hvizdem.

kicker.de
26.08.202319:21

Kalase získalo zadarmo Schalke

Český stoper Tomáš Kalas po pěti sezónách strávených v druholigovém anglickém týmu Bristol City mění angažmá. Jako novou posilu z volného trhu hráčů ho získalo Schalke, které se pro letošní ročník bude pokoušet o návrat mezi bundesligovou elitu. Kontrakt u německého celku podepsal třicetiletý rodák z Olomouce na dva roky. "Jeho přestupem se nám opět podařilo posílit naši defenzivu. Máme nyní zkušeného středního obránce, který převezme zodpovědnost a bude lídrem na hřišti,” těšil se z transferu André Hechelmann, sportovní ředitel celku z Gelsenkirchenu.

schalke04.de
15.10.202220:02

Kalas se konečně vrátil na trávníky

Bristol City dnes doma nestačil na Millwall a prohrál 1:2, dobrou zprávou pro jeho fanoušky ale je návrat Tomáše Kalase. Český obránce na trávník přišel ve druhém poločase, vinou zranění chyběl od začátku března.

bcfc.co.uk
11.12.202118:49

Kalas přihrával na gól

Český reprezentační obránce Tomáš Kalas si připsal asistenci u vyrovnávací branky Bristolu City na půdě Hullu. Hosté vyrovnali v nastaveném čase na 2:2.

17.10.202021:05

Kalas se vrátil do sestavy Bristolu City

Tomáš Kalas se dnes po měsíční pauze vrátil do sestavy Bristolu City. Český obránce se zbavil problémů s ramenem a jako střídající hráč naskočil na závěr souboje s Barnsley, jeho tým v nastavení přišel o výhru a nakonec jen remizoval 2:2.

17.09.202008:59

Kalas střídal se zraněným ramenem

Obránce Tomáš Kalas z Bristolu City se v úvodu středečního zápasu anglického Ligového poháru proti Northamptonu zranil a už v 7. minutě musel střídat. Sedmadvacetiletý český reprezentant si poranil rameno. I bez opory svých zadních řad si v 2. kole Ligového poháru poradil Bristol s Northamptonem Town z třetí nejvyšší soutěže jednoznačně 4:0.

ČTK
16.09.202021:49

Kalas střídal vinou zranění

Tomáš Kalas dal o víkendu gól, dnes si pak přivodil zranění. Český obránce ve službách Bristolu City nedohrál pohárový duel s Northamptonem, střídat musel už v sedmé minutě.

12.09.202018:29

Kalas rozhodl o výhře Bristolu City

Bristol City porazil doma Coventry 2:1 a hrdinou duelu byl Tomáš Kalas, český obránce dal v 82. minutě rozhodující branku utkání.

25.08.201909:16

Bristol City čeká na zprávy o Kalasovi

Bristol City včera vyhrál 3:1 na půdě Hullu, přišel ale o jednoho hráče. Mimo hru je Tomáš Kalas, český obránce se během prvního poločasu zranil a čeká ho podrobné vyšetření.

bcfc.co.uk
10.03.201915:50

O Kalase se prý zajímá Celtic

Podle listu Birmingham Mail se o českého obránce Tomáše Kalase zajímá skotský Celtic. Kalas je stále kmenovým hráčem Chelsea, momentálně hostuje v druholigovém anglickém Bristolu.

birminghammail.co.uk
13.09.201816:28

FIFA plánuje omezit hostování

Mezinárodní fotbalová federace FIFA plánuje zavést nová pravidla pro hostování. Kluby by za sezónu mohly zapůjčit ostatním mužstvům pouze 8 hráčů za sezónu. Limit by se týkal hráčů nad 21 let s výjimkou klubových odchovanců. Nicméně britská média se pozastavují nad tím, jaké dopady by takové pravidlo mělo například na Chelsea, která má po Evropě rozpůjčovaných 40 fotbalistů. Mezi nimi je například i český obránce Tomáš Kalas.

dailymail.co.uk
20.04.201822:47

Kalas asistoval u výhry Fulhamu

Fulham vyhrál v londýnském derby 3:0 na půdě Millwallu a podíl na tom měl i Tomáš Kalas. Český obránce přišel na trávník v 83. minutě, minutu před koncem pak přihrál na poslední gól Mitrovićovi.

12.08.201718:13

Kalas byl brzy vyloučen

Velice nešťastně vstoupil do druhého ligového zápasu sezony český stoper Tomáš Kalas. Ten jako poslední obránce Fulhamu fauloval už po necelé minutě, aby okamžitě uviděl červenou kartu.

29.10.201619:03

Kalas skóroval, Skalák třikrát asistoval

Český fotbalový obránce Tomáš Kalas gólem přispěl k vysoké výhře Fulhamu v 15. kole druhé anglické ligy 5:0 nad Huddersfieldem. Záložník Jiří Skalák si v dresu Brightonu připsal tři asistence, jeho tým v souboji dvou aspirantů na postup do nejvyšší soutěže deklasoval Norwich také 5:0 a v tabulce je na druhé příčce. Třiadvacetiletý Kalas v 34. minutě zápasu Fulham - Huddersfield zvýšil na 2:0 a vstřelil první gól od září 2012, kdy ještě hostoval v nizozemském Arnhemu z londýnské Chelsea.

ČTK
06.08.201608:59

Kalas odstartoval za Fulham vítězně

Obránce Tomáš Kalas při své soutěžní premiéře v dresu Fulhamu přispěl k vítězství 1:0 nad Newcastlem v úvodním utkání nového ročníku druhé anglické ligy. Trojnásobný český reprezentant odehrál celý zápas. Třiadvacetiletý Kalas přišel do Fulhamu na hostování z Chelsea před necelým měsícem. V minulém ročníku nastupoval v druhé anglické lize za Middlesbrough, kterému pomohl postoupit do nejvyšší soutěže.

ČTK
23.07.201514:16

Kalas dostal v Chelsea novou smlouvu

Tomáš Kalas odešel na další hostování do Middlesbrough, v Chelsea s ním ale stále počítají a důkazem je nová smlouva - český obránce s londýnským klubem podepsal nový tříletý kontrakt.

chelseafc.com
26.06.201513:47

Kalas má znovu hostovat v Middlesbrough

Tomáš Kalas se v následující sezoně má vrátit z Chelsea do Middlesbrough, na světě je údajně dohoda o dalším hostování talentovaného českého obránce.

goal.com
10.06.201518:30

Kalas se má vrátit do Middlesbrough

Tomáš Kalas během uplynulé sezóny prožil vydařené hostování v Middlesbrough a za stejný klub by měl nastupovat i během příštího ročníku. Chelsea, jakožto kmenový klub českého obránce, chce podle zdrojů Sky opět Kalase poslat na hostování do druhé nejvyšší anglické soutěže.