Cukroušek
03.10.2017 10:58
#
20.10. Hašek: Chtěli jsme zodpovědně bránit
Bohemians 1905 mají za sebou další úspěšný zápas, tentokrát vyloupili Jihlavu, odkud si odvezli jasné vítězství 4:2. "Chtěli jsme zodpovědně bránit, snažili jsme se hrát na rychlé brejky, což se nám v duelu maximálně dařilo hattrickem Kabajeva, ke kterému mu gratuluji. Po přestávce jsme nechtěli nechat soupeře nadechnout kontaktním gólem, bohužel se to stalo. Zlomová, byla 73. minuta, kdy Fryšták vychytal soupeře a Reiter z protiútoku rozhodl. Potom bylo cítit, že čtvrtá branka vzala soupeři chuť. V zápase jsme tahali za delší konec provazu a zaslouženě zvítězili," pochvaloval si kouč pražského celku Martin Hašek. (ČTK)
20.10. HET liga - výsledky
Páteční výsledky české nejvyšší soutěže: Jihlava - Bohemians 1905 2:4 (60. Tlustý, 90. z penalty Ikaunieks - 9., 16. a 22. Kabajev, 73. Reiter), Ostrava - Olomouc 1:1 (54. Hrubý - 74. Moulis).
20.10. Kabajev s druhým nejrychlejším hattrickem
Ruský fútočník Jevgenij Kabajev z Bohemians Praha 1905 se postaral o druhý nejrychlejší hattrick v historii české nejvyšší soutěže. Při výhře 4:2 v Jihlavě se prosadil třikrát mezi 9. a 22. minutou, tedy za 13 minut. Rychlejší hattrick dal jen v roce 1994 Horst Siegl, kterému stačilo osm minut. Siegl tehdy v dresu Sparty skóroval do sítě Dukly mezi 80. a 88. minutou. (ČTK)
20.10. Čermák může po nehodě v opilosti opět řídit
Aleš Čermák z Plzně nakonec může po nehodě v opilosti usednout za volant. Soud pro Prahu 2 mu podle serveru Seznam Zprávy udělil pokutu 160 tisíc korun a osmnáctiměsíční podmínku. Třiadvacetiletý záložník přitom byl původně potrestán zákazem řízení na 20 měsíců. Čermák havaroval v noci na 28. května, v krvi měl 1,5 promile alkoholu a z hořícího vozu ho museli vyprostit hasiči. Při nehodě si bývalý hráč pražské Sparty zlomil tři žebra a přišel o mistrovství Evropy hráčů do 21 let v Polsku, kde by za normálních okolností vedl český tým jako kapitán. Čermák byl původně v červnu ve zrychleném řízení potrestán zákazem řízení, verdikt však odmítl. Nyní dostal od obvodního soudu pro Prahu 2 mírnější trest a podle hráčova advokáta Jiřího Váni se proti němu odvolávat nebude. (ČTK)
19.10. HET liga - výsledek
Výsledek dnešního utkání české ligy: Dukla Praha - Slovácko 1:1 (79. Podaný - 41. Zajíc).
17.10. Program 13. kola HET ligy
Program 13. kola HET ligy:
Sobota 4. listopadu:
15:00 Dukla Praha - Karviná, Teplice - Slovácko, Ostrava - Mladá Boleslav, Jihlava - Liberec,
18:00 Bohemians Praha 1905 - Olomouc (ČT sport).
Neděle 5. listopadu:
14:00 Jablonec - Brno,
16:00 Zlín - Sparta Praha (ČT sport),
18:00 Plzeň - Slavia Praha (O2TV Sport). (ČTK)
16.10. Dukle budou chybět obránci Kušnír a Ostojič
Fotbalisté Dukly Ondřej Kušnír s Ivanem Ostojičem, další obránce Vojtěch Kubista z Jablonce a brněnský záložník Jan Polák dostali v 10. kole první ligy čtvrtou žlutou kartu v sezoně a budou kvůli tomu muset vynechat příští zápas nejvyšší soutěže. Uplynulé kolo se obešlo bez červené karty a počet vyloučených hráčů v ročníku zůstal na šestnácti. Sudí rozdali 31 žlutých karet, což je v součtu s předchozími prvoligovými zápasy celkem 305 napomínání. (ČTK)
15.10. Plzeň vyhrála i desáté utkání
Plzeň porazila i Spartu a vytvořila nový rekord české ligy - Viktoria jako první vyhrála všech deset zápasů nové sezony.
15.10. HET liga - výsledek
Výsledek dnešního utkání české ligy: Sparta - Plzeň 0:1 (38. Kolář).
15.10. Hrošovský odehraje stý zápas za Plzeň
Patrik Hrošovský byl dle očekávání nominován do základní sestavy Plzně pro zápas se Spartou a zrovna v tomto prestižním šlágru si slovenský středopolař odbude svůj jubilejní stý ligový start za Viktorii. (fcviktoria.cz)