20.09.2009 17:00 CET
1 : 0
(1:0)

Bohemians Praha - 1. FK Příbram 1:0

Střížkov si doma poradil s Příbramí a vyhrál 1:0. Gól dal v 35. minutě Macháček.

První šanci měl domácí Dobeš. Tomu přenechal odražený míč Zoubek a zmiňovaný Dobeš tvrdě vypálil levačkou. Míč ale proletěl těsně nad břevnem. Na druhé straně hlavičkoval jen těsně vedle příbramský Huňa. Po pětadvaceti minutách hry se ke slovu opět dostal Dobeš, ale těsně minul. Gólu se domácí dočkali o deset minut později. Po rohu míč propadl k Macháčkovi, ten jej lehce poslal do brány a dal tak pátý gól Střížkova v sezóně.

Tento gól stanovil konečné skóre a domácí si tak připisují tři body za těsnou výhru 1:0.

Autor: Michal Havlický / idnes.cz